Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Boban_m poslato 14 Jun, 2018, 22:00
Korisnicka usluga za Sceptre televizor. Prije 10ak dana produvali zvucnici i ja prijavim kompaniji. Nije da je bio neki hendikep, ionako mi zvuk ide preko eksternih zvucnika, ali ajde posto je u garanciji. Sceptre je kalifornijska marka i nemaju servise po ostatku amerike koliko znam. Danas uredno dovezli novi TV, raspakovali i montirali, zapakovali stari tv i odnijeli. Lijepo je vidjeti postovanje prema kupcu. Imaju od mene pozitivne rivjueve po netu.

Kod nas je to te¾e. Lo¹e je ureðen ceo taj sistem od uvoznika/proizvoðaèa do krajnjeg kupca. Prebacuje se sva te¾ina na prodavca koji je zadnji u lancu i koji nosi najmanju zaradu. Oni koji ubiraju kajmak su uvoznici i distributeri. Oni rade sa nama koji smo veæinom normalni i razumni u komunikaciji, a mi sa ljutim mu¹terijama koje kupe mi¹a za 200 dinara i onda se ¾ale na sve i sva¹ta. Nema¹ raèunicu da ga ¹alje¹ na zamenu, a nema¹ raèun ni da ga proda¹, a narod siroma¹an tra¾i jeftino. Posle se èude ¹to nije kvalitetno.
Lepo je bilo u jednom periodu kada je bilo vi¹e para, lepo su radili bankarski krediti i raèunari i oprema su bili mnogo boljeg kvaliteta. I ko¹tali su ne¹to skuplje, ali su vredeli te pare.
Dolaze mi kupci koji su kupili raèunare pre 10-15 godina i zadovoljni su jer nisu imali kvarova.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Kostić

иста прича исти сценарио, друга локација. 2:0 за атакера на костић кочионе системе. предлажем да ми потури негде у мотор џипиес да сазна трећу локацију да не мора да троши скупо гориво на тражење треће локације. : )

Lazic

Narkomanski kraj... :D

Maznuti ¹pric sa tvog motora je biohazard... :D

Kostić

#18384
није то наркоман. то је неко ко је много опасан ко има лични потпис и шаље опасне поруке типа знам где си. елем, прво сам окачио клип са марком са друге локације на јутјуб, потом је неко са црним мотором у моћни ренџер опреми гледао и тражио нешто на тој истој локацији са снимка па отишао, претпостављам да је тражио кавасаки. онда прошлу ноћ опомена знам где си по други пут на тој другој локацији. прва је била прошле недеље испред моје куће. проблем је што се ја не бојим закона, камоли неког опасног лика који шаље крими мафи поруке не би  ли ме уплашио. напротив, ово са другом локацијом му је грешка. узнемирио је људе који му ништа нису скривили ако ја јесам. сад смо од знам де си готов си, прешли на ниво баш ме занима ко је лик и да поразговарамо мало о томе, где се и како се дугови наплаћују. тј, где се и како се плаше људи. а друг непријатељ ил не зна који је мој прозор па не уме оно старо добро - симкееее ил глуми будалу из крими филмова.

Kostić

успут, ако је неко од наших ко ме зна лично, нек прескочи другу локацију убудуће. прозор је на два метра од мотора и убудуће ће да стоји камера иза прозора да се не види. имам озбиљних психичких проблема у последње време и радо би волео да сазнам ко је јунак  (са црним мотором претпостављам да је он ). ево обећавам да ћу мирно да примим батине за ако сам му нешто дужан, а наплатићу ту опомену испред те друге локације на свој начин.

petar357

Citat: Laziæ poslato 16 Jun, 2018, 17:29




Kakav idiot...


Ko? Jel mislis na mene ili na nekog sto lupa minuse?
Ako sam ja u pitanju, zabole me kurac bas, sto nekolicana clanova minusira post.

Inace, cinjenica je da se zatamnjeni postovi vise citaju, retko ko propusti da vidi zasto je zatamnjen.

Pri tome, ni jedan drugi forum ne moze da se pohvali za 14 strana obavestenja o banovanjima.

Inace, poslednji banovi su zbog pitanja sta se to dogodilo sa nestalim novinarom.
Zao mi je samo sto se to nije dogodilo u Novom Sadu jer bi Kontinental sve znao, dakako, iz prve ruke. I u cijem privatnom zatvoru je novinar bio uskladisten, i kakvim helikopterom je prevezen i po kojoj  ceni, kao onomad u onom trileru iz prve ruke sa kidnapovanim Rusima.

