Glavni meni

Suzuki GS850G prerada

Započeo metarex, 05 Januar, 2013, 22:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx


Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Jul, 2014, 17:06
"®enidba je pogubna po motociklizam"  ;)
zavisi kome :P
moja buduca skvo, hoce da kupi neki motorcic od 125 ili 250ccm, pa posle da kupimo ducatija ;D

goranvojska

Citat: Plazma Keks poslato 20 Jul, 2014, 22:11
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Jul, 2014, 17:06
"®enidba je pogubna po motociklizam"  ;)
zavisi kome :P
moja buduca skvo, hoce da kupi neki motorcic od 125 ili 250ccm, pa posle da kupimo ducatija ;D
samo se ti raduj.samo dokle ces.

Plazma Keks

sto se nje tice, ne zanima me. ja znam da cu kupiti motor i voziti se

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

zenidba nije problem....deca jesu.....poceli su da nas satiru ko glinene golubove...i neko ko rezonski razmislja redukuje svoju voznju zbog deteta....na pet ili sest godina....a onda dodje drugo dete...ako je sretan uspe da sacuva motor u kuci a obicno motor ode kad finansijski zagusti....
Preporuka je imati par motora uvek...pa ako jedan ode nije greda ....i cim se dodje do nekih para uzmes opet da imas za kaliranje u slucaju dekintoze......ili otvoris servis za motorcikle....onda ti malo teze zabrani motor....ali svejedno si popusio za ozbiljnu voznju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

hm... ne mislim da pravim decu odmah, ali bih voleo onda da mi se desi kao misku, blizanci, deluje mi psihicki podnosljivije... dva balavandera odjednom, ali necu dva ili tri puta u zivotu imati to mucenje kao moji.
sto se tice voznje, verujem da cu tek kao matorac imati vremena da se provozam

metarex

a moja tema dobi podnaslov bracno i zivotno savetovaliste.... [clapp] ;D ;D rev je sve to lepo opisao. u svakom slucaju postoji jedna cinjenica a to je da se bez zena ne moze osim ako nisi  [gej]  [neampojma]

edit1

...a ako si  [gej] onda ce motor da ti zabrani decko [rofl] [rofl] tako da si najebo kako god dupe okrenes ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

OKi

Citat: Plazma Keks poslato 21 Jul, 2014, 20:02
verujem da cu tek kao matorac imati vremena da se provozam
Pa ne bih bas rekao. Tek tada odlaze novci na skolovanje dece, a jos ako imas matore roditelje, e onda moras i njima da pomazes, ako ne novcano ono bar da ih obidjes, odvedes do doktora itd ( ako su daleko od tebe) .
@metarex >> izvini na off-u  ;D

