Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ko ce da donira ovna na voznji do moje vikendice
ja nosim katanu da vidim jel moze u jednom potezu cela galava da sidje
vlajko ce da zmuri u tom trenutku :)

mareskin


Jel zna neko da uredi jagnje za ra¾anj? Htedoh reæi jagnje bez glave i grkljana :)

I ako neko ima jaèi motor mo¾e da ga odveze do UFF na suvozaèkom sedi¹tu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

Citat: mareskin poslato 11 Avgust, 2013, 12:08
Citat: Vlajko poslato 11 Avgust, 2013, 10:16
Uffe, sjebo si se sa izjavom  [plazi_se_2]

Ko god da pobedi biæe peèenja :D

mare nas interesuje krajnji efekat-dal je dobro pecen.mozete kako hocete

pit


Vale

danas u telenoru da se raspitam kako da blokiram neke sms poruke..dobih ponudu organizacije sacekuse za doticnog....  [rofl] ..prihvatih kao salu i pocepah se kulturno od smeha..hvala,dovidjenja  [ludak] prsli ljudi..

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2013, 12:11
ko ce da donira ovna na voznji do moje vikendice
ja nosim katanu da vidim jel moze u jednom potezu cela galava da sidje
vlajko ce da zmuri u tom trenutku :)
AJD SAD oæe¹ M53 jbte nisi spominjao ni¹ta osim ruèica evo ja Javno sam spreman da doniram Ovniæa a ti tvoje Nind¾a prstiæe pa ko izgubi ide na Ra¾anj il,makar na redaljku.I smanji pivce vi¹,da ti ¹kodi brljavi¹ po tastaturi :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 11 Avgust, 2013, 12:19

Jel zna neko da uredi jagnje za ra¾anj? Htedoh reæi jagnje bez glave i grkljana :)

I ako neko ima jaèi motor mo¾e da ga odveze do UFF na suvozaèkom sedi¹tu.

Mare dovedi ga kod "Ja" pa da vi¹. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Avgust, 2013, 00:12
Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2013, 12:11
ko ce da donira ovna na voznji do moje vikendice
ja nosim katanu da vidim jel moze u jednom potezu cela galava da sidje
vlajko ce da zmuri u tom trenutku :)
AJD SAD oæe¹ M53 jbte nisi spominjao ni¹ta osim ruèica evo ja Javno sam spreman da doniram Ovniæa a ti tvoje Nind¾a prstiæe pa ko izgubi ide na Ra¾anj il,makar na redaljku.I smanji pivce vi¹,da ti ¹kodi brljavi¹ po tastaturi :D

aj doniraj
ima ga ubijem rukama kako znam i umem
prvo cu oci da mu iskopam pa cu ga davim dok ne posustane neko od nas dvoje
ono je bre neko malo nejako dete a ne veliki ovan

i ko mi je nasao da pise o alkoholu i kako je stetan  [doh]

pit

Ewo ja cu doniram owna..narawno najweceg sto budem nasao....ali uslow je da ga ubijes golim rukama ..znaci bez pomagala bilo koje wrste i da ga ne udawis u wodi.I da borba bude ogranicena na 3 min...tj ako ga ne ubijes za 3 min...izgubio si.

UFF

ma i da moram da ga pojebem za to vreme
i to bar dva puta
bez kondoma
i da ovan dozivi orgazam

con3


Uncle Bob

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 00:33
Citat: UNCLEBOB poslato 14 Avgust, 2013, 00:12
Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2013, 12:11
ko ce da donira ovna na voznji do moje vikendice
ja nosim katanu da vidim jel moze u jednom potezu cela galava da sidje
vlajko ce da zmuri u tom trenutku :)
AJD SAD oæe¹ M53 jbte nisi spominjao ni¹ta osim ruèica evo ja Javno sam spreman da doniram Ovniæa a ti tvoje Nind¾a prstiæe pa ko izgubi ide na Ra¾anj il,makar na redaljku.I smanji pivce vi¹,da ti ¹kodi brljavi¹ po tastaturi :D

aj doniraj
ima ga ubijem rukama kako znam i umem
prvo cu oci da mu iskopam pa cu ga davim dok ne posustane neko od nas dvoje
ono je bre neko malo nejako dete a ne veliki ovan

i ko mi je nasao da pise o alkoholu i kako je stetan  [doh]
ono yes od sve lo¹e dece na¹ao se ja od 23 marta sam strejt namerno pi¹em po Karad¾iæu Vuku nego ajd vako ti organizuj publiku a ja Ovna ko izgubi  svim svedocima a da æe Gospod biæe ih ko,izgubi da isceliva Glaviæe e sad ja sam spreman da ulo¾im Meèku slona +200 yura na Ovna  to i nije neki tro¹ak a biæe makar sme¹no gledaæemo jurnjavu po livadi i sve u raèun dobrog zezanja.A da ne bi neko pomislio da je monta¾a evo ja Javno predla¾em da Mareskin bidne glavni sudac.Ma znam sada æe da padnu komentari d¾a ili bu al,ajd da se zezamo kad veæ neæete na Pecanje.Edit a alcohol nije ¹tetna materija ne bi je koristili u medecine zar ne?.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: con3 poslato 14 Avgust, 2013, 00:43
A sta ako ovan ubije Uff-a ?

