Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Veæeg je¾a od tebe nisam video...:o [rofl]

Che


Lazic


UFF

ode trandza  [hello]


e sad cbr+$$$=F800GS  [yahoo]

malo da buide hokus pokus i onda  [gsxr]

3006


UFF

ne nego to je jedini plavi motor koji imamo
plavo kao propeler  ;)

a moze ovaj zuti
http://images.motorcycle-usa.com/PhotoGallerys/2008_BMW_F800GS_7.jpg

mareskin


Meni je ovaj BMW malo razrok i ru¾an, ali neæu da kudim dok ga ne vidim u¾ivo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

a po meni lepsi enduro nikad napravljen nije :)
a i farovi su mi smekerski iako volim simetriju ovo je jedan od rektih slucajeva koji mi se jako dopada
smekerski je iz daljine izgleda kao da ti namiguje  ;)

pit




Jeste sipmpatican ali po meni najlepsi sigurno nije ...a ni najkvalitetniji.Recimo od novijih lepsi mi je Tiger 800 xs

http://www.triumphmotorcycles.com/motorcycles/range/adventure/tiger-800-800xc

             A od starijih naravno Jamaha XT 66O.

UFF

jel ces da kupis neki od ta dva?

pit



    Mozda kupim xt 660 ...Tigera sigurno ne....a sto pitas?

UFF

pa super idi kupi :)

ja cu bmw-a i svi voze ono sto vole  [thumb_up]

a i nemoj da siris pricu u pogresnom pravcu, nemogu da se porede ti motori
na xt-u muda da ti otpadnu do mora i da putujes 120kmh a triumph opet ima 3 cilindra dok su 90% velikih eduro motora dvocilindrasi tako da nije ni za poredjenje

i dzaba ako ti je nesto lepo kad to neces da kupis
meni je i ducati 1198 lep ali ga zbog polozaja u voznji ne bi kupio koliko god $ imao
multistrada je manje lepa ali dosta udobnija tako da je ovo kod bmw-a jako redak slucaj da je nesto sto mi je jako lepo ujedno i bas ono sto mi je potrebno jer je bmw umeo da napravi i te kako ruzne motore

pit

https://www.google.rs/search?q=yamaha+660+xt&hl=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=sMVAUem3I4rVtAaT5IDYBA&sqi=2&ved=0CCgQsAQ&biw=1280&bih=673


    Naravno da ne mogu da se uporede jer je Jamaha neuporedivo kvalitetnije odradjena od BMW -a ai zbog manje tezine upotrebljivijia u Off-u sto bi trebalo da je osnovna osobina enduro motora...jedino sto nije starnija od 0-1oo a to s obziro na konfiguraciju motora nije tolko ni bitno.O trajnosti i nekvarljivosti suvisno je da se prica.
     Sto se udobnosti tice isti su kurac i jedan i drugi tj neudobni su ....i samo su za voznje do 200-300 km ...sve preko toga otpada dupe.

con3

AKo kupis bmw-a imas ubitacan trio e da imas i PP :)

UFF

pite volim bre ja yamahu ali taj xt je kurac zivi
em teska, em slaba, ram praistorijski, vesanje smesno, kakav offroad sa njom si ti luuud covek?

a za to 200-300km u danu daj boze da uzmem bmw-a ove sezone pa da ti pokazem koliko moze u danu sa njim

con tebra reci kakav vozni park ce onda da bude a?  [yahoo]

pit

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2013, 20:42
pite volim bre ja yamahu ali taj xt je kurac zivi
em teska, em slaba, ram praistorijski, vesanje smesno, kakav offroad sa njom si ti luuud covek?

a za to 200-300km u danu daj boze da uzmem bmw-a ove sezone pa da ti pokazem koliko moze u danu sa njim

con tebra reci kakav vozni park ce onda da bude a?  [yahoo]

        Moze i prst u oko ali boli......off-roud za vozaca tvojih a i mojih sposobnosti vesanje Jamahe sasvim zadovoljava.....ne mislis valjda da sa fosamsto mozes zesci off-roud da gazis neko sa jamahomxt...jer ako tako stvarno mislis onda si u najmanju ruku neupucen .


   A i JAMAHA je laksa najmanje 23 kila.

con3

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2013, 20:42
pite volim bre ja yamahu ali taj xt je kurac zivi
em teska, em slaba, ram praistorijski, vesanje smesno, kakav offroad sa njom si ti luuud covek?

a za to 200-300km u danu daj boze da uzmem bmw-a ove sezone pa da ti pokazem koliko moze u danu sa njim

con tebra reci kakav vozni park ce onda da bude a?  [yahoo]
Zajebalo veka :)

UFF

jedini offroad po kojem cu ja efosamsto da teram je ovaj
tako da smo zavrsi raspravu na tu temu


izvini pite jebi ga



[attachment deleted by admin]

pit

Yamaha XT660, offroad fun


 Ovo ti je neki off-roud koji moze sa izvpzi prosecan vozaca bez naprezanja...tako da mani price o losem vesanju i zastaareloj koncepciji.

crvena