metarex

dragi dnevniche cao .... danas sam imao veoma uzbudljiv dan pun akcije.
resih danas da konacno pokrenem agregat na GS-u da ne kazem da ga upalim. upalio je brez problema... ali avaj sad ne greje 4. grana, ne dobija gorivo, ali zato treci karb preliva ko nenormalan...  [facepalm]
nema problema, rekoh, poucen predjasnjim savetima kolega forumasa...sad cu ja da im jos jednom da dunem vazduh u dovod goriva pa ce da proradi...,. i tada pocinje prava akcija!!!! :o
zapalim ti ja cigar, onako trijunfalno,i hvaleci u sebi svoju genijalnost uzmem pistolj i stanem da duvam i istog momenta izvedem trik kojeg se ni veliki huduni nebi setio: uspem da sebi umijem lice i oci benzinom bez da ugasim cigaru!!! Kao pravi majstor magije nonsarlantno povukoh jos jedan dim i poceh maestralno da kukam da mi treba vode da se umijem... [vrucina]
ovaj deo verovatno i sam mozes da zamislis dragi dnevniche i mislim da nije u redu da ti sad opisujem kako veliki majstor place.... :'(
AAAAALI posle ovog trika masina proradi na sva cetiri cilindra!!! Radost Sreca X3... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [vatromet] [vatromet] [vatromet]
posle kraceg turiranja masine i uzivanja u njenom zvuku i spontanosti u primanju gasa ugasih masinu i otvorih jedno pivo sa kolezom.... [cheers]
malo smo diskutovali i blejali pa aj jos jedared da ga upalimo i jos malo mu se divimo. Ali posto ni jedna sreca ili nesreca ne dolaze same, primetim da mi se baterija ispraznila po ko zna koji put... [veryangry]
nema problema rece kolega, sad cemo mi to da premostimo sa porsea pa ce da radi... otvorismo haubu sportskog auta koji je vec bio u neposrednoj blizini, prikacismo kablove i krenusmo sa verglanjem ali avaj, slaba struja...
koleza rece da mozda nije slaba struja i da bi mozda bilo pametno upaliti auto... receno ucinjeno...
dragi dnevnice neces verovati kad ti budem rekao da porseu boxeru od tri litra ne treba ni ceo okretaj motora da bi upalio...
posto je bilo u NAPAD modu ovo cudoviste iz cufenhausena ko razjarena zver skoci na suzukija, dovati ga po zadnjem tocku, ovaj se jadan prepade te skoci sa centralnog i krenu u strahu 2metra napred kroz neke police i kroz zid.... mislio sam da ce uspeti da prodje kroz zid....nije, nego se u strahu obali na desnu stranu u iscekivanju sudbine svoje okrutne. koleza je u medjuvremenu uspeo da pripitomi zivotinju iz cufenhauzena tj da izvuce kljuc.
bilans: usro sam se od straha da ne budem pregazen u garazi  [pop]
steta na suzukiju = 0 [yahoo]
steta na porseu =0 [yahoo]
steta na garazi= 0 [yahoo]

kao sto ti je poznato, dragi dnevniche, nesreca nikad ne dolazi sama tako da smo resili da prekinemo danasnju seansu da nebi bilo trojstvo...
eto, to bi bilo to za danas.
voli te tvoj pametni tomica :-*



Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

a da batalis ti mehaniku....vidis da te ne ide....cak sta vise dobijas znakove da batalis ili ces umreti u najgorim mukama...prvo ce da te poliju benzinom, pa zapale a onda da te kolima gaze....na tvom mestu ja bih dobro razmisio....sta mi je zena bajala kad sam kretao u garazu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2014, 19:18
a da batalis ti mehaniku....vidis da te ne ide....cak sta vise dobijas znakove da batalis ili ces umreti u najgorim mukama...prvo ce da te poliju benzinom, pa zapale a onda da te kolima gaze....na tvom mestu ja bih dobro razmisio....sta mi je zena bajala kad sam kretao u garazu...

jebg kad si daleko pa moram sam.... a zena ne baja ona copra ;D ;D ;D

edit: i sto drugi da me polivaju so benzin kad ja to i sam mogu [facepalm] [facepalm] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

