Glavni meni

Polaganje za A

Započeo Panta Zemunac, 04 Januar, 2011, 01:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

svih 20 :) ... program .. klik klik ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

perlx

Ja sam testove polozio pomocu programa autoskola od agencije pop-soft prokuplje.
Zmaju ako ti treba javi, ali imaj na umu da radi samo na 32bit-nim sistemima.

DebeliZmaj

e taj program
imam ..sto radi 32 bitno
i kad nisam razbio ekran zbog toga necu nikad
znachi taman napravim okrzenje da proradi i ...
pukne neka redist 2005 ili tako neshot bibiloteka
elem.. ovo sto sam okachio link.. program radi sve u
16nest :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt


Toma RR

Da li je moguce da za obuku koristite svoj sopstveni motor, a za polaganje da iznajmite motor od auto skole ?  hvala unapred  [cheers]

Lazic

sve moze... ali zar nije lakse sa motorom koga vec vozis...?

vlada_dee

Hah, zamisli tu osmicu sa R-om :)
Ortak od mene pozajmljivao starog CTX-a za polaganje, ja polagao sa t-15, nije uvek izvodljivo svojim motorom...

Lazic

Na KLE-u je prosto, prva brzina na ler gasu, pun levi, pun desni, bez problema prati trag osmice... Treba 10 minuta da se udje u stos...

Kanarinac


Lazic

 [srednjiprst]
[rofl] [rofl] [rofl]

on topic: Inace, dovoljno je opisati osmicu bez spustanja nogu, nije bitno kolika je... Gledao sam coveka koji je polagao sa svojim R6... Moj brat je polagao chopperom... [cheers]

Bugi

Citat: Toma RR poslato 12 Maj, 2011, 14:26
Da li je moguce da za obuku koristite svoj sopstveni motor, a za polaganje da iznajmite motor od auto skole ?  hvala unapred  [cheers]

Misli¹ da upi¹e¹ auto ¹kolu ili da tera¹ L tablu ? Ja vozio moj sa L tablom a polagao na njihovom . Mo¾e¹ da pola¾e¹ i na svom ali su mi skrenuli pa¾nju da je bilo sluèajeva da zeza drug organ kako si stigao s motorom bez dozvole tako da sam polagao na ¹kolskom . U Pazovi pola¾e¹ na skuteru ¹to mo¾e da olak¹a stvar a i taj dan padala ki¹a ¹to mi olak¹alo izbor èime æu u Pzovu - kolima . Najlak¹e da nazove¹ auto ¹kolu i raspita¹ se na kraju krajeva . Preporuèujem Pazovu ako si blizu , extra su

Toma RR

hvala ljudi puno :)


Citat: Lazic poslato 12 Maj, 2011, 16:50
[srednjiprst]
[rofl] [rofl] [rofl]

on topic: Inace, dovoljno je opisati osmicu bez spustanja nogu, nije bitno kolika je... Gledao sam coveka koji je polagao sa svojim R6... Moj brat je polagao chopperom... [cheers]
Meni su rekli da je potrebno opisati osmicu te velicine  a ne vecu ... Rado bih polagao na svom motoru, ali i kada ga guram zaokruzni krug je prevelik i ... hebe ga to sto ima mali luk volana .... 



Citat: Bugi poslato 12 Maj, 2011, 17:36
Citat: Toma RR poslato 12 Maj, 2011, 14:26
Da li je moguce da za obuku koristite svoj sopstveni motor, a za polaganje da iznajmite motor od auto skole ?  hvala unapred  [cheers]

Misli¹ da upi¹e¹ auto ¹kolu ili da tera¹ L tablu ? Ja vozio moj sa L tablom a polagao na njihovom . Mo¾e¹ da pola¾e¹ i na svom ali su mi skrenuli pa¾nju da je bilo sluèajeva da zeza drug organ kako si stigao s motorom bez dozvole tako da sam polagao na ¹kolskom . U Pazovi pola¾e¹ na skuteru ¹to mo¾e da olak¹a stvar a i taj dan padala ki¹a ¹to mi olak¹alo izbor èime æu u Pzovu - kolima . Najlak¹e da nazove¹ auto ¹kolu i raspita¹ se na kraju krajeva . Preporuèujem Pazovu ako si blizu , extra su
Ja sam hteo da vozim sa L tablicom a da polazem na njihovom, posto ja na Mitu nemam nikakve teoretske sanse na prodjem osmicu!

perlx

Ja sam vozio l tablicu na mom motoru, polagao na njihovom skuteru. AS Rak Nova Pazova.

Bugi

To je ta A© . L tablica oko 12 somiæa , polaganje tj. vo¾nja i testovi 7 somiæa i upisivanje kategorije oko 1,3 somiæa . Polaganje zavr¹i¹ kod njih za jedan dan , zajedno i PSP i vo¾nju

Lazic

Skroz je nebitna velicina osmice, sve dok ne spustis nogu, a ni to nije mnogo vazno, ako nista drugo ne pogresis, ili sto je cesci slucaj, da te zandar uopste ne gleda dok pravis osmicu...

@Bugi:
Po zakonu bi trebalo neko da ti doveze motor na poligon, onda je u redu... U principu, dodjes pre zandara na polaganje, i boli te cosak(Q)... Ja sam kasnio, jos sam uleteo ko furija, nista nisu rekli... :D

Bugi


Purec

Ja sam otisao u auto skolu sa svojim motorom, a na polaganje otisao na njihovom pa kad me je pandur prozvao provalio sam da sam zaboravio dokumenta u kutiji pa se vratim sa poligona, sednem na moj motor i mojim motorom dodjem na poligon, pa se prebacim na onaj od auto skole i polozim :D

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl]


sta je bre ovo?

juce sam naleteo na ovog suterasa i morao sam da ga slikam  ;D

dobija se po novom i prsluk uz tablicu da svi iz daljine vide da si  [dunce]  ili je to skuter iz neke auto skole?

zVuk

to je autoskola, slikao si negde kod src banjica.....cesto sam to tamo vidjao....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih uveo drugacije kategorije dozvola za motore. Automaski menjac, poluatomatski(aprilia mana), normalan. normalan trkacki (kontra brzine), desni trkacki i na volanu (vespa) i rucni (oldtajmeri sa rucnim menjacem)   :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11