Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: aæimo poslato 02 Novembar, 2017, 00:18
Pitacu te za 10-15 godina.
Ovu æe tada da porede sa Golfom 7... ;D

UFF

Citat: Laziæ poslato 02 Novembar, 2017, 00:08
I onda se setim nov ER6F 5750 eura... ©ta li tu vredi jo¹ 10-15 preko...?

drkanje oko nje

neko se stvarno i iskreno trudio i ulagao umesto da se stekao

Lazic

Jebem li ga, sviða se i meni, al' preskupa... Znam ih nekoliko kojima nije bila preskupa, svi su sreæni k'o deca... Il' se prave... ;D

Koncept kle samo na mnogo vi¹em nivou... :D

Hurricane

...dobra je svaki dinar vredi..

Lazic

Moj novèanik se ne bi slo¾io... :D

mali_zmaj

Ma nije to skupo,tamo negdje na zapadu,kod nas je to luksuz jebiga. I taj er6F koji se sada izbacuje,pa je nazovi jeftin je za nas luksuz. Da nije svi bi mi redom vozili nove Versuse,ER6-f,Honde one 750,CB 500 itd itd..,ovako za sve pa èak i polovno , dva puta razmi¹ljamo. Mislim da imam vi¹ka,¹to da ne. S tim da ne gledam koliko æe ne¹to da vrijedi za deset godina, motor uzimam sa srcem,i da u¾ivam!! Nebitno da li je Afrika,GS ili neki puno manje poznati motocikl srednje klase.
jin-jang

Lazic

Ja sam se za kle odluèio iz krajnje praktiènih razloga, a i nisam imao pojma ni o motorima ni ¹ta taèno hoæu, osim da sam na er5(koji sam u stvari hteo) izgledao kao na skuteru... :D Registracija do 500cc, potro¹nja prihvatljiva, odr¾avanje zanemarljivo(ako nisi ja), udobnost bolja nego na Kinezu, performanse bolje nego Kinez, realno koliko sam imao para, bolje nisam mogao da proðem... :D A onda sam ga usput zavoleo... :D

mali_zmaj

I ja sam svog KLEa uzeo iz istih razloga. Sve zivo sam na forumima i na netu procitao o njemu,i on mi se pokazao kao najbolji prelaz do jacih motocikala,mada je on najveci veliki-mali motor,koji i jeftin,jeftin za odrzavanje,malo trosi. I kad se malo prilagodis njegovim manama,zavolis ga!!  Takvom se politikom vodima i ovaj put,po pitanju Versysa,ili V Stroma,koji mi se isto petlja po glavi,zahvaljujuci Manijacima,koji su mi ubacili bubu u glavu. Ista je to prica,samo iz ovog milenjuma,i malo ozbiljnija. Kawasakijev copy paste recept. Jedna masina u vise modela motocikala. Zasto mjenjati nesto sto funkcionise! Narodski motor!!

Afrika je odlican motor,al golema i teska,mada sam vozio RD04 i bila je ok. Vjerovatno bi mi i RD07 bila dobra,al RD03 mi je propast,kako je visoka,i imam osjecaj jos teza od ove dve..,o cjeni necu ni da komentarisem. 
jin-jang

goranvojska

jbm ga ko da su zlatne te afrike.

mkt


Lazic

@Velik zmaj:
Imao je kle brat od druga Davora pa sam ga jednom provozao 2008-me i skapirao da mi skroz odgovara... :) Mada mi se vi¹e sviðao er5...

mali_zmaj

Velik si ti za ER5,mislim da bi pod tobom bio kao pony bicikl!!
jin-jang

Lazic

Zamalo ga kupio... Slikao me drugar na njemu, kad sam video sliku, odustao sam...

zagadjenje

Èak sam i ja tu sliku imao hahaha Moj stari ER5
Tjuning bud¾ing

Lazic

Gde li je danas...? Bio je skoro nov kad sam ga gledao, 7500 km za 12 godina... Sad je veæ na 20... :o