Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

:-*

Vidi, vidi, mogli bi za promenu jednom do mene da svratite...:D

Jecko

A ti mogao da se postaras da sigurno dodjes u petak....

Lazic


ljilja-pei

Citat: UFF poslato 23 April, 2013, 02:25
au jbt ljiljo vama i pred kraj aprila radi grejalica

Nemoj da se èudi¹, ovde, kod nas, jo¹ uvek noæu padne temperatura na desetak stepeni, kuæa se jo¹ nije ugrejala.

Preko dana je divno, ali uveèe...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Gašpar

Jedna informacija, koja je sklopom nekih èudnih okolnosti stigla do mene  :D

dzimika

ajde podeli sa nama, nemoj si skrtica :D

Vale

instruktor mi reko da uzmem motor i idem da odvozam malo saaammmaaaa  :D :D :D :D  8)

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 23 April, 2013, 14:58
Jedna informacija, koja je sklopom nekih èudnih okolnosti stigla do mene  :D

stvarno, nemo' si baja patak...:P

mareskin


Znate onaj oseæeaj kad treba da kupite 4 letnje gume i da puknete 40000 din?!?
Pozovem par radnji da vidim ¹ta se nudi i koje su cene i taman dobijem i neki popust kod jednog kupca kad mi izlete¹e neke obaveze i ja to odlo¾im za sutra.
Veèeras sluèajno uðem u gara¾u i vidim 4 nove novcijate gume.
Ni¹ta mi nije jasno, ali kao kroz maglu se ne¹to seæam nekog garantnog lista u fioci.
Imam ¹ta i da vidim :D
Pre nepunih 6 meseci kupio sam 4 nove letnje gume i potpuno zaboravio na njih :D

E tako se vraæa osmeh na lice :P

P.S. Koliko sam nekad zaboravan mo¾e da se desi i da sam se o¾enio, samo ne mogu da naðem ¾enu u ovom neredu od renoviranja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Zvao me majstor i ka¾e da je motor skockan i da æe verovatno sutra moæi da se preuzme. Taman da se zapoène sezona :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

I onda æe meni neko da ka¾e da sam zaboravan od preterane upotrebe medicinske marihuane, vaaa¾i...[rofl] Kreèana bato, godine...:D

Ludaku, ti si potpuno strejt zaboravio na 4 mtf ogromne gume u gara¾i...:o Ko zna kakvi obilci ¾ivota su se zapatili tu, neke kisele mace ili slièno...[rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 April, 2013, 22:50
I onda æe meni neko da ka¾e da sam zaboravan od preterane upotrebe medicinske marihuane, vaaa¾i...[rofl] Kreèana bato, godine...:D

Ludaku, ti si potpuno strejt zaboravio na 4 mtf ogromne gume u gara¾i...:o Ko zna kakvi obilci ¾ivota su se zapatili tu, neke kisele mace ili slièno...[rofl]

Kad mi ne¹to nije pred oèima to za mene ne postoji :) Na¹ao sam lep gril teflonski tiganj koji nisam znao da imam. Setim se da sam ga kupio pre 7 godina :) Po¹to je to sve u ostavi, a tamo ja ne ulazim onda toga i nema. Novka opere sudove, skloni namirnice u ostavu i ode. Recimo nisam znao da imam nekoliko fla¹a ulja jer sam ih ja stavio na sto u kuhinji, a Novka stavila u ostavu :) Sreæa u nesreèi je ¹to ona zna gde je ¹ta ostavila i kad joj treba ona odnese. Tako da sreæom ne propada bez potrebe.

Po¹to sam napokon krenuo da izbacujem stvari koje smetaju i treba da krenem sa renoviranjem moram priznati da mi je pomalo zanimljivo. Nisam imao pojma da imam gomilu nekih kuhinjskih alatki (neki elektrièni ureðaji nikad nisu raspakovani), majstorske alatke, pomenute gume, sva¹ta ne¹to.

Moram da se ¾enim inaèle propadoh totalno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

Te nove gume, te gotov motor... Tebe, Mareskine, ba¹ hoæe. Mo¾e biti da je tu i treæa sreæa, pa ne mora¹ ni da se ¾eni¹  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mareskin

Citat: Silvana poslato 23 April, 2013, 23:04
Te nove gume, te gotov motor... Tebe, Mareskine, ba¹ hoæe. Mo¾e biti da je tu i treæa sreæa, pa ne mora¹ ni da se ¾eni¹  :D

Sreæa bi bila da sam to dobio na poklon, ovako je na¾alost sve plaæeno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

Ma veæ si zaboravio. Uostalom, utoliko bolje ako si se bar o¾enio, to JO© nisi platio èim ne zna¹  ;D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Citat: mareskin poslato 23 April, 2013, 23:11
Sreæa bi bila da sam to dobio na poklon, ovako je na¾alost sve plaæeno :D

Ali bar ne dva puta...:o Senilko...:P

@Silvana:
bolje od bio kog horneta koga sam vozio, a to je ukupno 3...:D

Che

Citat: Silvana poslato 23 April, 2013, 23:04
Te nove gume, te gotov motor... Tebe, Mareskine, ba¹ hoæe. Mo¾e biti da je tu i treæa sreæa, pa ne mora¹ ni da se ¾eni¹  :D

A novi vizir? :P