Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Nemam kesha  sad za ovna inace bi voleo da vidim kako ga jedes.........a mozda i zaradimo od HD Hardcore snimka.......
Sta je jedna kremenadla za mac od 1metra...jos ako je na panju......

mareskin


D¾abe jagnjetina za 5-6000 din. kupi¹ preko 30 kila. E sad, ovan za UFF-a mora biti te¾i zbog rogova.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

moze glava da sidje iz jedared, aki ne sa tom katanom!!

Vlajko

Danas mi je zaista izmamio veliki osmeh promena nicka na¹e prijateljice Une..  [yahoo]

Odluèila je da vi¹e ne bude Otrovna Devojèica te je od sad pa na dalje i ubudeæe The One   [clapp]  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major


clutch&brake

Vidim ja da ce na vikendici biti... ukusan ovaj Pantelija :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 14 Avgust, 2013, 09:28
Vidim ja da ce na vikendici biti... ukusan ovaj Pantelija :D

Odma oglas da se objavi: tra¾i se zbog za radi dekapitacije rogati veliki ovan po imenu Pantelija. ©ifra: neæemo mu ni¹ta ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

izmami mi osmeh kad svaki dan u gradu vidim gsxr1000 25th anniversary, kako je leeeeeeeep  [djavo] [djavo]

dusankobgd

Blago se osmehnuh kad sam jutros u 4:30 izasao na terasu a ono malo zahladilo. Ijao, kakvo osvezenje za organizam.

Ivan1979

Jbt , ti svaki dan na pecanje.  ;D

A sta mi crnci da radimo ? [facepalm]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


dusankobgd

E da je pecanje pa bi bio jos veci osmeh, nego na poso... radi se od 7 nego je malko daleko pa mora da se krene na vreme...

Darko

osmeh od uveta do uveta ;)  sad dodjoh sa voznje od nekih 700-750 km... bez veze sto nemam ni jednu sliku , uglavnom sam picio sam , pa me mrzelo da stajem i slikam se...od BG sam auto putem isao do Paracina , tu se iskljucio , presao cestobrodicu , pored Rtnja , stigao u Zajecar... tu sam pokupio moju lepsu polovinu ( koja je na odmoru kod njenih u Za ) , pa smo se zaputili , preko Knjazevca , Tresibabe , do svrljiga ... tu smo klopali ( przeno , susenice i BELMUZ )  ko ovo nije jeo , topla preporuka da proba Svrljiski belmuz !! onda smo iz Svrljiga zapalil do NIsa , pa na auto put do Sokobanje , usli u Knjazevac i nazad u Zajecar ...  tu sam se nasao sa nasim clanom odavde Markom , pa smo isli na pice , napravili par krugova po Zajecaru  , i evo ja malopre stigao u BG !!! ako neko pita zasto nisam isao Dunavskom trasom odmah da kazem da sam skoro tuda prosao pa mi je trip bio da idem Cestobrodicom.... inace put Paracin - Zajecar je kao pista , dobar asfalt , obaranje , sve ok ...a Zajecar - Knjazevac - Nis uzas blagi....jbg , nemam slike ,ali meni je bilo lepoooooo

Hurricane

 [clapp]

¹ta li si pogre¹io kad si tako fini bio prema ¾enèetu  :P

[cheers]

clutch&brake

Sta mi je izazvalo osmeh?   Hm, pa razvod od ¾ene
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

..samo osmeh nego ¹ta...  [cheers]

¹to pre, uvek bolje..

p.s. sinoæ sam gledao na Adi kako ¾ena pegla biv¹eg mu¾a sa 5 - 6 kro¹ea u vugla..
a on klekao posle toga u ¹ljunak, plaèe i kuka: ¹to si me ostavila?
nije ga ni pogledala samo pro¹la pored njega i nastavila dalje...

'naèi : dr¾i osmeh i dostojanstveno u bolenje kurca odmah...



mareskin

Citat: hurricane poslato 14 Avgust, 2013, 16:12
..samo osmeh nego ¹ta...  [cheers]

¹to pre, uvek bolje..

p.s. sinoæ sam gledao na Adi kako ¾ena pegla biv¹eg mu¾a sa 5 - 6 kro¹ea u vugla..
a on klekao posle toga u ¹ljunak, plaèe i kuka: ¹to si me ostavila?
nije ga ni pogledala samo pro¹la pored njega i nastavila dalje...

'naèi : dr¾i osmeh i dostojanstveno u bolenje kurca odmah...




A gde je obezbeðenje, policija?!? Da je on nju udario veæ bi bio u novinama!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Citat: hurricane poslato 14 Avgust, 2013, 16:01
[clapp]

¹ta li si pogre¹io kad si tako fini bio prema ¾enèetu  :P

[cheers]

ne breee...nista nisam pogresio , to je bila vise iznenadna kontrola...da ja vidim s kim se ona vucara po Zajecaru hahahahah.... 

Hurricane

...krenuo i on da se brani kao ne¹to je malo gurnuo u lice, htedoh ja na to da skoèim meðutim ona slika kako ona njega iz naoèigled èistog mira udara
mi ne dade a da ne pustim i saèekam ¹ta æe dalje biti..

Msm svakako bih branio damu, da je krenulo neko nasilje sa njegove strane.. ko ga jebe i treba da ga bije kad je dozvolio..

ipak su one na¹e majke, sestre, æerke... kakve takve..