Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 28 Jun, 2013, 12:50
hm....narucio kod targa 10/5 paket.... za potpisivanje na 2 godine dobio 20/10 prvih 6 meseci.... juce zvali da kazu da mi trajno ostaje 20/10... a ovo je njihovih 20/10mbs....


inace speed test uradjen dok je peglao torent u pozadini.....


Ni¹ta, kod tebe æemo da hostujemo forum...:P

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

dzimika

samo se ti plezi mi smo ozbiljni :D

monsterbnt

jes....pa da meni posle skacete po glavi kad se nesto uzjebe.... :P
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

necemo tebi, uff ce to od kuce da pristupa kao i sada na poslu :D

UFF

a monster da placa racune za struju :D

m.mitar

@Lazic
Ma to zavisi od servera sa koga skidas,probaj da skines drajvere sa nvidija sajta,tamo nema ogranicenja protoka.Probaj pa javi!Isto vazi i za torente....mozda si naleteo na spore...

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 28 Jun, 2013, 17:03
necemo tebi, uff ce to od kuce da pristupa kao i sada na poslu :D

Da li ti zaista mislis da bi ja Uffu dao pristup mojoj mrezi i serveru :P
Smrt SVIMA!!!!

m.mitar

Danas u Negotinu baba vozi biciklu,cas po sredini trake cas po sredini puta!Ja otvorim prozor i pitam je da li zna gde treba da vozi a ona mi odgovori,Pa vidis da vozim po bele linije!Prvo sam bio besan posto ne znam gde hoce da skrene na raskrsnici,ali kad mi je ono odgovorila,upisali se zena i ja od smeha!

eclipse4

odakle si mitre?
bor?ili okolina?

m.mitar

Da,ali zena je iz Dusanovca kod Negotina

Lazic

Ja sam ¾iveo 2 godine na Du¹anovcu kod Marinkove bare...:D

m.mitar

@eclipse4
Iz bora sam,nisam ti napisao.

balcan girl

kaze mi frajer eee kupio sam ti nesto :D ja sva srecnaaa stvarno? a staaa? jel nesto lepoooo?? i u glavi vec mislim neki ves ovo ono kad on meni kaze kupio sam ti cetkice da mi ofarbas stolariju :D :D :D :D :D mislim sta reciiiiiii :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 29 Jun, 2013, 15:29
kaze mi frajer eee kupio sam ti nesto :D ja sva srecnaaa stvarno? a staaa? jel nesto lepoooo?? i u glavi vec mislim neki ves ovo ono kad on meni kaze kupio sam ti cetkice da mi ofarbas stolariju :D :D :D :D :D mislim sta reciiiiiii :D :D :D

Ma, da on tebe ne farba? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

neee mareskin stvarno mi je kupio cetkice za stolariju :D :D cuti sreca bar da je nasao slajfericu stvarno ne bi mogla jos rucno da smirglam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 28 Jun, 2013, 17:44
a monster da placa racune za struju :D
evo ja cu da vam dam struju i prostor da kod mene gurnete server na tavan....jedino sto bas i nemam tako jak internet....ali ako dogovorite da meni dovedu "OTPICKE" kablove....resen problem....i vise nemate frku sa hostingom......okacimo i UPS iu sve kako treba....no problemo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Pored moje 3 masine koje se ne gase jos jedna se nece ni osetiti na struji...... Ako je to zaista izvodljivo i ocete da odradite tehnicki deo ja nemam nista protiv, naravno da prilikom toga ne remeti moj server i upload nista, jer ja to sve koristim da sa sljake mogu vucem slike od kuce iz arhive...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

treba tu i ozbiljna masina ne moze to bas tako

nego on topic

osmeh danas mladenovac topola i topola mladenovac :D ide cb za sve pare, koci, lezi.. da ne poveruje covek da nemam ni jednu zamerku
+ peglanje pun gas a trosi 7
ja mislio da ce bar 10 da bije jer je hiljadarka + akrap

UFF

a osmeh mi juce izazvao marsovac na novom guciju sa kojim sam divljao po kragujevcu  :o  [yahoo]  [kralj]