Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 12:26
pa kenja se o borisinom sexu mesecima vec
on da stvarno hoce vec bi jebo
kao sto ja vec godinama hocu da se odselim za novi zeland ili usa a samo sedim kuci i pricam kako bih se odselio, nisam se potrudio ni jebenu ambasadu da pozovem da se raspitam, toliko o tome sto cu da odem i sto ce on da jebe

Zna¹ li kad bi ti tamo bilo bolje nego ovde? Nikad.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

to sam hteo da mu ka¾em, tamo mora da se radi za pare...[facepalm] :-*

UFF

da brate ali kad cu ovde da zaradim za novi Z4, multistradu i kucu od 500.000eur?

NIKAD

a tamo za 10-20 godina ali nije nemoguce

e sad samo je pitanje da li vise volis da radis ko konj i nesto steknes za sebe ili svoju decu ili ti je draze da se vozis po ceo dan i pijes pivo...

a kinta nije jedini razlog, vreme je drugi, necu vise da vidim sneg i zimu nigde osim na filmu, hocu da se vozim 365 dana u godini i da gledam polugole picetine na ulici isto toliko puta godisnje :D

Lazic

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 17:06
ili ti je draze da se vozis po ceo dan i pijes pivo...

E, to...:D

UFF

inace ko se seca i poznaje sestog sa drugog foruma mozda je u toku sa njim pa zna da je covek pre bio bas ogorcen na nasu zemlju a sad posle 2 godine zivota na novom zelandu vec je kupio auto (mislim da je mazda mx5 kao skijaseva) dzip, i nekoliko motora, za njivu, za grad, za put...

toliko o tome da tamo negde ne moze da se zaradi

mareskin

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 19:16
inace ko se seca i poznaje sestog sa drugog foruma mozda je u toku sa njim pa zna da je covek pre bio bas ogorcen na nasu zemlju a sad posle 2 godine zivota na novom zelandu vec je kupio auto (mislim da je mazda mx5 kao skijaseva) dzip, i nekoliko motora, za njivu, za grad, za put...

toliko o tome da tamo negde ne moze da se zaradi

Mislim da niko tamo ne sedi i ne èeka nekog iz Srbije da doðe i uzme dobro radno mesto. E sad, ako vredi¹ onda mo¾e¹ i da zaradi¹. Dosta mojih prijatelja su oti¹li u inostranstvo i zaradili novac. Odbio sam nekoliko ponuda da radim preko kao programer. Obezbeðeno radno mesto i sme¹taj. Nisam oti¹ao zbog tada¹nje devojke i nije mi krivo. Mogao sam da radim u SAD, Nemaèkoj, ©vajcarskoj ili ©vedskoj. Zaradio sam i ovde dosta novaca i lako ga potro¹io. Sve je to bio moj izbor.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

m.mitar

UFF-e,pa ti stvarno nemas pojma kako se zivi u inostranstvu!Ti izgleda jos nisi prosao pubertet bre!Tamo ako hoces pare moras da radis ko konj,pitaj tog drugara koji ti je napricao o novom zelandu svasta koliko posla radi u toku dana i da li stvarno ima to sto ti prica!Imam dobrog druga tamo i kaze da je sranje za posao!Da si hirurg,kao drugarev cale ,u Norveskoj na krajnjem severu bi imao oko 17,000 evra mesecno(estetska hirurgija).Imam druga sada je u NY SAD,inace inzenjer rudarstva po struci i znas sta tamo radi?Bavi se selidbama,seca stvari po ceo dan.Svi zenini su u Becu,ubijaju se od posla,imaju za dobar zivot,voze dobra kola svi,ali slobodna im je samo poneka subota i nedelja.Eto toliko o poslu u inostranstvu,osim ako u tvojim snovima nisi neki direktor firme ili kum,a posto nisi Italijan...Obisao sam poslovno dosta zemalja,sada velike firme poput ABB-a u Svedskoj zaposljavaju radnu snagu preko firmi koji iznajmljuju ljude,tako da kad im vise nisu potrebni ne otpusta ih ABB nego ta druga firma!Mogu da ti pricam jos o zivotu preko,ali me iskreno mrzi da kucam vise!
P.S Neki se snadju od nasih i zive veoma dobro,bogato ali najcesce kratko!

