Glavni meni

Da li je ovo fals snimak

Započeo pit, 27 Decembar, 2010, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit


velimlje

Pite , ovaj cova je bas na zilet , nema sta , sad razumem sta mislis

Ali posto ja tako nikad nebi vozio ( brzo da , ali ne preterivanje ) slobodno me nazovi bemvejasem , finim momkom , penzionerom , matorcem ili kako god hoces , necu da se ljutim ...  :D :D

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

vudu

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2010, 22:08
Kanjon Morace 299 km/h
Nije lose ali to nije voznja na zilet,,,,to je voznja po stazi.
Ovo je voznja na zilet..ali bemvwjasi su fini  momci ne voze oni tako.
Pite,nemoj da si smesan !
Vec odavno je vise puta,na vise foruma,apsolvirano da ovo nema veze sa kanjonom Morace  [doh] [stop]
VALJEVSKA  PODVALA

Panta Zemunac

#3
A i ne samo to...¹ta smo mi papani pa æemo poverovati da je stvarno opeglao krivinu sa 299km/h. Jes' nije krivina veæ polukrivina ali gde ima ¾ivog saobraèaja...ko zna ko je petljao ovaj snimak? Pusti to, daj ne¹to realnije!

Nisam Crnogorac ali sam kao i vi do sada bezbroj puta opeglao taj kanjon, poèesto sam ili sa ru¾nijom polovinom, tako da mi ne treba neko soliti pamet o 299km/h u kanjonu!!

Normalno, moguæe je sve na momenat ali ovaj pegla od 200 do  300 celom trasom..

Drugo, na ispeglanom auto putu (a svi znamo da kanjon takav nije)..kamera bi se na toj brzini toliko tresla da ne bi ni video koliko ide...

U 48sek, sa 220km/h ulazi u krivinu koja nije lakat ali je na 90' garant...Jes' kanjon Moraèe samo ne u MNE!!

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 27 Decembar, 2010, 23:39
A i ne samo to...¹ta smo mi papani pa æemo poverovati da je stvarno opeglao krivinu sa 299km/h. Jes' nije krivina veæ polukrivina ali gde ima ¾ivog saobraèaja...ko zna ko je petljao ovaj snimak? Pusti to, daj ne¹to realnije!

Nisam Crnogorac ali sam kao i vi do sada bezbroj puta opeglao taj kanjon, poèesto sam ili sa ru¾nijom polovinom, tako da mi ne treba neko soliti pamet o 299km/h u kanjonu!!

Normalno, moguæe je sve na momenat ali ovaj pegla od 200 do  300 celom trasom..

Drugo, na ispeglanom auto putu (a svi znamo da kanjon takav nije)..kamera bi se na toj brzini toliko tresla da ne bi ni video koliko ide...

U 48sek, sa 220km/h ulazi u krivinu koja nije lakat ali je na 90' garant...Jes' kanjon Moraèe samo ne u MNE!!

               Sta se bre druskas koj moj ,ma nisam ja pravio snimak ,samo sam ga postavio ovde...i da li mu ti veriujes ili ne i to me zabole dzordan

Panta Zemunac

Gledaj Pit...sasvim je nebitno ko kako vozi...samo sam ¾eleo da ka¾em da snimak nije realan ni da vozi Hajabusu!
Na Aprilii, meni samo glava ¹to ne odleti na 220-240km/h...ne foliram se, govorim realno. Idemo i br¾e ali zalegni i na trenutak ¹to uhvatim prostor i trenutak i to je sve!
Ja jo¹ nju peglam samo na auto putu od BGDa pa prema aerodromu...

A da ima snimaka kako ljudi cepaju bajkove sa 300 na sat...ima ih i to koliko...pa Bembare...samo uði na YT!

vudu

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2010, 23:48
[cheers]                E bas sam smesan...dali ima ili nema veze sa kanjonom Mrace nije ni bitno ali da vozi bolje nego sto ce ikada ijedan bemvejas voziti ukljucujuci i tebe to [rofl]je cinjenica.

Majstore,ovom tvojom reakcijom si jos smesniji   [zvizdi]
VALJEVSKA  PODVALA

WOLVERINE


pit

Citat: vudu poslato 28 Decembar, 2010, 00:01
Citat: pit poslato 27 Decembar, 2010, 23:48
[cheers]                E bas sam smesan...dali ima ili nema veze sa kanjonom Mrace nije ni bitno ali da vozi bolje nego sto ce ikada ijedan bemvejas voziti ukljucujuci i tebe to [rofl]je cinjenica.

Majstore,ovom tvojom reakcijom si jos smesniji   [zvizdi]


          Super aj se smejmo malo...jer ko se smeje zlo ne misli.I ne znam sta si uopste mislio kad si mi replicirao.Jer da si nesto mislio video bi da sam postavio klip da bi Velimlju pokazao sta je vozna na zilet a ne sta je voznaj po Moraci....nazalost ti si se to naso uvredjen zbog BMW A.

