Glavni meni

ktm 640 adv, iskustva

Započeo b2man, 28 Decembar, 2010, 11:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Nije off nego uff, uff....

Nego, da se vratimo na KTM 640...Koliko vidim, veæina ovde su u 30 +  g.   i samim tim nisu za tako jak enduro jer veèina ni ne trenila ne¹to, makar rekreaciono.
Poneko pivo i eto te¾ine od 100nak kila. I sad, du¹a bi htela ali razum ne da!

lencuga

bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Panta Zemunac

Pa, kako za koga...malo pre napisa ne¹to..
Za nekoga je i ðombanje sa Transalpom po makadamu 'jako' a za nekoga ni cvaje nisu problem.


Ja sam jedan od onih koji nisu za motor ali srce hoèe...Kakva noga mo¾e biti posle dva dvostruka preloma...e pa za mene je i 640, sa njegovim moguènostima ne jak, nego prejak!! Govorim o off vo¾nji...

lencuga

nema prejakog motora, dokle god covek zna gde mu je granica sve je u redu, ko je prekoraci zna se kazna.
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Panta Zemunac

Potpuno se sla¾em... samo, poenta je u tome ¹to mnogi ne mogu iskoristiti maksimum svoga bajka!
Govorimo o brzini, o enduro vo¾nji ili sl....ma, jaki smo na reèima ali mali broj zaista tretiraju svoj bajk kako ga tretiraju recimo. Farbaè, Zodiak, Wolverine...da, tu je i Kepo i ima ih jo¹ ali oni su manjina! Prepoznaju se po tome ¹to mnogo ne drve i ne tupe, nego voze!

lencuga

bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 01 Januar, 2011, 16:22
Potpuno se sla¾em... samo, poenta je u tome ¹to mnogi ne mogu iskoristiti maksimum svoga bajka!
Govorimo o brzini, o enduro vo¾nji ili sl....ma, jaki smo na reèima ali mali broj zaista tretiraju svoj bajk kako ga tretiraju recimo. Farbaè, Zodiak, Wolverine...da, tu je i Kepo i ima ih jo¹ ali oni su manjina! Prepoznaju se po tome ¹to mnogo ne drve i ne tupe, nego voze!


                 A u kojiu grupu spadas ti ...

lencuga

Citat: pit poslato 01 Januar, 2011, 16:31
Citat: Panta Zemunac poslato 01 Januar, 2011, 16:22
Potpuno se sla¾em... samo, poenta je u tome ¹to mnogi ne mogu iskoristiti maksimum svoga bajka!
Govorimo o brzini, o enduro vo¾nji ili sl....ma, jaki smo na reèima ali mali broj zaista tretiraju svoj bajk kako ga tretiraju recimo. Farbaè, Zodiak, Wolverine...da, tu je i Kepo i ima ih jo¹ ali oni su manjina! Prepoznaju se po tome ¹to mnogo ne drve i ne tupe, nego voze!


                A u kojiu grupu spadas ti ...

bajker u pokusaju :D
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

serbduck

 

  Izvinte sto se mesam...ali zasto bajker u pokusaju?


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

lencuga

pa covek dva puta probao da vozi i dva puta pao i slomio nogu.
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

serbduck



Pa nije tako druze.

Pogresio si.

Nek ti on isprica kako je zaradio te lomove.

Ako hoce naravno...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

lencuga

ajde sta skaces odma ko advokat. mozemo malo i da se zezamo valjda. secam se njegovih pehova. ima dana naucice da vozi mlad je jos :D
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

serbduck



  Naravno... zezamo se...zezajte se...

   ;)

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Panta Zemunac

 [rofl] [rofl]  Ma predivno zezanje (kada drugi arlauæe od bolova)  [rofl] [rofl]

Lenji...ma badava mene ubeðivati, imam 'koko¹ije slepilo' ali ipak kao èorava baka ubodem po ne¹to, u vidno polje ...  recimo, Pit je ba¹ na¹ao koga æe kritikovati (smejao sam se ali im se nisam me¹ao u raspravu, drvi tipu koji je samo ove godine napravio preko 10K km)!!! Tako i mene na¹ao...nema veze, ¹to ka¾e, zekimo se!

!Moja noga nema veze sa enduro vo¾njom ali i da ima...pa, blam bi me bilo da ka¾em da peglam bez padova jer prvi bi ste se vi smejali la¾ima...ne razumem, je li to sramota? Evo stidim se [klanjam_se] [klanjam_se] da li je dovoljno? [zvizdi] [zvizdi]

Nego, tema je 640...mislim na KTM a ne broj na¹ih padova!!

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 01 Januar, 2011, 18:57
[rofl] [rofl]  Ma predivno zezanje (kada drugi arlauæe od bolova)  [rofl] [rofl]

Lenji...ma badava mene ubeðivati, imam 'koko¹ije slepilo' ali ipak kao èorava baka ubodem po ne¹to, u vidno polje ...  recimo, Pit je ba¹ na¹ao koga æe kritikovati (smejao sam se ali im se nisam me¹ao u raspravu, drvi tipu koji je samo ove godine napravio preko 10K km)!!! Tako i mene na¹ao...nema veze, ¹to ka¾e, zekimo se!

!Moja noga nema veze sa enduro vo¾njom ali i da ima...pa, blam bi me bilo da ka¾em da peglam bez padova jer prvi bi ste se vi smejali la¾ima...ne razumem, je li to sramota? Evo stidim se [klanjam_se] [klanjam_se] da li je dovoljno? [zvizdi] [zvizdi]

Nego, tema je 640...mislim na KTM a ne broj na¹ih padova!!


         Hheehehe pa ti si prvi poceo da velicas vozacke spoobnosti pojedinih ljudi....cudi me da u tu grupu nisi ubacio i svog advokata Patka....naravno shvati i ovo kao zezanje ...u zimske dane.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

lencuga

imas ti srece sto si padao sa afrike, zamisli da si imao ktm-a, em se ti lomis em se on kvari :D
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Dzambo


Panta Zemunac

Citat: pit poslato 01 Januar, 2011, 19:59
         Hheehehe pa ti si prvi poceo da velicas vozacke spoobnosti pojedinih ljudi....cudi me da u tu grupu nisi ubacio i svog advokata Patka....naravno shvati i ovo kao zezanje ...u zimske dane.

He, he ...pa to je taj tip koga si prozivao a on napravi preko 10000km ove sezone...Hajde sada lepo da skokne¹ i uslika¹ kilometra¾u na svom TDMu...da se gledamo onda...ma voze advokati sve u 16!! [rofl]

©to se mene tiæe, kakav takav ali i pored auta sam celo leto peglao Afriku sa ¹tapom. Neko mi pomogne da je isparkiram, uparkiram i ja ti lepo na nju, ve¾em ¹tap i piæi...ima nas svakakvih...da smo normalni, nismo...ne bi ni vozili motore!   Pekli bi burek, recimo.. :P

pit


         A jeli da te pitam nesto Zemunac jeste li ti i Patak zajedno ili sta niste mi jasni.....kako god neko od vas dvojice bude opleten u bilo kojoj temi eto onog drugog da advokatise i pomaze ...opustite se ljudi malo ne morate da skacete i ujedate za svaku opasku ili zajebanciju ....ipak je ovo forum gde smo se skupili da se zezamo a ne da dokazujemo kolko smo pametni jel tako.