Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ima u NSu jedan gospodin istog, verzija bez onog digitalnog ve¹anja, ka¾e prezadovoljan, on i gospodja 15ak hiljda pro¹le godine...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Te vibracije dolaze od cuke kad pocne da preskace jer masina je od S1000R. Nikako da odem u BMW da probam a cuo sam da je sjajan motor.

juga

Jebo te amarok, kupi¹ ko èovek toyotu

MIGE



El Jefe

Чиме ли се тај дрогира или му је болест урођена? Нов Електрични Сакс  је  јефтинији.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


mali_zmaj

Ulazi teta u sex shop,i bira vibratore,(kad smo kod elektricnih pomagala vec)i niti jedan joj se ne svidja.. ,i vidi ona jedan u cosku,i kaze hocu ovaj crveni,nasta joj trgovac kaze da taj nije na prodaju,nasta teta inzistira da joj se taj svidja najvise i da joj trgovac objasni zasto taj nije na prodaju,nasta joj on na kraju prevrcucu ocima odgovara.. gospodjo nismo vam u mogucnosti prodati taj to vam je PP aparat!!!!!
jin-jang

El Jefe

Србијанка јури вибратор по соби. Он бежи она виче за њим - Шта је, имаш батерије за бегање немаш за јебање?
Друштво за заштиту од животиња

pittatore

Ne bih ti ja jurio 50km na sat na ovim tockicima

mali_zmaj

jin-jang

bigsheki

cuo da mi je brat od strica kaparisao mazdu 5 u becu,i da ce ga ostecena izaci gore 1800eur.zove me i pita sta radim,reko evo buraz sad sam kupio mazdu 5 2006god..124tk...serv.knjiga..dva seta tockova,dizel
pita koliko sam platio,reko,ma preplatio sam,1200eur ce me izaci

kaze braca ja kaparisao u becu udarenu malo sa 180tk za 1800u pm,jos mu nisam rekao da ga lozim :) a ja se jos smejem kao da sam navaren.

dr32

Citat: bobangsxr poslato 17 Maj, 2018, 23:28
Sto je najzesce prodavac mi rece da ga vozila zena  [rofl]
Pa ima ADAC kurs bezbedne voznje za zene (kakva feministicka diskriminacija)
https://www.sicherheitstraining-stuttgart.de/motorrad-trainings/frauen-training.html
A kad je gospodja naucila u krivinu, onda je i odlazak na pijac bio Moto GP dozivljaj
[rofl]

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

bucko

Klinci na Miljakovcu  se popeli na tresnju,kako me je vratilo u detinjstvo,neprocenjivo



mareskin

Citat: bucko poslato 26 Maj, 2018, 09:49
Klinci na Miljakovcu  se popeli na tresnju,kako me je vratilo u detinjstvo,neprocenjivo




Ako su kom¹ijine tre¹nje, onda su jo¹ slaðe :D
Dobro da nisam postao majmun koliko vremena sam proveo na tre¹nji i dudu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

misa-pei

Jesi li se nekad pogledao u ogledalo? :D :D :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

bucko


El Jefe


Мото сусрет у Новом Саду.  Овај десни има звучнике, леви нема.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

danasnja voznja do Kosmaja, Bukulje, Vencac, jezera Garasi, Uba pa ibarskom na corbu pa kuci
250km laganica



]