Glavni meni

1000-rka 2013

Započeo Mad Max, 21 Novembar, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

nije lose revolucija, mozda jos nesto fali ili ima viska, stavicu kasnije crveno crnu koja se meni svidja, ali mislim da nece ici na bmw
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam uvek bio za kolornu shemu na trkackim motorima koja se lako reparira...ako je ikako moguce samo folijom...ova mi se ucinala skoro jednobojnom (osim blatobrana, mad i on moze u wrap) a preko toga folija....aj pregledacu mozda ima jos nesto.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

vidis nisam o tome razmisljao, ako treba da se krpi, to radi mastor uvek tako da mi to ne predstavlja problem. ovako smo radili 07 klubske boje i bila je extra, bas pravo na r6 stojala, sad ne znam bas da ce da legne na bmw, a + ovo je suzuki yoshimura sema
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

E sad pazi kad sam bio prisutan kad je drugar na treninzima ubio tri seta plastika, i za trku smo uvece krpili da bi sutra mogao da startuje.....da li imas cetri seta trkackih plastika, tri para felni, tri izduvna lonca.....znas ono kad krene pa padas u prvoj krivini jer te guzva izgura na pesak...pukne korito i stranica...ali ima jos vremena za trening....montiras nove i naletis na neke otpatke od drugog motora i jedva ostanes na motoru, ali avaj , opet korito.....i taman krenes i pred kraj treninga se prospes u krivini...samo pusti tocak i ti u low side....opet stranica i korito....inace je drugar tu trku zavrsio kao treci....a sve se desava u Americi gde ima kao sve da se kupi....ali da ne startuje trku zbog korita koje je naprslo (ono prvo koje je ubio u prvoj krivini) bi bilo jako glupo...platio startninu, a i sponzor bi da se vidi ....srecom nalepnica sponzora ima u tablama...pa bar za pedeset setova :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

bas treba uporan da se to sve slomije :) to je bas bilo kao na filmu
Brzi od smrti, Jaci od bola

ivanastark

Nemojte mi zameriti, ali ne razumem vas ni¹ta u vezi tih korita :D

Ako prièate o bojama, onda evo ¹ta se meni dopalo ;D ;D

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mad Max poslato 25 Novembar, 2012, 13:40
bas treba uporan da se to sve slomije :) to je bas bilo kao na filmu
Pa kad bi ti sponzor davao 5000 dolara po startu, a ti se izuo 1000 dolara za startninu...i ti bi bio uporan...ako ne startujes ostajes bez startnine i bez para od sponzora....surovi kapitalizam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Citat: revolution poslato 25 Novembar, 2012, 14:24
Citat: Mad Max poslato 25 Novembar, 2012, 13:40
bas treba uporan da se to sve slomije :) to je bas bilo kao na filmu
Pa kad bi ti sponzor davao 5000 dolara po startu, a ti se izuo 1000 dolara za startninu...i ti bi bio uporan...ako ne startujes ostajes bez startnine i bez para od sponzora....surovi kapitalizam.
e kad bi kod nas tako nesto bilo, makar u pola cifre.
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Jeste ali to sponzoru skidaju direktno od poreza...kao finansiranje sporta....ili ce da da drzavi ili njemu kao sponzorstvo....a ova ima bar besplatnu reklamu na ESPNu....malo li je.
Prosle godine 400000 dolara za sezonu.....motor i troskovi trkanja i putovanja, ekipa su on i njegov ortak....zena ga ostavila jer nije nikada kuci....pa sada nema ni kucu, a jos placa i alimentaciju....nema tu neke srece...osim ako ne udjes u Dorna karavan...zato se svi i guraju tu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gogo42

Citat: ivanastark poslato 25 Novembar, 2012, 14:06
Nemojte mi zameriti, ali ne razumem vas ni¹ta u vezi tih korita :D

Ako prièate o bojama, onda evo ¹ta se meni dopalo ;D ;D


HP4,,, meni su najjace te farbicke variante boja, jer se vremenom svi vracaju na njih!
Mada, Mad Max nije pristalice Blue Racing Coler seme ;P
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

ivanastark

Pa neka stavi roze ili lila ;D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

ЯЭВОЛУТИОН

Ma hoce covek narandzasto...rekao mu UFF da ce samo tako biti najbrzi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ivanastark

Moze i nandzarasto, nije losa kombinacija sa prve slike :) Ja sam ZA :) Sto cika Chola kaze "ja tu ne bih nista dir'o" [rofl]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Gašpar

Citat: revolution poslato 25 Novembar, 2012, 15:28
Ma hoce covek narandzasto...rekao mu UFF da ce samo tako biti najbrzi :)

Meni je onaj arabijac rekao da je crveni najbrzi.

TEEfqd

narandzasta je prelepa kao i hp4 varijanta. neka crna varijanta moze da bude lepa, mada je naruzni kad se polepe sve sponzor nalepnice

UFF

pa plavo je bmw-ova boja tako da mi ova ivanina kombinacija ima najvise smisla a sto se tice lepote onda ona od revolucije jer uvek mi je crno crveno bila dobitna komb bez obzira da li je kod zene ili kod motora  :)

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

mislim da ce ova pobedit, mozda e najbolje resenje
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

jos ako planiras da kupis karbon oklopo,,ona je pun pogodak! Uklapaju boje i uz spool kombinezon!!!

[thumb_up]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

carbon 1. nije dozvoljen 2. previse je povoljan, crna sa ovakvom komb. crvene
Brzi od smrti, Jaci od bola