Glavni meni

Kako je nabolje zapoceti novu godinu ...............pa sa novim motorom, naravno

Započeo mkt, 09 Januar, 2013, 22:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Neka je sa srecom Miketa i da izores Srbiju, a vala i inostranstvo ;D

Damnmoto

Miki ziv bio pa ti sada imsx 2 bajka. Imas prikolicu da hornetom vuces ktm na blato? Nadam se da ce da te sluzi i izdrzi...
A i sad znam od koga cu  zajmim motor dok se ne isfrikombinujem...da

Panta Zemunac

Ajda ti i ja cestitam ali...... [veryangry]
bolje da si uzeo pola Afrike no ceo KTM, ali dioptrija je to dru¾e moj, muka, zacoravi covek i eto belaja! [glavazid]
Pazi baki cvece da ne gazi¹ dok se vozi¹ po ba¹ti !! [blahblah]

mkt

Citat: Damnmoto poslato 11 Januar, 2013, 00:30
Miki ziv bio pa ti sada imsx 2 bajka. Imas prikolicu da hornetom vuces ktm na blato? Nadam se da ce da te sluzi i izdrzi...
A i sad znam od koga cu  zajmim motor dok se ne isfrikombinujem...da
uzimaj korneta prikane uzimaaaaaaaaaaaaaaaaj


zemunboy


mkt


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF


Taraba

Biciklo. Mada se pokazalo da je rizièan na tom prevoznom sredstvu... olupao i sebe i objektiv. [facepalm]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

krajem sezone bi trebalo da ako se sve slozi uzmem i supermato felne

Damnmoto

e felne ce ti ostati od mog ktma, mama mi neda da vozim vise motor pa cu preci na Aeroxa ako svi pravi hetero huligani, el znas

Damnmoto


mkt


mkt


mkt

Citat: Damnmoto poslato 20 Januar, 2013, 15:52
e felne ce ti ostati od mog ktma, mama mi neda da vozim vise motor pa cu preci na Aeroxa ako svi pravi hetero huligani, el znas
Citat: mkt poslato 20 Januar, 2013, 15:56
sta je ajeroks jbte
brate pa to je skuterr AAAAAAAAAAAA sta ce ti to ,pa to je jebanije od ktm-a za voznju

Damnmoto


mkt


Damnmoto

nebi verovao to govance kako se obara na pod :) ma salim se nego mi slabo ide naplata stete a kes od nosa sam potrosio na kurve i busplu... [glavazid]