Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Kako sad ponedeljak koji kuradc, kad je rekao do 30.03!  Na lomacu sa njim!

UFF

a da uplatite svi gasi na racun po 500 kinti i ja vam garantujem da se taj error 500 vise pojaviti nece? :)

UFF

meni upravo izmamio osmeh skijasev subaru  ;D

jbt ubrzava ko motor

zVuk

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2013, 04:18
a da uplatite svi gasi na racun po 500 kinti i ja vam garantujem da se taj error 500 vise pojaviti nece? :)

...evo ja uplatio i kod mene se vise ne pojavljuje.......hvala admin timu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2013, 05:22
meni upravo izmamio osmeh skijasev subaru  ;D

jbt ubrzava ko motor

Koji model?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac


UFF

Citat: zVuk poslato 31 Mart, 2013, 08:14
Citat: UFF poslato 31 Mart, 2013, 04:18
a da uplatite svi gasi na racun po 500 kinti i ja vam garantujem da se taj error 500 vise pojaviti nece? :)

...evo ja uplatio i kod mene se vise ne pojavljuje.......hvala admin timu....

eto, drago mi je da si zadovoljan
a ovi drugi sto se stekaju za 500 kinti nek gledaju u error i dalje :)

mareskin


Sva¹ta Uffe, ja izvadio 500 dind¾i stavio na tastaturu, pa gledam i pare i gre¹ku o istom tro¹ku :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

zvali me iz udruzenja boraca da dodjem da popunim neka sranja i dam ovlascenje nekom advokatu iz nisa da me predstavlja u Strazburu i uzme mojih 10% za svoje usluge kad bude naplatio moje dnevnice za ucesce u ratu
cuo sam da je dnevnica oko 30eur a ja sam tamo proveo 3 meseca i kad bi stvarno bilo tako u sta sumnjam eto meni 2500-3000e  [yahoo]


[attachment deleted by admin]

Major

Citat: UFF poslato 04 April, 2013, 11:15
zvali me iz udruzenja boraca da dodjem da popunim neka sranja i dam ovlascenje nekom advokatu iz nisa da me predstavlja u Strazburu i uzme mojih 10% za svoje usluge kad bude naplatio moje dnevnice za ucesce u ratu
cuo sam da je dnevnica oko 30eur a ja sam tamo proveo 3 meseca i kad bi stvarno bilo tako u sta sumnjam eto meni 2500-3000e  [yahoo]


U kom si ti ratu bio?

Najace mi je onaj deo izjave:
Ovim ovlascujem Srdjana Aleksica advokata da moze blabla pa ispod toga Advokata Srdjana Aleksica mogu zamenjivati pa ispisa ceo list advokata ;D

Plazma Keks


Major


mareskin

Citat: Major poslato 04 April, 2013, 11:34
Citat: UFF poslato 04 April, 2013, 11:15
zvali me iz udruzenja boraca da dodjem da popunim neka sranja i dam ovlascenje nekom advokatu iz nisa da me predstavlja u Strazburu i uzme mojih 10% za svoje usluge kad bude naplatio moje dnevnice za ucesce u ratu
cuo sam da je dnevnica oko 30eur a ja sam tamo proveo 3 meseca i kad bi stvarno bilo tako u sta sumnjam eto meni 2500-3000e  [yahoo]


U kom si ti ratu bio?

Najace mi je onaj deo izjave:
Ovim ovlascujem Srdjana Aleksica advokata da moze blabla pa ispod toga Advokata Srdjana Aleksica mogu zamenjivati pa ispisa ceo list advokata ;D


Meni je najbolja provala bila kad je došao čovek kod nas u agenciju da mu obračunamo kamatu. Pogledam sudsku presudu i uradim obračun. Čovek ima da naplati oko 350,000 din. sa uračunatim kamatama.

E, onda kreće zanimljiva priča ;) Kaže mi lik da je on bio kod svog advokata, da je advokat naplatio pare, pružio mu 140,000 din. i pitao ga da li mu je dovoljno. Naravno, lik uzme pare, jer misli da je to to i ode. Slučajno čuje od drugih u istom postpuku koliko su oni naplatili i dođe kod nas da proverimo obračun i iznose.

Ladno ga advokat skratio za 210,000 din. plus je u samom postupku sve svoje usluge i troškove naplatio preko suda tj. od tužene strane :D

Ono što je neverovatno u celoj priči je da je advokat uspeo da podigne taj novac, iako nije uopšte imao ovlašćenje da to uradi. Tek će se utvrditi ko je i kako njemu dao novac, a ne ovom liku :D

U ovoj zemlji je sve moguće :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks


m.mitar

To je moj kolega sa posla nesto pricao o tome,mislim da je potpisao,inace 63 padobranska!

eclipse4

Citat: UFF poslato 04 April, 2013, 11:15
zvali me iz udruzenja boraca da dodjem da popunim neka sranja i dam ovlascenje nekom advokatu iz nisa da me predstavlja u Strazburu i uzme mojih 10% za svoje usluge kad bude naplatio moje dnevnice za ucesce u ratu
cuo sam da je dnevnica oko 30eur a ja sam tamo proveo 3 meseca i kad bi stvarno bilo tako u sta sumnjam eto meni 2500-3000e  [yahoo]


ako te budu branili svi sa spiska pa po 10% da ti uzmu eto tebi minus od 2500-3000e ;) ;) ;)

Uncle Bob

Posle par dana bedaèenja i obaveza odem na forum i nasmejem se od Srca
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Gašpar


Bori¹a