Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2019, 01:27
Citat: mrle poslato 17 Januar, 2019, 20:52
Zvuk se èuje, ne vidi se.

A mo¾da ga ti i vidi¹...
Kad ukljuèi dodatno sagorevanje i èuje se i vidi... :D Jednom sam se zatekao par stotina metara iza 29-ke kad je mu je Mi¹ko dao po afterburner-u direktno u mom pravcu, bog te... :o :o :o

si ti video kad zoki sumadinac ukljuci autotjun kolika se prasina dize???  [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 27 Januar, 2019, 00:32
Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2019, 01:27
Citat: mrle poslato 17 Januar, 2019, 20:52
Zvuk se èuje, ne vidi se.

A mo¾da ga ti i vidi¹...
Kad ukljuèi dodatno sagorevanje i èuje se i vidi... :D Jednom sam se zatekao par stotina metara iza 29-ke kad je mu je Mi¹ko dao po afterburner-u direktno u mom pravcu, bog te... :o :o :o

si ti video kad zoki sumadinac ukljuci autotjun kolika se prasina dize???  [rofl] [rofl] [rofl]

Kad si vec kod Zokija , cujem na radiju vec narucuju njegovu pesmu na " pozdravi-zelje "

Sve vise razumem one ljude sto odu u sumu da zive sami . Ne ne , ne mislim na Uff-a .  ;D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ono bi trebalo poprskati raidom dok je jo¹ u obliku larve...

Boban_m

Isao sin danas na prvi od dva dana za obuku/polaganje za motor. Iako je citav dan kisa nije ga pokolebalo, a kisa je i sutra. Oce i kraj.

Zato sam mu porucio kacigu.

HJC" border="0

Lazic


Jecko

Kupila sam bratu nove gume za motor, osmeh na njegovom licu kao da je dete od 5 godina....neprocenjiv  [srce]

Lone Wolf

Сестро, свака част!
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: Jecko poslato 29 Januar, 2019, 08:18
Kupila sam bratu nove gume za motor, osmeh na njegovom licu kao da je dete od 5 godina....neprocenjiv  [srce]
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 23 April, 2013, 10:02

[srce]


Nije ti palo na pamet da mu kupi¹ nov(iji) motor...? :D :-*

Jecko

Kupio je motor prosle godine tek...polako :D

Lazic


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2019, 08:54
Citat: Jecko poslato 29 Januar, 2019, 08:18
Kupila sam bratu nove gume za motor, osmeh na njegovom licu kao da je dete od 5 godina....neprocenjiv  [srce]

[srce]


Nije ti palo na pamet da mu kupi¹ nov(iji) motor...? :D :-*
Citat: Jecko poslato 29 Januar, 2019, 09:05
Kupio je motor prosle godine tek...polako :D

jedna ispravka i jedno pitanje

lazic je rekao da si mogla da mu "ti" kupis noviji motor
ti odgovaras "kupio je"

znaci.......odgovor nije ispravan :)

zatim isto pitanje od lazica "mogla da mu kupis "noviji" motor
odgovor je bio:
Kupio je motor "prosle godine" tek
znaci motor je 2018 god?

:P :P

vidis Lazicu,tu mi muskarci trebamo da treniramo.....u spinovanju odgovora  [rofl]

Lazic

Vidi se da si nekad bio za av... :P [rofl] :-*

Kostić

жали ми се баба даринка јутрос на пијаци каже рајко нашо девојку па јурцали наоколо гологузи и сад покијаше сав намештај покући ал штаће јадна нема никог до њенога рајка па ћути и само виче обуј рајко чарапе да не назебеш

Lazic

Lek protiv pokijavanja name¹taja je maramica...

®or¾


Kostić

рајко кад кине спали пола куће а сад има и девојку па баба даринка јадна не зна штаће јер нема ко да поправља за њима

тешко је кад за кућног љубимца имаш старог доброг змаја из времена вила и вилењака и одлазиш свако јутро на пијац да продаш бели лук који је бољи од свих кинеских и да ето понеком слушаоцу исказујеш своје муке и радости

Lazic


Kostić



Lazic