Citat: metarex poslato 26 Jul, 2014, 18:51
dragi dnevniche cao .... danas sam imao veoma uzbudljiv dan pun akcije.
resih danas da konacno pokrenem agregat na GS-u da ne kazem da ga upalim. upalio je brez problema... ali avaj sad ne greje 4. grana, ne dobija gorivo, ali zato treci karb preliva ko nenormalan...  [facepalm]
nema problema, rekoh, poucen predjasnjim savetima kolega forumasa...sad cu ja da im jos jednom da dunem vazduh u dovod goriva pa ce da proradi...,. i tada pocinje prava akcija!!!! :o
zapalim ti ja cigar, onako trijunfalno,i hvaleci u sebi svoju genijalnost uzmem pistolj i stanem da duvam i istog momenta izvedem trik kojeg se ni veliki huduni nebi setio: uspem da sebi umijem lice i oci benzinom bez da ugasim cigaru!!! Kao pravi majstor magije nonsarlantno povukoh jos jedan dim i poceh maestralno da kukam da mi treba vode da se umijem... [vrucina]
ovaj deo verovatno i sam mozes da zamislis dragi dnevniche i mislim da nije u redu da ti sad opisujem kako veliki majstor place.... :'(
AAAAALI posle ovog trika masina proradi na sva cetiri cilindra!!! Radost Sreca X3... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [vatromet] [vatromet] [vatromet]
posle kraceg turiranja masine i uzivanja u njenom zvuku i spontanosti u primanju gasa ugasih masinu i otvorih jedno pivo sa kolezom.... [cheers]
malo smo diskutovali i blejali pa aj jos jedared da ga upalimo i jos malo mu se divimo. Ali posto ni jedna sreca ili nesreca ne dolaze same, primetim da mi se baterija ispraznila po ko zna koji put... [veryangry]
nema problema rece kolega, sad cemo mi to da premostimo sa porsea pa ce da radi... otvorismo haubu sportskog auta koji je vec bio u neposrednoj blizini, prikacismo kablove i krenusmo sa verglanjem ali avaj, slaba struja...
koleza rece da mozda nije slaba struja i da bi mozda bilo pametno upaliti auto... receno ucinjeno...
dragi dnevnice neces verovati kad ti budem rekao da porseu boxeru od tri litra ne treba ni ceo okretaj motora da bi upalio...
posto je bilo u NAPAD modu ovo cudoviste iz cufenhausena ko razjarena zver skoci na suzukija, dovati ga po zadnjem tocku, ovaj se jadan prepade te skoci sa centralnog i krenu u strahu 2metra napred kroz neke police i kroz zid.... mislio sam da ce uspeti da prodje kroz zid....nije, nego se u strahu obali na desnu stranu u iscekivanju sudbine svoje okrutne. koleza je u medjuvremenu uspeo da pripitomi zivotinju iz cufenhauzena tj da izvuce kljuc.
bilans: usro sam se od straha da ne budem pregazen u garazi  [pop]
steta na suzukiju = 0 [yahoo]
steta na porseu =0 [yahoo]
steta na garazi= 0 [yahoo]

kao sto ti je poznato, dragi dnevniche, nesreca nikad ne dolazi sama tako da smo resili da prekinemo danasnju seansu da nebi bilo trojstvo...
eto, to bi bilo to za danas.
voli te tvoj pametni tomica :-*




[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]
[rofl]

