Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Jun, 2017, 16:33
Citat: mkt poslato 23 Jun, 2017, 11:53
pljusne nam covek sinoc na splavu  500e ko nista  [ludak]

naravno ti si otisao do poreske, prijavio prihod i platio porez ?
a posle ces seres kako lose skolstvo, zdravstvo itd... e jbg


moje je da serem njihovo da mi daju pare  [thumb_up]
trebalo je tog krimosa da pitam da li je on platio porez i da necu novac ako nije oporezovan  [rofl]

UFF

ali dobio si jebeni sendvic  [rofl] [kralj]

mkt

hahahahah ne mozes da zamislis koliko je odvratan
to je onaj isti sendvic jos od putina kad je dolazio ahhahahaha
samo gledam kolege kako zagrizu i ostave hahaha

Hattrick

Da si otisao do preske, izbacili bi te napolje. Obavezu prijavljivanja poreskim organima ima svako ko je na godisnjem nivou zaradio na bilo koji nacin vise od 2.300.000 dinara ili ti vise od okvirno 1.600€ mesecno, svaki mesec. Naravno ako je kompletan prihod ostvaren u Srbiji. Za sve sto je ostvareno kao zarada ili baksis u inostranstvu, na tezgi ili freelance poslu tamo, poreska sluzba Srbije nije nadlezna.
Nego na osnovu cega ti je lik do baksis, slikao si ga sa nekom plasticnom triperasicom na Portu ? :D

mi¹ko_kolo

Citat: mkt poslato 23 Jun, 2017, 23:24
500 po 500 afrika
veceras necu u klub, veceras samo inauguracija i ...
http://i.imgur.com/ui7lTi3.jpg

Videh Gremlina, gde si ti bio?

mkt

dole u press centru na kafi i sendvicima i napolju na pivu

mkt

Citat: Hattrick poslato 24 Jun, 2017, 00:54
Da si otisao do preske, izbacili bi te napolje. Obavezu prijavljivanja poreskim organima ima svako ko je na godisnjem nivou zaradio na bilo koji nacin vise od 2.300.000 dinara ili ti vise od okvirno 1.600€ mesecno, svaki mesec. Naravno ako je kompletan prihod ostvaren u Srbiji. Za sve sto je ostvareno kao zarada ili baksis u inostranstvu, na tezgi ili freelance poslu tamo, poreska sluzba Srbije nije nadlezna.
Nego na osnovu cega ti je lik do baksis, slikao si ga sa nekom plasticnom triperasicom na Portu ? :D
nije na portu
ma delio 500 ke ko lud pevacicama muzici ma svima

Hattrick

Samo nek se okrece turbina  :)

Kostić

jugoslovenski proizvodi su bili toliko lo¹i, da je jedna AIWA koristila Ei Ni¹ skretnice, a u ranijem periodu i drajvere. matu¹ita korporacija je koristila ni¹ke drajvere sedamdesetih. tolko o tome, kako je jugo proizvod bio kurac proizvod, izlajan iz smdrdljivih usta inetelektualnog establi¹menta i triper revolucije.

Major

Citat: mkt poslato 24 Jun, 2017, 01:33
Citat: Hattrick poslato 24 Jun, 2017, 00:54
Da si otisao do preske, izbacili bi te napolje. Obavezu prijavljivanja poreskim organima ima svako ko je na godisnjem nivou zaradio na bilo koji nacin vise od 2.300.000 dinara ili ti vise od okvirno 1.600€ mesecno, svaki mesec. Naravno ako je kompletan prihod ostvaren u Srbiji. Za sve sto je ostvareno kao zarada ili baksis u inostranstvu, na tezgi ili freelance poslu tamo, poreska sluzba Srbije nije nadlezna.
Nego na osnovu cega ti je lik do baksis, slikao si ga sa nekom plasticnom triperasicom na Portu ? :D
nije na portu
ma delio 500 ke ko lud pevacicama muzici ma svima

Jel to onaj tatuvirani lik?

Kostić

#16330
bajdvej, da po stoti put objasnim inteletualnom auditorijumu kako je propala jugoslavija. nave¹æu jedan primer, za koji znam. one koje ne znam, neæu da navodim, jer ono ¹to nisam okusio i probo, ne znam kakvog je ukusa i kvaliteta. ( razlike izmeðu intelekta i prljavih radnièkih ruku su u najmanju ruku - ogromne : ) ). ko je jebo pièku, ta mu pièka izrodila decu, pa zna. ko nije jebo, taj ne mo¾e da zna, al mo¾e da sere o tome dokle god ima struje u utiènici ( metarfora jel ).

fabrika gumenih proizvoda Rekord Rakovica Jugoslavija, proizvodila je prilièno kvalitetne gumene proizvode, koji su bili, interesantno, dugog veka i solidnog kvaliteta. onda je jednog dana, kao tehnièki direktor, èovek koji se obrazovao ne samo jednom polju sveukupnog obrazovanja èoveka, koje podrazumeva mnogo toga, jel, do¹ao brat od moje biv¹e prve ¾ene ( brat od tetke), koji je kasnije postao generalni direktor, jer je uskoèio u jul partiju. (kad mu je majka umrla, nije mogao da doðe na sahranu, bio je u rumuniji valjda, al je poslao kamion kafe da ljudi imaju da popiju ... tad je bio, mo¹ misliti, uspe¹an predsednik dr¾ave ) onda, jednog dana, doðe on u prednju i naredi da se gume (balonke) za prikolicu prave sa dva platna, umesto sa èetiri, ali na presi ostaje èetvorka, pa kad guma izaðe iz prese, ona je sa èetri platna jel. onda doðu talijani da kupe gume, a di¹a ih ubedi da je to dobra guma sa èetiri platna. ok, kupe talijani gume i poseku jednu. izbroje dva platna i vrate sve nazad. tako je propala Jugoslavija.

na¹e gume C klase su bile tra¾ene i èekalo se da se pojave u prodavnici u mojoj zgradi. ljudi su bili prilièno sreæni kad izdvoje velke pare za gume i sreæni su ih nosili kuæi. o A B i I klasi nema potrebe da govorim.

Tito je radnicima dao fabrike da rade, dao im je dobre plate u odnosu na standard, al je pogre¹io ¹to ceo intelektualni establi¹ment, nije posalo na goli otok. i znao je buduænost. i boleo ga je kurac. Turci nisu opametili pokvarene i alave srbe, pa nije ni on. mislim, sam bog nije uspeo da napravi pitu od govana, kamoli èoek od krvi i mesa.

Tito je bio gospodin èovek. ko moj pokojni deda. bio je mudar al nikome ni¹ta ukrao nije. sve posle njega su blede iskvarene i pohlepne du¹e, ¾eljne slave jednog mudrog èoveka.

nikad.

Major

Kosta mogao bi da napises neki roman lepo tebi to ide
[thumb_up]

PECA BMW

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2017, 06:57
jugoslovenski proizvodi su bili toliko lo¹i, da je jedna AIWA koristila Ei Ni¹ skretnice, a u ranijem periodu i drajvere. matu¹ita korporacija je koristila ni¹ke drajvere sedamdesetih. tolko o tome, kako je jugo proizvod bio kurac proizvod, izlajan iz smdrdljivih usta inetelektualnog establi¹menta i triper revolucije.

Inace je odsek EI nis-a Radio akustika radila po licenci Philips-a
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#16333
jeste. kvalitetne proizvode, koje su japanci koristili. i ne samo japanci. poenta je da je jugoslavija proizvodila kvalitetne proizvode i da nije propala zbog fu¹eraja, nego zbog mudrosera, koji su je svesno uru¹ili. æopava juga je izgradila mnogo toga, u èemu buljoseri danas u¾ivaju. u tuðem znoju, dok seru ko foke i pi¹aju po onome, iz èega su nilki. od te sorte je sazidana tvrðava poznata kao amerika. od olo¹a kome domaæe nije bilo dobro.

jel neko uop¹te imo marksizam u ¹koli? mislim, jeste da nije bio ba¹ omiljen predmet, al ja sam ga obo¾avo. ne znam za¹to. ono jeste bio i pomalo glupav predmet, al ja u njemu nisam vido ni¹ta ¹to bi ikome odgovaralo, osim zdravoj zajednici, koja oèigledno nije po volji tradicionalnom ljudskom karakteru. obrazovanje je najopasnije oru¾je u rukama pohlepe. od samog nastanka sveta. da majmun nije provalio da koskom mo¾e da otme ribu kom¹iji, ovaj svet bi bio lepo mesto. ovako je veæe govno od samog rima i svega ¹to je u cilju dobrote postigao.

¹to je bilo lepo mirno i tiho jutro jutros, dok sunce nije iskoèilo, usta ga jebem, æe pocrkamo...

Citat: Major poslato 24 Jun, 2017, 09:55
Kosta mogao bi da napises neki roman lepo tebi to ide
[thumb_up]

imo stariju pisaæu radionicu u podrumu od talibanove najstarije ¹klopocije. i stari radio aparat, gramofon i ploèe. (uto vreme je samo u podrumu smela da se slu¹a ona drugera¹ka muzika, ajsidese i ostala glupadija : ) ) ispiso ¹es fioka glupih prièa i poezije, pa jednog dana sve spalio i zakljuèo podrum ;D sad je kasno, zakr¾ljo mi vokabular od propalièarskog radnièkog ¾ivota... ;D

oglupeo od invazije buljosera na intelektualnu nejaè....

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2017, 10:30
...jel neko uop¹te imo marksizam u ¹koli? mislim, jeste da nije bio ba¹ omiljen predmet, al ja sam ga obo¾avo. ne znam za¹to. ono jeste bio i pomalo glupav predmet, al ja u njemu nisam vido ni¹ta ¹to bi ikome odgovaralo, osim zdravoj zajednici, koja oèigledno nije po volji tradicionalnom ljudskom karakteru...

! No longer available

MIGE



[yahoo] [yahoo] [yahoo]
ovaj motobike iz Novog sada,vrhunski profesionalci..juce narucio deo i cimao momka dobrih 15 min dok mi nije nasao sta mi treba...juce poslali,danas stigao deo ..1000 din..u pgs mi trazili 3967 din za istu stvar..grafitni prsten  :o [ludak]

mali_zmaj

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2017, 08:14
bajdvej, da po stoti put objasnim inteletualnom auditorijumu kako je propala jugoslavija. nave¹æu jedan primer, za koji znam. one koje ne znam, neæu da navodim, jer ono ¹to nisam okusio i probo, ne znam kakvog je ukusa i kvaliteta. ( razlike izmeðu intelekta i prljavih radnièkih ruku su u najmanju ruku - ogromne : ) ). ko je jebo pièku, ta mu pièka izrodila decu, pa zna. ko nije jebo, taj ne mo¾e da zna, al mo¾e da sere o tome dokle god ima struje u utiènici ( metarfora jel ).

fabrika gumenih proizvoda Rekord Rakovica Jugoslavija, proizvodila je prilièno kvalitetne gumene proizvode, koji su bili, interesantno, dugog veka i solidnog kvaliteta. onda je jednog dana, kao tehnièki direktor, èovek koji se obrazovao ne samo jednom polju sveukupnog obrazovanja èoveka, koje podrazumeva mnogo toga, jel, do¹ao brat od moje biv¹e prve ¾ene ( brat od tetke), koji je kasnije postao generalni direktor, jer je uskoèio u jul partiju. (kad mu je majka umrla, nije mogao da doðe na sahranu, bio je u rumuniji valjda, al je poslao kamion kafe da ljudi imaju da popiju ... tad je bio, mo¹ misliti, uspe¹an predsednik dr¾ave ) onda, jednog dana, doðe on u prednju i naredi da se gume (balonke) za prikolicu prave sa dva platna, umesto sa èetiri, ali na presi ostaje èetvorka, pa kad guma izaðe iz prese, ona je sa èetri platna jel. onda doðu talijani da kupe gume, a di¹a ih ubedi da je to dobra guma sa èetiri platna. ok, kupe talijani gume i poseku jednu. izbroje dva platna i vrate sve nazad. tako je propala Jugoslavija.

na¹e gume C klase su bile tra¾ene i èekalo se da se pojave u prodavnici u mojoj zgradi. ljudi su bili prilièno sreæni kad izdvoje velke pare za gume i sreæni su ih nosili kuæi. o A B i I klasi nema potrebe da govorim.

Tito je radnicima dao fabrike da rade, dao im je dobre plate u odnosu na standard, al je pogre¹io ¹to ceo intelektualni establi¹ment, nije posalo na goli otok. i znao je buduænost. i boleo ga je kurac. Turci nisu opametili pokvarene i alave srbe, pa nije ni on. mislim, sam bog nije uspeo da napravi pitu od govana, kamoli èoek od krvi i mesa.

Tito je bio gospodin èovek. ko moj pokojni deda. bio je mudar al nikome ni¹ta ukrao nije. sve posle njega su blede iskvarene i pohlepne du¹e, ¾eljne slave jednog mudrog èoveka.

nikad.
Tito je bio Hrvat,koji je prevukao ustase u partizane,dao im srpske teritorije,skinuo vidjenije Srbe sa pozicija,a dao iste, tim istim ustasama,jacao samim tim ustasku emigraciju,koja je uz podrsku zapada kumovala unistenju Juge. dozvolio je naseljavanje Kosova od strane Albanaca,protjerivanje i sikaniranje Srba,znajuci da je Kosovo dusevna snaga Srba..,zaduzivao se do bola,jacao Hrvatsku,Sloveniju,na ustrb svih ostalih...

dobro se zivjelo u Jugi u nekim momentima,al to je bilo nemoguce odrzat..,da ti dam primjer,najace banjalucke firme su pokrivale gubitase,i to je opste poznata stvar..,na platou Manjace raseljeni Srbi da bi se napravio tenkovski poligon,a iz tih mjesta je zapocet srpski partiznski pokret,i otpor fasitima..,takvih primjera ti je milion... B.Luci na najvidjenijim pozicijama su ti bili muslimani,znas nije im mogao dati naciju,pa ih je smirivao pozicijama....  nemoj brate Kole,razumijem ja tebe ,tad si dobro zivjeo,sad ne zivis,nisi se snasao,ok..,nisi jedini!! 

ni meni ne odgovara ovo vrijeme,sad sam trebao da ladim jaja u moru,na nekoj od plaza u Puli..,al ne lezi vraze titini puleni sjebali jugu,i eto mene ovdje..
jin-jang

megaidiot

uzo detetu dubak da voza pokuci



MIGE


megaidiot