Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Lazic

konaèno ontopic:

Jedna te ista osoba, veæ treæu godinu za redom...:D

I posle 18 godina sam prvi put vezao kosu...[yahoo] Dodu¹e uz puno laka za istu, jo¹ nje dovoljno duga, ali uskoro...:D

Ivan1979

Daj sliku vezane kose  :o

El si vezao u pundju ili u konjski rep?
I gde je tema kako se ne vezuje kosa???a?a?a????


[rofl]

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Hurricane

...ima da bude¹ ko Nik Sloter, samo ti Wrangler fali, pla¾a je tu, kafiæ je tu..

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

jebao vas nik sloter, æe da izginemo zbog njega...:D


mareskin


Jak repiæ, vidim da si morao malo i sa leða da vezuje¹ da bi dr¾alo :P

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


zVuk

Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2013, 15:44

Jak repiæ, vidim da si morao malo i sa leða da vezuje¹ da bi dr¾alo :P



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2013, 15:44
[srednjiprst]

A za ovo ¹to se plazi¹ na slici neæu da napi¹em na ¹ta me podseæa :D

P.S. Jel zna¹ da sam nabavio psa?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Najgori period pu¹tanja kose je dok ne poraste dovoljno da se komotno vezuje repiæ. Posle je veæ malo lak¹e :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Popsy

Ulepsao mi je dan post sa drugog foruma:

CitatSpustam se niz Vojvode Stepe na Vozdovcu i imam sta da vidim. Kod Bioskopa neka guzva, pogledam neki skuter i ranac na zemlji, kaciga takodje.. Pomislih 'opet stradao neko'. Zaustavim se odmah do skutera i tu jedan veliki momak 195cm i jedno 120kg sigurno, jak kao stena, malo se zacrveneo i kaze 'napali me ludaci'. Ukratko mi je ispricao da ga je taxista isekao bahato, ovaj mu svirnuo, a taxista opet nesto bahato odgovorio. Momak ga sustigao na skuteru, pocinje peglanje, taxista dobio po glavi naravno, medjutim musterija taxiste neki klinac napao skuteristu. Dobi i on po zubima, sav je bio krvav oko usta. Ali preko puta ulice pritrcavaju dva klinca cobana u onim prepoznatljivim sorcicima za leto u papucama i jedan od njih dobija po glavi, tj. biva oboren od strane skuteriste, a drugi biva izut iz papuca. Malo sam smirio skuteristu ali taxista je opet nesto dobacio i ovaj pocinje opet da ga siba, a klincima kao da nije dosta pa jedan od njih dobija nogu u dupe i pretnju da ga ako ga jos jednog vidi ovde, slozice ga skroz! Klinci cutke odlaze podvijenih repova, a neka njihova histericna sestra vristi 'ne diraj mi brata' hahahahah! Pa sta su se kog djavola mesali tamo gde im nije mesto. Ladno su bosi isli ulicom jer ih je skuterista bukvalno izuo iz papuca. Cak su ga napali s ledja! Ne znam sta im bi da ga napadnu, decko je stvarno ogroman, ne izgleda kao baraba, sve mi je lepo posle objasnio zasto je doslo do tuce. Svejedno, danas je dosta njih dobilo lekciju da se u saobracaju ne ponasaju kao da je sve njihovo, a takodje i lekcije da uvek ima jaci i ludji.

jeste i ja sam pomislio da nije freza majstor al nije :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Uncle Bob

Citat: Popsy poslato 25 Jul, 2013, 16:00
Ulepsao mi je dan post sa drugog foruma:

CitatSpustam se niz Vojvode Stepe na Vozdovcu i imam sta da vidim. Kod Bioskopa neka guzva, pogledam neki skuter i ranac na zemlji, kaciga takodje.. Pomislih 'opet stradao neko'. Zaustavim se odmah do skutera i tu jedan veliki momak 195cm i jedno 120kg sigurno, jak kao stena, malo se zacrveneo i kaze 'napali me ludaci'. Ukratko mi je ispricao da ga je taxista isekao bahato, ovaj mu svirnuo, a taxista opet nesto bahato odgovorio. Momak ga sustigao na skuteru, pocinje peglanje, taxista dobio po glavi naravno, medjutim musterija taxiste neki klinac napao skuteristu. Dobi i on po zubima, sav je bio krvav oko usta. Ali preko puta ulice pritrcavaju dva klinca cobana u onim prepoznatljivim sorcicima za leto u papucama i jedan od njih dobija po glavi, tj. biva oboren od strane skuteriste, a drugi biva izut iz papuca. Malo sam smirio skuteristu ali taxista je opet nesto dobacio i ovaj pocinje opet da ga siba, a klincima kao da nije dosta pa jedan od njih dobija nogu u dupe i pretnju da ga ako ga jos jednog vidi ovde, slozice ga skroz! Klinci cutke odlaze podvijenih repova, a neka njihova histericna sestra vristi 'ne diraj mi brata' hahahahah! Pa sta su se kog djavola mesali tamo gde im nije mesto. Ladno su bosi isli ulicom jer ih je skuterista bukvalno izuo iz papuca. Cak su ga napali s ledja! Ne znam sta im bi da ga napadnu, decko je stvarno ogroman, ne izgleda kao baraba, sve mi je lepo posle objasnio zasto je doslo do tuce. Svejedno, danas je dosta njih dobilo lekciju da se u saobracaju ne ponasaju kao da je sve njihovo, a takodje i lekcije da uvek ima jaci i ludji.

jeste i ja sam pomislio da nije freza majstor al nije :D :D :D

Ima puno kose. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

El Jefe

Odem u Novom Sadu na NIS-ovu pumpu.Rezervoar pri kraju u njega staje 11.5 litara goriva.Dovezem se dakle do pumpe ,u rezervoaru ima jos oko pola litre goriva.Sipam pola litre 98% alkohola u svrhu eksperimenta i dotocim u rezervoar jos 11,8 litara benzina? [rofl] [rofl] E pa jebem li ga ako nesto ovde nije u redu [neampojma]
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

sto ih nisi odmah pitao kako su uspeli da sipaju toliko?
ja bi pitao bez blama


CBRR1

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2013, 15:38
jebao vas nik sloter, æe da izginemo zbog njega...:D



jebite me ako nisam pomislio da je BALKANGIRL na slici...jos nema ni sise... :o

Lazic

ti si blago reèeno æorav... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


ontopic:
osim ludog Borèanca, luda Panèevka jutros... [yahoo] [yahoo] [yahoo]


@svi:
jel ovaj dripac lièi ikome na Irenu osim Borèancu, il' sam ja [gej]...???  :o [rofl]