Pa bi ti ponovo to poslao Birnu na dalju obradu i upotrebu, kao tajnu informaciju, jelte, iz prve ruke, a u Birnu bi se kao i prosli put slatko smejali...  [rofl]  [rofl]




CBRR1

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2018, 09:54
није то наркоман. то је неко ко је много опасан ко има лични потпис и шаље опасне поруке типа знам где си. елем, прво сам окачио клип са марком са друге локације на јутјуб, потом је неко са црним мотором у моћни ренџер опреми гледао и тражио нешто на тој истој локацији са снимка па отишао, претпостављам да је тражио кавасаки. онда прошлу ноћ опомена знам где си по други пут на тој другој локацији. прва је била прошле недеље испред моје куће. проблем је што се ја не бојим закона, камоли неког опасног лика који шаље крими мафи поруке не би  ли ме уплашио. напротив, ово са другом локацијом му је грешка. узнемирио је људе који му ништа нису скривили ако ја јесам. сад смо од знам де си готов си, прешли на ниво баш ме занима ко је лик и да поразговарамо мало о томе, где се и како се дугови наплаћују. тј, где се и како се плаше људи. а друг непријатељ ил не зна који је мој прозор па не уме оно старо добро - симкееее ил глуми будалу из крими филмова.


Ja ovde nisam nista razumeo...

MIGE

oblecem danas oko motora,gledam sta bih mogao da uradim pred put u Vojsku...zakljucak...
sipam gorivo i operem  [yahoo]

eclipse4

Citat: CBRR1 poslato 18 Jun, 2018, 21:18
Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2018, 09:54
није то наркоман. то је неко ко је много опасан ко има лични потпис и шаље опасне поруке типа знам где си. елем, прво сам окачио клип са марком са друге локације на јутјуб, потом је неко са црним мотором у моћни ренџер опреми гледао и тражио нешто на тој истој локацији са снимка па отишао, претпостављам да је тражио кавасаки. онда прошлу ноћ опомена знам где си по други пут на тој другој локацији. прва је била прошле недеље испред моје куће. проблем је што се ја не бојим закона, камоли неког опасног лика који шаље крими мафи поруке не би  ли ме уплашио. напротив, ово са другом локацијом му је грешка. узнемирио је људе који му ништа нису скривили ако ја јесам. сад смо од знам де си готов си, прешли на ниво баш ме занима ко је лик и да поразговарамо мало о томе, где се и како се дугови наплаћују. тј, где се и како се плаше људи. а друг непријатељ ил не зна који је мој прозор па не уме оно старо добро - симкееее ил глуми будалу из крими филмова.


Ja ovde nisam nista razumeo...

Ni ja al iskreno i da pitam sumnjam da bi kosta to objasnio

Lazic

Citat: MIGE poslato 18 Jun, 2018, 21:54
oblecem danas oko motora,gledam sta bih mogao da uradim pred put u Vojsku...zakljucak...
sipam gorivo i operem  [yahoo]
Ma ja neæu ni to... ;D

ZEKA

Ne znam da li je izmamilo osmeh ili "izbacilo iz takta" al videh resenja testova za malu maturu iz matematike. Ne treba ih ubijati sa integralima i trigonometrijom ali ne znam koja je poenta praviti degenerike od dece  :( :( :(

lord_oblivion

Lak¹e se vlada neukim narodom.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


Lazic

Pa ti ne znaj... ;D






Citat: lord_oblivion poslato 19 Jun, 2018, 16:06
Lak¹e se vlada neukim narodom.
Upravo to... Ako pogleda¹ inteligenciju, obrazovanje i higijenske navike vuèiæevih glasaèa, jasno k'o dan...

petar357

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2018, 04:11


Citat: lord_oblivion poslato 19 Jun, 2018, 16:06
Lak¹e se vlada neukim narodom.
Upravo to... Ako pogleda¹ inteligenciju, obrazovanje i higijenske navike vuèiæevih glasaèa, jasno k'o dan...

Mene vise brine mentalna higijena ovih sto izmisljaju otmice i trovanja vode...



Lazic

Citat: petar357 poslato 20 Jun, 2018, 07:33
Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2018, 04:11


Citat: lord_oblivion poslato 19 Jun, 2018, 16:06
Lak¹e se vlada neukim narodom.
Upravo to... Ako pogleda¹ inteligenciju, obrazovanje i higijenske navike vuèiæevih glasaèa, jasno k'o dan...

Mene vise brine mentalna higijena ovih sto izmisljaju otmice i trovanja vode...


[facepalm]

Toliko


mrle

Citat: ZEKA poslato 19 Jun, 2018, 15:04
Ne znam da li je izmamilo osmeh ili "izbacilo iz takta" al videh resenja testova za malu maturu iz matematike. Ne treba ih ubijati sa integralima i trigonometrijom ali ne znam koja je poenta praviti degenerike od dece  :( :( :(
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/da-li-ste-pametniji-od-malih-maturanata-pokusajte-da-resite-zadatke-iz-matematike/p8rnejc
da li je prvi zadatak uop¹te zadatak?

mareskin

Citat: mrle poslato 20 Jun, 2018, 11:40
Citat: ZEKA poslato 19 Jun, 2018, 15:04
Ne znam da li je izmamilo osmeh ili "izbacilo iz takta" al videh resenja testova za malu maturu iz matematike. Ne treba ih ubijati sa integralima i trigonometrijom ali ne znam koja je poenta praviti degenerike od dece  :( :( :(
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/da-li-ste-pametniji-od-malih-maturanata-pokusajte-da-resite-zadatke-iz-matematike/p8rnejc
da li je prvi zadatak uop¹te zadatak?

Ima li neko odgovor na prvo pitanje?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu