Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

није ми јасно како увек паднем са триес четрес педесет а са 200 + никад ;D сад ми се искривио и леви слајдер, јебо ја те слајдере кад се искриве у раму само штету нанесу :(

јеботе ошрафио ми се леви фудастер пре неки дан и испала ми нога  на асфалт ал не падох смејо сам се пола сата на улици гледали ме људи ко будалу висио до куће на шипци и чангљо  ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ал што волим ове надркане војвођане са све њиховим закључцима, па ја не знам. не сине, нисам пијан, не пијем алкохол има скоро година. ал померам границе тих кривиница по кошу и по том асфалту да знам докле могу да идем кад се поново пропијем. ето сад знаш : *

UFF

nisi pao nikad sa 200+ jer nikad toliko ni vozio nisi :D

Kostić

има тu истине видим ја да ми све нешто споро а на цајгеру закуца казаљка ;D

mali_zmaj

Sto ljudi sto æudi,mene huja uhvati kad mi motor ispadne u stajanju,Koleta pali kad zvekne...,aj jedna morska,da me Laziæ udavi ko pevca!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Да је вода добра људи би крекетали из бара. Дођи да седимо у кафани.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

©to se nisam rodio na moru...? Kreketao bih majke mi... ;D

Gavrolini


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Ono jes', al' na suvom... :D

Kostić

provalio sam za¹to mnogo padam u poslednje vreme crko mi zadnji amortizer jel zna neko dal pa¹e opruga od èega glupo mi da kupim original staru tries godina i budem na istom i ako neko ima neku da valja da pa¹e da mu ne treba uzo bi u poklon ;D

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 24 Jul, 2018, 17:06
provalio sam za¹to mnogo padam u poslednje vreme crko mi zadnji amortizer jel zna neko dal pa¹e opruga od èega glupo mi da kupim original staru tries godina i budem na istom i ako neko ima neku da valja da pa¹e da mu ne treba uzo bi u poklon ;D

To mora da te gura stalno onaj sto ti vadi spric, ali nikako da ga navatas..Nije do opruge...  [rofl]

Hattrick

Mora da je neki gej sto vozi elektricni auto, pa se necujno prisunja iza, i cusne ga odbojnikom  [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

nema ga ne¹to u poslednje vreme ;D

Glava Dole

Ni kapi kise danas, najzad lep dan za voznju... dok sam pozavrsavao danas sve poslove izvozah kivija ~60km :D I usput naidjem na svog prvenca dvotockasa :D

Odmah ga prepoznao po tablici, jos uvek nosi moju. Stanem odma da potrazim vlasnika, on nesto gletuje pored, sad mu je radna masina :D





Ja sam prvi vlasnik, kupio ga davne 2007-e kad sam imao 10god, moj prvi benzinac. Od salona do kuce ga izvrnuo u mestu 2 puta, bio jos uvek kratak cak i za njega, jedva prstima dodirivao zemlju [rofl] Onda u dvoristu kad ga dizao na centralne nogare, pre prvog servisa je zaradio onu honda nalepnicu da se prikrije ogrebotina(sta zna klinac, cuo ima hondinu masinu pa zalepio prvu hondinu koju sam nasao [rofl] ) :) Sad mu odavno kaze crkla sajla brzinometra a stala je na preko 15.000 sto se jedva i vidi od pozutele plastike :) Imao je kaze i jednu generalnu :D Propao ovako spolja al tera se jos :) Ja ga inace tad platio 52.000din sto je bilo u to vreme oko 650e a prodao u stanju "ko nov" sa 2000km na satu za 300 tamo negde 2011-e ako se ne varam i dodao jos 200 za TZRku 125 :D

Mislim da posle tog prvog ni sa jednim vise nisam vise doziveo toliku srecu :D Mislim, u tim godinama prvi licno moj bezninac, moji kljucevi... palio ga po 166 puta dnevno u dvoristu a od toga bar 100 samo da obidjem krug po komsiluku :) Idem uzbrdo i kez od uva do uva "uuuu jbte izleteo 30"  [rofl] [rofl] [rofl] Lepo me obradovao i podsetio prvih koraka na 2 tocka :) Sad razmisljam, ja ~22god a od toga ~11god na 2 tocka... tacno pola zivota :)

Lazic

Gavro, Kinez od 11 godina koji je pre¾iveo malo dete... :o :D

Gavrolini

Neki dan sam i ja na oglasu video moj(bas moj a ne calov jer sam pre toga pre toga probavao njegove) prvi motor i to indijac...mislim da se zvala firma gizmo. Nesto izmedju automatika i skutera. Eto i on se i dan danas vozi.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


misa-pei

Ih, pa jedno RATATATATATATA...
Država je najveći neprijatelj naroda