Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 06 Septembar, 2017, 09:58
darko sinko nedaj detetu da pipa bombu,uzmi mu to polako na vreme iz ruke i aktiviraj ti to negde "sa bajka" :)

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2017, 09:09
@pomraèenje:
Organizuje¹ da mu¾ negde ode hitno... ;D

gde da ode kad je zenskaraca ja mislim on to jebo na dan zaceca deteta i nikad vise.....sin preslikan on ko da na 3d stampacu radjeni...cerka vec....sad....   :)
Tim bolje, zagorela je... ;D

friziderdzija

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2017, 09:09
@zamrzivaèlija:
Brani jer misli da ne sme¹ da mrda¹ olupan ili je uèiteljica toliko dobra? :D

ma milfara je grom...a mrdam ja itekako...

Lazic


megaidiot

stigoh kuci juce uvece, od jutros osmeh na licu, ustvari sam imbecilno veseo odkad sam pobegao s posla i upalio motor. :D
a na granici sa madjarske strane katastrofa, kolona do prve pumpe. naravno provucem se i stanem izmedju onog drugog u redu i sledeceg, da ne bude bas odma na rampu. iza mene lik sa bg tablama, dere se, nadrkan, ali vidno u teskoj depresiji, ulazimo u zanimljiv dijalog:
- gde ces ti? gde si krenuo?
- tamo (pokazujem preko granice)
- pa sto si dosao ovde?
- a gde da idem?
- idi bilo gde drugde, samo ne mozes ispred mene! cekam vec tri sata!
- (slegnem ramenima, zao mi coveka) pa sta da ti radim?
- a sta ja da radim?
- pa kupi motor.
tu smo vec na rampi, dolazi pandur madjar da vidi sta se desava, uzima mi pasos, na brzinu klepece pecat i uz 'hvala dovidjenja' odo dalje.  ;D

Lazic


Kostić

a ko æe da se dernja ako neæe srbin ;D ja tako sluèajno oma¹io traku pa u¹o u eu, bila prazna jebiga, a za srbe kilometar i samo mi se onaj na carini nasmejo i po¾eleo sreæan put, ja reko, auuu pa ja sam oma¹io, izvinjavam se nisam vido da je ovo za eu. srba bi me vrno na kraj kolone ;D

Bori¹a

za vreme motorijade u trebinju jelte motori su po 10x puta prelazili granicu crna gora - bosna.. i logicno provlacili se i obilazili kolone dok nije izasao carinik i uzeo dokumenta prvom i pisao mu kaznu 150e, zadrzao dokumenta i vratio u herceg novi da plati i onda da dodje po papire... e onda se cekalo jako lepo u koloni na 40 stepeni [rofl]

VR 46

Јел си био ове године у Требињу ?
Twist of wrist!

Hohštapler

...mene i makinja jednom napu¹io CG carinik, sav zapenio, vratio nas na poèetak reda i onda terao da èakamo...
Sviranje gurcu.
Drkad¾ija.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

meni je vise ljudi reklo da po pravilu, pogotovo kada je rec o grupi motora, pandur treba da izadje i pozove ih 'preko reda' zato sto su ljudi na motoru izlozeni suncu, kisi, vetru i ostalom pa su prioritet na granicama. mislim da gomila carinika to ne zna, ali mi se cak jednom i desilo.
uvek se provlacim, ali nikad da budem prvi nego treci, cetvrti, nikada nisam imao problem.

Kostić

to je taèno, al u evropi. motociklista jeste izlo¾en vremenskim uslovima i treba da ima prioritet

El Jefe

Ономаде на граничном прелазу Јабука, од свих мотоциклиста што су ишли преко реда, извукоше само мене из групе и лично се шеф смене црногорских цариника извиче на мене. Али тако запенио да ми било жао човека.

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Jednom sam i¹ao motorom preko Jabuke, nigde ¾ive du¹e nije bilo...



ontopic:

Braæa Hoh¹tapler
Havarisani
Zeljkamp
Nina46
Dragana friz
Black adder
Felgood
Taliban koji se trkao
Kalesin koje se nije trkala jer je ugruvana od pada
Boki boy koji se trkao umesto Kalesin
Niki64
Marko Serpente
Merix
Bi¹ke
©umi Talibanov


;D ;D ;D

I neki koje znam jo¹ od bljb... ;D

Hurricane

..nas su sada svi pustali preko reda i na granicama i na naplatnim rampama, jos se i otimali bukvalno koji ce red prvi da nas propusti..

E sad, mala je vozila u haljini sa dekolteom, mozda zato [rofl]

[bejzbolka]

clutch&brake

Meni se bosanac izdrkao sa pitanjem... izvini,a ti imas diplomatski pasos? Ja reko imam. Kaze on daj da vidim. Ja izvadio srpski,i kaze on meni sta je ovo? Ja reko pasos. U pocetku sam mislio da se sali ali sam posle skontao da je ozbiljan kada me je pitao jesam li ja ozbiljan. Ja se iznervirao i reko mu ja od naseg pasosa nema dipomatskijeg. Sreca nije bio sam u kucici inace bi me drko kao konja 😂😂😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

El Jefe

Ја сам направио кружну туру преко Македоније, Албаније, Црне Горе и Босне до Новог Сада. Чекали нисмо нигде у реду, понегде нису ни гледали пасоше. Ја понеки печат у пасошу и имам, али снајка што је путовала са мном нећете веровати нема ниједан.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Bori¹a poslato 09 Septembar, 2017, 15:40
za vreme motorijade u trebinju jelte motori su po 10x puta prelazili granicu crna gora - bosna.. i logicno provlacili se i obilazili kolone dok nije izasao carinik i uzeo dokumenta prvom i pisao mu kaznu 150e, zadrzao dokumenta i vratio u herceg novi da plati i onda da dodje po papire... e onda se cekalo jako lepo u koloni na 40 stepeni [rofl]
Па кад није имао бркове.
Друштво за заштиту од животиња

MIGE

juce,radar pre mosorina...malo u se smorili kad sam prosao pored njih motorom  ;D

UFF


MIGE