Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


UFF

jos malo da porade na farovima i na ovoj tepsiji pa da naprave prototip i licila bi na nesto

Lazic

Lièila bi na neki ruski kamion...:o [facepalm] ;D

penzos

paaaaaa, hmmmmmmmm...lièi!  [rofl] [rofl] [rofl]

samo ovaj i leti!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


penzos

 [clapp]  [clapp]  [clapp]  [rofl]  [rofl]  [rofl] e jesi nenormalan, gde ovo naðe! Ali kako toèkari Jawu  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

perlx


Boban_m


perlx

Non-ABS - white - 228kg sa teènostima
ABS (normal) - white, red, silver black - 232kg sa teènostima
DCT - white, red, black - 242kg sa teènostima
18.8l zapremina rezervoara.

ЯЭВОЛУТИОН

dakle dosli smo na to da je yamaha bila u pravu...da je koncept V2 promasen za ovu namenu....prvo je BMW uradio f800...pa yamaha super teneru 1200 i sad honda afriku twin....afriku paralel twin....svetogrdje.....koriste brend koji je napravljen za debele nemce u srednjim godinama zeljnim avanture....cak su ubacili i automatki menjac....da debeli nemac nemora da salte...pfff....prodavace se ko i vfr 1200  dct.....i taj motor su unakazili i od jednog normalnog napravili nenormalan a agregat od normalnog ubacili u druge neneormalne motore ali bez brenda.....mnogo su se osilili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

За дебеле Немце одавно су ту Кросранер и Кростурер. В2 концепт одбачен је ради мање тежине и лакшег распореда компоненти - тако каже Хонда. Нешто им и није успело јер им мотоцикл без АБС, ДЦТ, итд има кила као КТМ 990 АДВ Р, а клиренс као 1190 АДВ Р. Од оба КТМ има мање коња, момента и запремине резервоара. А оба КТМ су В2. Велики адут Африке у тржишној трци је што је трећи модел у "адв" гами Хонде и што је препоручена почетна цена за Европу 12000 евра.

Hohštapler

Pa vidi, za 12.000 to je stvarno super motor. I bez problema bih uzeo i DCT.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

У Словенији је са ДЦТ 13.590€ (и 242кг). Видећемо како ће се у пракси показати, већи део купаца у овом одељку још кука за 990 АДВ.

stilgar

ovi danasnji motori skuplji nego oni stari sto se rucno pravili. Tako bih voleo da znam cenu kostanja izrade ovih novih motocikala kojima je pocetna prodajna cena 12000 pa do 22000 evra. nesto je trulo u drzavi danskoj.

perixe ne mislim samo na tvoju ljubljenu trafiku nego i na bmw i ostale avanturisticke motore sa suludom cenom.

Popsy

Meni je zanimljivo sto ljudi porede novu Afriku sa KTMom a sve vreme zaboravljaju Tajger 800 XCX koji sa 800ccm ima vise konja (tj 1 konjsku snagu vise) nego nova Afrika, veci klirens, laksi, veci rezervoar i posle 3 godine i dalje dobija odlicne ocene na testiranjima... kod njih je 10000 osnovna verzija a 12000 napucana...

Mene zanima kakvo ce vesanje Afrika imati posto na snimku mi mnogo potapa prednji deo sa lakim vozacem... ako nije podesivo vesanje znaci da bi vozac tezi od deteta stosovao vile :D :D :D

ps. sad videh ovu sliku, imace podesivo vesanje   [clapp]



Never underestimate the power of the dark side ... === ***

lvl1

Nisu realne cene motora sad u odnosu na pre,ili su pre bile nerealne.  [neampojma]

mali_zmaj

ti novi motori,oni su pravljeni za neki drugi svjet,tamo daleko,gdje je rata kredita neosjetljiva,gdje je kamata zanemarljiva,i gdje je novac kvalitetan,vrijedan i lako ga je zaraditi....   ma za nas je sve nerealno... razmisljati o novom motoru,sa nasim platama i u nasim uslovima... ko moze treba,a to je mali procenat!!  ma afrika,tj. honda ima jak marketing i cupat ce se na staru slavu.. cekamo da je pokupuju i da se malo izvoze,pa da cujemo utiske.... ne moze biti losa,e sad samo da vidimo dali je bolja od konkurencije,rano je prognozirati bilo sta...
jin-jang

mkt

jedno pitanje
da li moze regler sa transalpa na afriku