Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

.............da filipu nije nista strasno.coe ce sad da ga mazi,pazi ima bude ko nov.

dzimika

ja mogu da skapiram da iseces onaj kartonski deo i ubacis drugi od filtera iste debljine ali koji kosta vise puta manje kao sto sam uff-u radio na oba motora a i sebi vise puta ali nikada mi ne bi palo na pamet da perem papirni filter jer je to ono najgore moguce ciganisanje

TEEfqd

Citat: Kanarinac poslato 03 Mart, 2013, 01:51
Ja danas uzeo da se igram malo. Ne ide mi motor nesto, tj ide ali nije to to. Kad ono medjutim


Pa se onda pojavilo ovo


I mukica sad ceka da se ociste dizne, kojih ima 8 komada :o pa da se popakuje


A da, otkrio sam da ima i upaljac zavucen u rep tj uticnicu za kola :) Jefto jesi znao da ima to?
kolko je presao motor sa tim filterom pa je tako prljav?

Kanarinac

Citat: dzimika poslato 03 Mart, 2013, 17:34
ja mogu da skapiram da iseces onaj kartonski deo i ubacis drugi od filtera iste debljine ali koji kosta vise puta manje kao sto sam uff-u radio na oba motora a i sebi vise puta ali nikada mi ne bi palo na pamet da perem papirni filter jer je to ono najgore moguce ciganisanje

Ciganisanje je i jedno i drugo, tako da nije sija nego vrat :) Kaos to rekoh, radice neko vreme. Nista mu nece faliti.

@redshadow
Motor je presao oko 25000km, mislim da je to bio razlog sto ide kao slina, videcu kad sklopim sve

TEEfqd

po redovnom servisu filter za vazduh se menja na 18 000 km a ne da se samo opere na 25 000km, posto si rekao da je fabricki, prva ugradnja. baci taj filter u roku od odma. omaseno je samo 7000km da se promeni, opusteno.

Kanarinac

Ne znam koliko je omaseno, ali ja onako prljav filter nisam video jos. Ljudi ovo je za prvu ruku dok ne uzmem drugi. Moram da probam motor da vidim da li sam dobio nesto ili nisam. Kad stigne novi, lako je da se zameni.

Nego meni ona gumica i dalje treba. Danas sam gledao kod drugara i nema takvu :(

Uncle Bob

I ja nemam tu dimenziju pitaj Revoluciju.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kanarinac

Zvacu ga sutra, glupo da maltretiram coveka u nedelju :) Letos mi je dao maticu za lancanik koju niko nije imao,sad se nadam da ce imati i ovo :)

mareskin


Kad vidim neku fotku na Facebooku koju je okaèila neka devojka i gomilu "pametnih komentara" i lajkova od mu¹kih "prijatelja" koji su jedino lajkovali jer se vidi/nazire sisa ili dupe, a dotièna devojka se primi i ozbiljno shvata njihove komentare.

Jebi ga. Stvarno izmami osmeh na lice.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Kanarinac poslato 03 Mart, 2013, 20:07
Citat: dzimika poslato 03 Mart, 2013, 17:34
ja mogu da skapiram da iseces onaj kartonski deo i ubacis drugi od filtera iste debljine ali koji kosta vise puta manje kao sto sam uff-u radio na oba motora a i sebi vise puta ali nikada mi ne bi palo na pamet da perem papirni filter jer je to ono najgore moguce ciganisanje

Ciganisanje je i jedno i drugo, tako da nije sija nego vrat :) Kaos to rekoh, radice neko vreme. Nista mu nece faliti.

@redshadow
Motor je presao oko 25000km, mislim da je to bio razlog sto ide kao slina, videcu kad sklopim sve

pranje je nije ciganisanje, to je kao da si pirocanac pa koristis isti kondom vise puta
zamena samog papirnog dela je usteda jer se dobija nov filter

jeste da ima nesto vlakana u sebi ali i dalje nije predvidjen da se pere jer je vecinom papirni i dalje
probacu bas sutra da vidim sta se desava sa materijalom kad se opere pa cu ti reci sta ce ti se desiti

Plazma Keks

ceo dan mi nesto neudobne gace, i dodjem sad kuci, sednem na solju i dok onako blejim u pod i cekam dok izlazi deo mene kroz dupe, shvatim da sam ih obukao naopako ;D

Kanarinac

Citat: dzimika poslato 03 Mart, 2013, 21:00
Citat: Kanarinac poslato 03 Mart, 2013, 20:07
Citat: dzimika poslato 03 Mart, 2013, 17:34
ja mogu da skapiram da iseces onaj kartonski deo i ubacis drugi od filtera iste debljine ali koji kosta vise puta manje kao sto sam uff-u radio na oba motora a i sebi vise puta ali nikada mi ne bi palo na pamet da perem papirni filter jer je to ono najgore moguce ciganisanje

Ciganisanje je i jedno i drugo, tako da nije sija nego vrat :) Kaos to rekoh, radice neko vreme. Nista mu nece faliti.

@redshadow
Motor je presao oko 25000km, mislim da je to bio razlog sto ide kao slina, videcu kad sklopim sve

pranje je nije ciganisanje, to je kao da si pirocanac pa koristis isti kondom vise puta
zamena samog papirnog dela je usteda jer se dobija nov filter

jeste da ima nesto vlakana u sebi ali i dalje nije predvidjen da se pere jer je vecinom papirni i dalje
probacu bas sutra da vidim sta se desava sa materijalom kad se opere pa cu ti reci sta ce ti se desiti

Mogu da ti slikam sad da vidis da mu se nije bas nista desilo.

dzimika

ma znam da na izgled deluje kao da se nista nije desilo ali kad papir pokvasis i osusis on ne bude vise kao ranije

Che

Citat: mareskin poslato 03 Mart, 2013, 20:59

Kad vidim neku fotku na Facebooku koju je okaèila neka devojka i gomilu "pametnih komentara" i lajkova od mu¹kih "prijatelja" koji su jedino lajkovali jer se vidi/nazire sisa ili dupe, a dotièna devojka se primi i ozbiljno shvata njihove komentare.

Jebi ga. Stvarno izmami osmeh na lice.



Link? Slika? ;D

mareskin


Ne bi smeo.
Izgledam neustra¹iv, ali to je rizik koji nisam spreman da preuzmem ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: Plazma Keks poslato 03 Mart, 2013, 21:02
ceo dan mi nesto neudobne gace, i dodjem sad kuci, sednem na solju i dok onako blejim u pod i cekam dok izlazi deo mene kroz dupe, shvatim da sam ih obukao naopako ;D
[rofl]
Iskrenost je vrlina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Kanarinac

Ne znam :) jos je u raskupusanom stanju. Cika Revolucija ce mi sutra nabaviti gumicu od dizne, pa cu ga sklepam sutra. ako ne budem zaginuo na poslu do uvece :)

CBRR1

Citat: dzimika poslato 03 Mart, 2013, 21:21
ma znam da na izgled deluje kao da se nista nije desilo ali kad papir pokvasis i osusis on ne bude vise kao ranije

pa nista se nece desiti,al papir je razgradiv i usisavace delove filtera,samo to niista vise...AU JBTE KANARINAC KOJA SI TI CIGANKA...jos sa axelom koji topi sve zivo al bukvalno...aj da si ga produvao samo pa aj za privremeno al ovako,bolje nekada precutati nego bre da ti se neko smeje...

Kanarinac

Al najlepsi!

Inace nije to papir apir, nego vlakna tako da sigurno nece da se raspada. Ne znam sta ste se potresli toliko oko ovog filtera...