Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

To ve¹anje rezervisano za Pavela!!
jin-jang

doktor

Ta kratka prva je zbog terena, tako je bilo i na RAV-u dok sam ga vozio. Inace, za one koji zele 4x4, ispod 20000€ nije da ima neki izbor, a i ovaj Duster se solidno pokazao, pa i polovni solidno drze cenu.
Bikers work is never done!

Boban_m

Maloprije registrovao motor, dosao kuci i placam osiguranje online. Dodao DRZ na postojecu polisu za BMW i sta mislite koliko? Samo 20$ doplate za godinu dana. Brateeeee ;D

I da vam nacepim na zulj: tehnicki pregeld ne postoji ;D

Lone Wolf

Трули запад...
Не дере свој народ. Ц.ц.ц....
Не може рај на земљи.

milomir22

Ali zato dere druge narode, jbg da bi nekome tamo bilo dobro, ovde mora neko da najebe.

P.S. da me Boban ne shvati pogresno, ne krivim Amerikance (obican narod) ni za sta, sem onih glupih i debelih degenerika koji imaju po 50 godina a smatraju da smo mi kao narod bad guys, koja odrasla, intelektualno zrela, osoba uopste i koristi taj termin
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Kupio bicikliæ,polovni..,servisirao ga..,manje od 60 eura me iza¹ao,za posao i obavljanje sitnih poslova po gradu!! Lanèina od motora,za vezanje neizostavni paket opreme!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Citat: doktor poslato 12 Maj, 2018, 12:00
Ta kratka prva je zbog terena, tako je bilo i na RAV-u dok sam ga vozio. Inace, za one koji zele 4x4, ispod 20000€ nije da ima neki izbor, a i ovaj Duster se solidno pokazao, pa i polovni solidno drze cenu.
Ma znam za to odavno, al' juèe i danas na asfaltu, nikako da probam... :D Inaèe ba¹ se lako vozi, senzori vrlo precizni, kamera ok i po mraku, lako staje na normalna parking mesta, nije pre¹irok, koliko sam skapirao mehanièki je identièan kao Ka¹kai...



@Zmaj:
Pre neki dan saznam da je to domaæa firma valjda iz Kru¹evca, zna Taliban... Odliène bicikle imaju... Imao jednoga pre 15 godina, odlièan bajs bio, mislio sam da je neki strani brend... :D

mali_zmaj

iskreno isao sa da uzmem sto bolje za sto manje para..,da me ne boli dusa ako ga drpe!!  a naravno da bude u takvom stanju da se moze servisirati,da nije razbucan da se ne moze srediti!!  spicevi u Banja Luci su propast,i shvatis da ces svugdje stici prije biciklom ,nego autom!!  kupovina skupog  i novog bicikla nije dolazila u razmatranje uopste!!  mada je trend u B.Luci da kupuju bajkove da se kurce sa njima,pa istresaju pare,i pare... meni treba da sluzi i to je to!!
jin-jang

Biker-Boy

Probao danas drugarov Suzuki V-Strom 1000, kakva je ono masinerija sunce ti poljubim :)
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Biker-Boy

Nisam ga redovno opleo, ali iz onog sto sam video, definitivno ima potencijala :)
Posle njega moj CBR mi tako malen, ko bicikla :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Citat: Andreja poslato 19 April, 2018, 02:29
Kad bi mogao motorèetu da nabavi¹ non-US spec zadnji kraj sa normalnom ¹topaljkom, bilo bi sjajno :D

I dodaj motorèe pored R1200C :)
Evo u vecernjem izdanju

20180512_184617" border="0

Hohštapler

Zmaj, najbolje mesto za ukrasti bicikl je hodnik zgrade.
Niko te ne vidi ni neèuje, a ako neko i dolazi ima¹ vremena da se skloni¹...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

#18154
Moj prvi stan! :D (mislim iznajmila na godinu dana, ne kupila naravno :) ) Jednosoban, divan, lep, nov, svetao, sa pogledom na more,samo moj - stan!

123123" border="0

Plus smo se malo igrali kartinga, nas 20tak.... Mnogo cool zajebancija :D

1212" border="0



mali_zmaj

@hohstapleru  nemam gdje... zadnji bajs koji sam imao unosio u kucu na balkon,i obio svu stolariju,zidove...  zato sam uzeo sad jeftino vezao ga dobro..,ima po stubistu odvezanih bicikala,valjda ce njih prvo...  u podrumu bi nestao za noc,...

Jecko cestitke!!! 
jin-jang

Boban_m

Citat: Jecko poslato 13 Maj, 2018, 11:34
Moj prvi stan! :D (mislim iznajmila na godinu dana, ne kupila naravno :) ) Jednosoban, divan, lep, nov, svetao, sa pogledom na more,samo moj - stan!
Reci kad je zurka da se navaljamo na gajbu ;D

Jecko

Zurka vrlo moguce poslednje nedelje Maja, al u Srbiji... dolazim kuci malo ;)

milomir22

Mala multistrada i prilika da je probam i vozim, po mom misljenju liberalno ostro. 









"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 13 Maj, 2018, 11:59
@hohstapleru  nemam gdje... zadnji bajs koji sam imao unosio u kucu na balkon,i obio svu stolariju,zidove...  zato sam uzeo sad jeftino vezao ga dobro..,ima po stubistu odvezanih bicikala,valjda ce njih prvo...  u podrumu bi nestao za noc,...

Jecko cestitke!!!  
©ta si 'leba ti radio sa bajsom pa obio svu stolariju i zidove... ??? :o ;D U¹rafio sam malo jaèi rajber u ¹tok od vrata biv¹e terase i obesio ga za toèak... :D