UFF

kao sto rekoh nije stvar samo u novcu, jedan od glavnih razloga je klima, zasto da 4-5 meseci sedim kuci kad mogu da se vozim i ucestvujem u outdoor aktivnostima (kao public sex itd) ? :D

i da sam dovoljno motivisan i da sam resio vec bi bio tamo negde, ovako samo kenjam i uzivam u ovom sto imam tu gde jesam i gde sam rodjen ;)

WOLVERINE


eclipse4

eeeeeee za to sto ti oces ili mora ti pada sa neba ili da rmbacis ki da ne kazem sta radnim danima da bi u nedelju mogao da upraznjavas public sex....ali negde do 22h,jer mora se odmoris za ponedeljak ;)

sedi tu gde jesi i uzivaj u toj slobodi jer je oni sigurno nemaju,zamenili su je za novac ;)


Van Gogh - Kiselina

Jecko

Radije cu da zivim jedan dan nedeljno kao covek, nego da sedam dana u nedelji prezivljavam....

m.mitar

pa i ovde mozes da zivis kao covek! [sutirakamen]

pit


          Bolje tisucu godina ziveti kao bogatun nego sam jedan dan ko siromah...rece Bob .

mareskin

Citat: m.mitar poslato 01 Maj, 2013, 22:10
pa i ovde mozes da zivis kao covek! [sutirakamen]

Zavisi. Ja sam danas ¾iveo kao prase :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit



      Mene inostranstvo nikad nije zanimalo...jer sam odavno shvatio da su nasi gastosi koji odu tamo samo robovi materijalnih stvari.Tj cela jedna generacija je najebala da bi pruzila svojoj deci bolji zivot.
        E sad realno bilo je ljudi koji stvarno nisu imali nista ovde niti ikakve sanse da nesto stvore ili zarade iz nekih zabacenih krajeva...da su ostali sad bi verovatno crkvali negde u bedi sa penzijicom od 15000 d ...ako bi je uiopste i docekali.
         Ko ima makar neki zivot ovde ,kucu ili stan...poso koji mu donosi recimo 500 evra ne bi trebao da razmilja uopste o inostranstvu...jer bi na troskove puko tolko dda bi mu taman ostalo tih 500 evrica.

Bori¹a

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7204.0.html

hahahaha smesno mi kad procitam opet ;D

a da ne zna neko u kojoj temi je ona pesmica sto mi je cika Purec napisao? :P :P

Vlajko

Jedan iskren zagrljaj dragog prijatelja ili partnera mo¾e imati jako sna¾an utjecaj na na¹e tijelo. Poput smijeha, nauènici su otkrili da i zagrljaji imaju ljekovita svojstva. Istra¾ivanja pokazuju da je zagrljaj vrlo uèinkovit u lijeèenju raznih fizièkih bolesti, kao i usamljenosti, depresije, anksioznosti i stresa.

[ljubav]

http://pixelizam.com/moc-zagrljaja-sta-se-desava-u-nasem-tijelu-prilikom-zagrljaja/#ixzz2SCzpitwM
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Vlajko

Uvek mi je drago da vidim Va¹e bradato lice  :-*

Iako me izbocka¹ tvojom èekinjom preko moje   [ljubav]

Inaèe ovoj fazon je poèeo da se ¹iri po gradovima Evrope..mislim da je i kod nas bila neka manja akcija grljenja ljudi po ulici..

EVERYTHING IS OK  :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7Q-GmY73W0Q#!%C5%A0ta

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic