Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: slave74 poslato 21 Jun, 2017, 10:49
Citat: UFF poslato 21 Jun, 2017, 01:14
ne, hocu kuku na grand vitari, za nju je ok da potrosis ceo dan :D

Ako imas u planu da radis na  i oko kuce , a kuca i dvoriste uvek traze to, dobro ce ti doci kuka za prikolicu..
Kupi evro kuku i sam je montiraj, ne bi trebalo nista da se busi, svi auti osim mozda yuga imaju predvidjene montazne tacke odn rupe.
Za instalaciju prikljucka zovi Milosa, i glava dole...

Ja imam kuku al nemam Milosa,di da ga nadjem ako mi zatreba?

Lazic

Nigde, krije se od zakona do daljeg... ;D

Glava Dole


Major


UFF

imam i ja euro kuku
skinuo sa C5 pre nego sto sam ga prodao ;)

sad samo budz resenje da smislim jer ne znam ko je milos

Glava Dole

Sekli neka drva, jak cirkular bio spojen na trofaznu uticnicu u garazi koja se vodi preko moje instalacije, zapelo im drvo i izbaci automatski a i topljivi crko... upalim motor, skoknem za cas do elektro-radnje(znam znam, licne... nikad, do skoro, nisam kupio osigurac u zivotu dok i se nije rascepao sesiric pa sam isao po novi i video koliko je cena smesna, prosto nije vredno truda, uzeo 5 komada za rezervu) :) I aj sad polako treba isproveravati... nadjem koji je crko, zamenim, da proverim i ostale... i na celoj tabli samo jedan nema rupicu za proveru glinericom, staklo u dobrom stanju pa ni tu ne moz da se pridje... odvrnem ga da proverim osigurac unimerom rucno i nadjem ovo :)





10 para iz 1996-e, moje godiste... ovo sam uzivo prvi put u zivotu video :) Ubacio sam posle svoj dinar kao odstojnik, moderan klasican ovaj sacuvao, steta je da mu uloga bude sprovodjenje struje u strujomeru :) Izrezbareno jugoslavija... dacu ga dedi na cuvanje cim budem u SDu :)

Hattrick

Citat: UFF poslato 21 Jun, 2017, 01:18
a i koji ce ti qrac 4x4 ako neces da teglis teret realno? (na dzipijade ne idem, nisam dovoljno bogat)

Pa za Freestyler utorkom uvece, da tovaris plasticne akrepe :D

Lazic

@Milo¹:
Tih 10 para sad vredi 1.75 dinara pa ti vidi koliko je pao dinar za 20 godina...

Glava Dole

Kako si dosao do te cifre, zivo me interesuje? :)

A danasnji osmeh... podizao novac na bankomatu i udarim paypass i spustim kariticu pored bankomata... popakujem pare, kartica se stopila sa okolinom i ja otisao... proslo jedno pola sata i na kasi u tempu ja vidim nema mi kartice... e reko do kurca, gotovo, aj sad drkanje oko odjave, vadjenje nove, cekanje... gas i pravo do bankomata, preko plocnika direktno kad ona ceka tu  [yahoo] Onda odem da se osisam, vracam se kuci sa kacigom oko lakta kad vidim policijski pezo na 100m ispred sebe... neka ulicica bila odma tu, zabadaj kocnice... begaaaaj ;D I izvucem se [yahoo]

Lazic

Tad je bila marka 3.5 dinara... :)

mrle

Sinoæ mi majka i ¾ena dale kintu za roðendan, da sebi kupim kacigu, odmah zvao Beru, ide u sredu po nju :)

https://www.louis.eu/artikel/nolan-n90-louis-special-edition-flip-up-helmet/216964?list=333167737

Major


MIGE


DebeliZmaj

odem na razgovor za poso u energomontazu...
i prica mi neka zena o firmi ... slusam ja strpljivo ... serveri, klasteri pichke materine ... ono valjda me impresionira ...
sta vec ... a smesna resenja sve zasnovano za ms ... ma sjajno ... dakle imaju para za bacanje ...
i kao dodjemo do toga sta me zanima o poslu ...
reko ok ako je open space tu necu radim ..
nego kako je sa parkingom ...
- pa ovde nema mesta al mi se selimo
-- gde se selite ?
- pa da ovaj selimo se ...
-- pa gde ...
- pa kad se prodje naselje grmec u zemunu...
-- cao .. odo zurim cao zdravo ...

nisu normalni :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Jesi radio ti negde duze od par meseci?
:D

Jecko

Srpske vozaèke dozvole va¾e i u UAE
Beograd -- Ministar spoljnih poslova UAE ¹eik Abdula bin Zajed al Nahjan i ministar unutra¹njih poslova Neboj¹a Stefanoviæ potpisali dva Memoranduma o razumevanju.
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

Citat: Major poslato 22 Jun, 2017, 15:03
Jesi radio ti negde duze od par meseci?
:D

naravno da da ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: Jecko poslato 22 Jun, 2017, 15:29
Srpske vozaèke dozvole va¾e i u UAE
Beograd -- Ministar spoljnih poslova UAE ¹eik Abdula bin Zajed al Nahjan i ministar unutra¹njih poslova Neboj¹a Stefanoviæ potpisali dva Memoranduma o razumevanju.
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]



Desava se da i nasi politicari nesto urade kako treba..

UFF

verovatno trebalo nekom bitnom talibanu da "nostrifikuje" vozacku kod nas pa mi trazili isto za uzvrat i eto kao nasa vlada postigla uspeh u picku materinu