Jebe¹ mi sve, ako mi nisi neki roðak...:-*

Plazma Keks

da zakljucimo, vise srece nego pameti ;D

metarex

Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2014, 10:28
Citat: metarex poslato 26 Jul, 2014, 18:51
dragi dnevniche cao .... danas sam imao veoma uzbudljiv dan pun akcije.
resih danas da konacno pokrenem agregat na GS-u da ne kazem da ga upalim. upalio je brez problema... ali avaj sad ne greje 4. grana, ne dobija gorivo, ali zato treci karb preliva ko nenormalan...  [facepalm]
nema problema, rekoh, poucen predjasnjim savetima kolega forumasa...sad cu ja da im jos jednom da dunem vazduh u dovod goriva pa ce da proradi...,. i tada pocinje prava akcija!!!! :o
zapalim ti ja cigar, onako trijunfalno,i hvaleci u sebi svoju genijalnost uzmem pistolj i stanem da duvam i istog momenta izvedem trik kojeg se ni veliki huduni nebi setio: uspem da sebi umijem lice i oci benzinom bez da ugasim cigaru!!! Kao pravi majstor magije nonsarlantno povukoh jos jedan dim i poceh maestralno da kukam da mi treba vode da se umijem... [vrucina]
ovaj deo verovatno i sam mozes da zamislis dragi dnevniche i mislim da nije u redu da ti sad opisujem kako veliki majstor place.... :'(
AAAAALI posle ovog trika masina proradi na sva cetiri cilindra!!! Radost Sreca X3... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [vatromet] [vatromet] [vatromet]
posle kraceg turiranja masine i uzivanja u njenom zvuku i spontanosti u primanju gasa ugasih masinu i otvorih jedno pivo sa kolezom.... [cheers]
malo smo diskutovali i blejali pa aj jos jedared da ga upalimo i jos malo mu se divimo. Ali posto ni jedna sreca ili nesreca ne dolaze same, primetim da mi se baterija ispraznila po ko zna koji put... [veryangry]
nema problema rece kolega, sad cemo mi to da premostimo sa porsea pa ce da radi... otvorismo haubu sportskog auta koji je vec bio u neposrednoj blizini, prikacismo kablove i krenusmo sa verglanjem ali avaj, slaba struja...
koleza rece da mozda nije slaba struja i da bi mozda bilo pametno upaliti auto... receno ucinjeno...
dragi dnevnice neces verovati kad ti budem rekao da porseu boxeru od tri litra ne treba ni ceo okretaj motora da bi upalio...
posto je bilo u NAPAD modu ovo cudoviste iz cufenhausena ko razjarena zver skoci na suzukija, dovati ga po zadnjem tocku, ovaj se jadan prepade te skoci sa centralnog i krenu u strahu 2metra napred kroz neke police i kroz zid.... mislio sam da ce uspeti da prodje kroz zid....nije, nego se u strahu obali na desnu stranu u iscekivanju sudbine svoje okrutne. koleza je u medjuvremenu uspeo da pripitomi zivotinju iz cufenhauzena tj da izvuce kljuc.
bilans: usro sam se od straha da ne budem pregazen u garazi  [pop]
steta na suzukiju = 0 [yahoo]
steta na porseu =0 [yahoo]
steta na garazi= 0 [yahoo]

kao sto ti je poznato, dragi dnevniche, nesreca nikad ne dolazi sama tako da smo resili da prekinemo danasnju seansu da nebi bilo trojstvo...
eto, to bi bilo to za danas.
voli te tvoj pametni tomica :-*




[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]
[rofl]

Jebe¹ mi sve, ako mi nisi neki roðak...:-*

jos samo akomulator da izbusim i postadosmo braca!!! [ljubav] ;D


plazmeni nista tu pamet nije izgubila, ovakve konstelacije se ne desavaju cesto ali se desavaju [facepalm]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Plazma Keks

pa ako je motor leteo, a niste pazili na porsea da li je u brzini i tako to. to mu dodje nedostatak paznje, a zbog vase nepaznje je mogla da nastane veca steta... zato se nekad kaze, vise srece nego pameti. to ne znaci da si ti glup, cim imas kefalo za uspesne prepravke motora...

metarex

Citat: Plazma Keks poslato 28 Jul, 2014, 19:15
pa ako je motor leteo, a niste pazili na porsea da li je u brzini i tako to. to mu dodje nedostatak paznje, a zbog vase nepaznje je mogla da nastane veca steta... zato se nekad kaze, vise srece nego pameti. to ne znaci da si ti glup, cim imas kefalo za uspesne prepravke motora...

plazmeni nisi shvatio, ja sam svoju glupost malko drugacije upakovao.... ne nalazim se niti prozvanim niti uvredjenim. a ovakve se gluposti retko kad desavaju bilo kome ali se ipak desavaju. i nas dvojca smo se posle ove tarapane slatko ismejali [cheers]

edit : verujem da su se ovakve ili slicne gluposti desavale i doktorima plavcima samo sto nece da kazu [nono] ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2014, 10:28
Citat: metarex poslato 26 Jul, 2014, 18:51


Jebe¹ mi sve, ako mi nisi neki roðak...:-*

a jel mora bas sve....mislim zena o.k. nije bas mnogo matora...ali koliko se secam imas sinove...mislim...nije bre on gey iako je u svici...a i ostatak familije....jedino ako imas neke sestre od tetke mladje od tebe deset do dvdeset godina....

@Metarex

meni....meni.....nikad    [dunce] [dunce] [dunce]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2014, 14:38
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]

laki nemoj se palis...nece tebe....ti si mu brat...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11