Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

Sve o hibridima. (Iz Albanije i Avganistana)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Jeb' se bre, upi¹aæu se... ;D

UFF


MIGE

samo da ne bude ko onaj pijani majstor rile iz jutarnjeg programa  [ludak] [dunce] [joint]
https://cbc.rs/threads/1918-Riletove-majstorije








Lazic

©ta je bre ovo... ??? :o Pomoæ u sluèaju neoèekivanog putovanja u 20-ti vek... :D

Hattrick

Citat: bucko poslato 14 Februar, 2018, 00:41
Pasivno pu¹enje i aktivno ve¹anje

Ako je dobra suvozacica, moze i aktivno pusenje i kruto vesanje. :D

Lone Wolf

Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2018, 23:57
Upravo saznao da æu mo¾da da poènem pomalo da pi¹em za AutoBild... ;D
Pa o motorima ili autima?
Stvarno fali da se ubaci par strana o motorima.
Pre sam kupovao AutoBild, ali dosadilo mi.
Не може рај на земљи.

mrle


UFF


Bishke

You should do one thing every day that scares you

mali_zmaj

Citat: Biker-Boy poslato 13 Februar, 2018, 22:48
Spava¹ li mirno Zmaju? Dok Honda èami sama u gara¾i...kilometrima daleko...  :D ;D

©ut ne spavam,¾ena se prehladila pa hrèe!! oka sklopio nisam!!  Ma ja¹ta da spavam!!  Nije to golfdvicakoèa¹a pa da patim!!  Doæi æe!! 




Aj,aj dobro patim malo,nisam bez du¹e!! 
jin-jang

mali_zmaj

jin-jang

bobangsxr

za malo pa da ne stane u golfa  ;D

UFF


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

stilgar

#17575
@UFF
plazma ima odlicnu sliku i jednu manu, naime ne voli da dugo stoji staticna slika. Za razliku od LED i LCD TV koji koriste istu tehnologiju ekrana ko PC monitor gde je ta pojava mnogo redja. Pogledaj u setovanjima mora da ima antiburn opcija (veliki je ekran) kad tv sam posle odredjenog vremena staticne slike pocne da seta ekran po malo i obavezno namesti da se ugasi sam posle nekog vremena. Kad gledas TV koji ne gledas manja je verovatnoca, al desktop sa kompa je vrlo staticna slika. Sad vlada misljenje da su to boljke proslosti al opreza nikad dosta.

"Most plasmas are now burn proof, they move the image slightly and extremely fast (quicker than your eyes will notice) so that the image isn't constantly there, it just appears to. If you bought a decent brand you won't have to do anything. IF you do end up with screen burn it can be fixed easily, set it to an analog channel and leave it on snow for 30 mins - an hor and the static will remove any screen burn."

UFF

ma sta mi naprica
nista ja to nisam znao, ne razumem se u te kompjutore i modernu tehnologiju
usao sam u prodavnicu i kupio najveci monitor koji su imali a uzeh plazmu jer su me ubedili da prikazuje pravu crnu boju  [neampojma]

http://s18.postimg.org/tx9jlnz15/Screenshot_1.jpg

stilgar

Citat: UFF poslato 14 Februar, 2018, 20:27
ma sta mi naprica
nista ja to nisam znao, ne razumem se u te kompjutore i modernu tehnologiju
usao sam u prodavnicu i kupio najveci monitor koji su imali a uzeh plazmu jer su me ubedili da prikazuje pravu crnu boju  [neampojma]

http://s18.postimg.org/tx9jlnz15/Screenshot_1.jpg
o baksuze jedan :) znam da ne gledas tv kanale, nego koristis tv za komp, ko monitor, dao sam ti info cisto informativno, ako znas jos bolje. Imam dve plazme jednu 42" jednu 50" panasonic i ne kacim komp ni na jednu. Za to koristim led tv.

! No longer available

mi¹ko_kolo

Je l' vas dvojica imate neki meðusobni problem? A i ja sam budala ¹to pitam. Al' smo oti¹li u kurac svi zajedno, pa to nije normalno!!!

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Februar, 2018, 20:35
Je l' vas dvojica imate neki meðusobni problem? A i ja sam budala ¹to pitam. Al' smo oti¹li u kurac svi zajedno, pa to nije normalno!!!
ma jok, ja mu dam dobronameran savet da pazi, al zaboravim da on sve zna :)
Q
"I might be able to get a plasma TV for a very decent price and I was wondering if anyone has experienced problems, like (for example) burn-ins, bad picture quality or whatever you guys can think of?
The TV I'm talking about is this one ->    Panasonic TH-46PZ85E
I'd appreciate helpful comments, thanks."
A
No, I use a hdtv as my pc screen, however it's an LCD. Plasmas do burn in btw and since your using it on a pc, your always going to see the same type of images like your background and stuff. Sure alot of ppl said they don't burn in anymore, however I wouldn't risk it for a pc monitor.  Use a lcd or led instead if you can