Panta Zemunac

Ma u redu Pite ali ovo nije vo¾nja na ¾ilet, ovo je fal¹!! Capito!!

Darko, skini mu jedan sa YTa da viddi ¹ta je ¾ilet...ili æu ja!

pit

Vudu,Wolverin,Zemunac ali ljudi koj vam je mantrak sta se me napeli s tim kanjonom ako pise 299 onda covek i vozi tako,Ne vidim sto se iscudjavate ....ko nije vozio te brzine njemu je naravno to cudno.Meni je ona brzina realna i odgovara brzini na kilometra satu.
          Moraca verovatno nije ali to nije moj problem jer ja nisam autor klipa ...da li su vam sada stvari jasnije ili jos treba nesto da vam se objasni.
            A ako vam se nesto ne svidja ili ne verujete u autenticnost snimka ja nisam adersa za sumnu i nevericu .OK.

vudu

Citat: pit poslato 28 Decembar, 2010, 00:16
Citat: vudu poslato 28 Decembar, 2010, 00:01
Citat: pit poslato 27 Decembar, 2010, 23:48
[cheers]                E bas sam smesan...dali ima ili nema veze sa kanjonom Mrace nije ni bitno ali da vozi bolje nego sto ce ikada ijedan bemvejas voziti ukljucujuci i tebe to [rofl]je cinjenica.

Majstore,ovom tvojom reakcijom si jos smesniji   [zvizdi]


          Super aj se smejmo malo...jer ko se smeje zlo ne misli.I ne znam sta si uopste mislio kad si mi replicirao.Jer da si nesto mislio video bi da sam postavio klip da bi Velimlju pokazao sta je vozna na zilet a ne sta je voznaj po Moraci....nazalost ti si se to naso uvredjen zbog BMW A.

Brate,zezanje je zezanje,ali ti gubis kompas ! Pocinjes da kidises na sve strane,procenjujes da li je neko ovakav ili onakav,da li se neko oseca ovako ili onako... Ljudi napisu ozbiljne postove,ali tebi nikad potaman...Komentari su ti vrlo cesto licni i uvredljivi... To brate prevazilazi zezanje... Postajes mnogo negativan ,a to nosi negativnu atmosferu i u samim temama u kojima ucestvujes,uglavnom raspravljajuci se...
VALJEVSKA  PODVALA

Gremlin

Vreme je da kupi GS-a....odmah ce da se smiri...

:o :o :o :o :o



Panta Zemunac

©ta  :o pa da onda i on vozi 299km /h.. [stop] [nono]

Pite..prima¹ se kao davalac...krvi, koji prima dusi!!  Manje bitno i da li je Moraèa ili ne a ko vozi te brzine majke ti...pa znam tipove koji su posle 290/300km/h trèali kuèi ne bi li ¹to pre postavili snimak na YT, da se malo pohvale...Pite, nije to bajk spremljen za Grobnik ili HungaroR, sa posebnim pneumaticima i posebnim ve¹anjem!
Sve se mo¾e, ne ka¾em ali te iznimke, kao ¹to sam ti napisao, slu¾e vi¹e za hvalisanje nego ¹to im je to uobièajena praksa...
A èudi me da ti prvi nisi primetio kako trese bajk na 10K/O...jer mi to nikada nismo...i kakav je zvuk izduva...kada sam ja to primetio kao laik (znam samo da sednem i do druge ev. treæe) èta li su tek pomislili ozbiljniji drajveri tipa Zmaja ili dr.!?!

WOLVERINE



  Ono 299kmh,,,, ma daj bre,,, pa ti brate nisi onda vozio nista brze od TDM-a,,,,  znas li kako izgleda 299,,,, ako nezna spitaj nekog,,,, da ti docara,,,

Panta Zemunac

Neæu Bembu...kupujem TDM i to 900!! hoèu i ja tata 300 na sat  [klanjam_se]

SSZGO

tabla ispisuje ok to sigurno nije falsh, ali mozda je promenio prenos...

tako da iako pise 299. mozda ide i 200


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

WOLVERINE

Citat: sszgo poslato 28 Decembar, 2010, 00:54
tabla ispisuje ok to sigurno nije falsh, ali mozda je promenio prenos...

tako da iako pise 299. mozda ide i 200





[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

kawa ninja


  300 km/h, nista posebno bio vise puta al na auto putu al put tipa moraca ako tu imalo ima istine, brrrr svaka mu cast :o :o
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Kengur

Po meni je ok....
Na pocetku kad ide 50kmh deluje veoma realno... I da laze, ne verujem da laze vise od 20/30kmh...

Krivine dugacke, asfalt dobar, a uostalom ova 10tka je brutalan motor... Ubrzava bolesno dobro...