Pa sto se kacio s ownom ...sta cu mu ja....posle ce mi da sjebemo owna i da ga pojedemo u Ufow.u cast

Uncle Bob

Citat: con3 poslato 14 Avgust, 2013, 00:43
A sta ako ovan ubije Uff-a ?
Pa tu je YereY sas popustom æe da odr¾i nastup.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

moze i nastup preko komsijinog vajerlesa ;D

Vlajko

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 00:33

aj doniraj
ima ga ubijem rukama kako znam i umem
prvo cu oci da mu iskopam pa cu ga davim dok ne posustane neko od nas dvoje
ono je bre neko malo nejako dete a ne veliki ovan


Dal si svestan svoje nesvesti? i reèi koji si napisao?  [doh]
oèigledno da ne zna¹ ¹ta je ¾ivotinja u stanju da uradi u agoniji..nema¹ nikave ¹anse ni sa no¾em.. i svakako ne bih voleo da gledam tvoje naticanje na rogove mog horoskopskog znaka..

Bolje na vreme priznaj da si se precenio u izjavi..  :P i da su to produkti alkoholnih isparenja  [cheers]
Inaèe bit æe¹ deflorisan  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

con3

Prosli put pit sad ovan sta je sledece . . .

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 14 Avgust, 2013, 01:09
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 00:33

aj doniraj
ima ga ubijem rukama kako znam i umem
prvo cu oci da mu iskopam pa cu ga davim dok ne posustane neko od nas dvoje
ono je bre neko malo nejako dete a ne veliki ovan


Dal si svestan svoje nesvesti? i reèi koji si napisao?  [doh]
oèigledno da ne zna¹ ¹ta je ¾ivotinja u stanju da uradi u agoniji..nema¹ nikave ¹anse ni sa no¾em.. i svakako ne bih voleo da gledam tvoje naticanje na rogove mog horoskopskog znaka..

Bolje na vreme priznaj da si se precenio u izjavi..  :P i da su to produkti alkoholnih isparenja  [cheers]
Inaèe bit æe¹ deflorisan  ;D
Ego je èudo zna¹ kako je ima ljudi koji i kada ga prime neæe da priznaju da nisu u pravu nego iz barijere svojih alcoholnih izmaglica,sumaglica ni za ¾ivu glavu neæe da priznaju da nisu u pravu jer zaboga smanjiæe im se kita  i ispa¹æe mind¾e,nind¾e.Elem spreman sam svakom da stanem da izmerimo ¹ta je stvarno Moje a ne Tatino i Mamino znaèi idemo redom od Pokretnih pa do Nepokretnih Objekata i dobara steèenih za ovaj jedan jedini jebeni ¾ivot,a sve uz neku komisiju kojoj æe biti dat na uvid svaki spis vezan za Pokretnu i Nepokretnu imovinu A o ©kolicama tamo nekim mo¾emo i o tome ja lièno mam neku ©kolicu vi¹u saobraæajnu zadnji ispit sam dao u Vojvode Stepe tako da ne za merite meni neukom seljaèetu iz okoline Obrenovca.Puno vas pozdravljamo mi sela Deca. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bucko

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Avgust, 2013, 01:29
Citat: Vlajko poslato 14 Avgust, 2013, 01:09
Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2013, 00:33

aj doniraj
ima ga ubijem rukama kako znam i umem
prvo cu oci da mu iskopam pa cu ga davim dok ne posustane neko od nas dvoje
ono je bre neko malo nejako dete a ne veliki ovan


Dal si svestan svoje nesvesti? i reèi koji si napisao?  [doh]
oèigledno da ne zna¹ ¹ta je ¾ivotinja u stanju da uradi u agoniji..nema¹ nikave ¹anse ni sa no¾em.. i svakako ne bih voleo da gledam tvoje naticanje na rogove mog horoskopskog znaka..

Bolje na vreme priznaj da si se precenio u izjavi..  :P i da su to produkti alkoholnih isparenja  [cheers]
Inaèe bit æe¹ deflorisan  ;D
Ego je èudo zna¹ kako je ima ljudi koji i kada ga prime neæe da priznaju da nisu u pravu nego iz barijere svojih alcoholnih izmaglica,sumaglica ni za ¾ivu glavu neæe da priznaju da nisu u pravu jer zaboga smanjiæe im se kita  i ispa¹æe mind¾e,nind¾e.Elem spreman sam svakom da stanem da izmerimo ¹ta je stvarno Moje a ne Tatino i Mamino znaèi idemo redom od Pokretnih pa do Nepokretnih Objekata i dobara steèenih za ovaj jedan jedini jebeni ¾ivot,a sve uz neku komisiju kojoj æe biti dat na uvid svaki spis vezan za Pokretnu i Nepokretnu imovinu A o ©kolicama tamo nekim mo¾emo i o tome ja lièno mam neku ©kolicu vi¹u saobraæajnu zadnji ispit sam dao u Vojvode Stepe tako da ne za merite meni neukom seljaèetu iz okoline Obrenovca.Puno vas pozdravljamo mi sela Deca. [thumb_up]
Cuti nemoj da se brukas

Jocika

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2013, 12:11
ko ce da donira ovna na voznji do moje vikendice
ja nosim katanu da vidim jel moze u jednom potezu cela galava da sidje
vlajko ce da zmuri u tom trenutku :)
Ako padne glava u jednom potezu ja ga pojedem celog tako zivog...