Glavni meni

Nadam se da ovo neæu prodati...

Započeo ts.marko, 29 Oktobar, 2012, 20:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Elem, posle 3 pune godine tra¾enja, tu je  [yahoo]
BMW K100 u "goloj" varijanti. U odnosu na ostale K100 dosta redak model.
Kupio ga od prvog vlasnika, proizveden je 1986g. Pre¹ao je 81000km. Na njemu je uglavnom ili novo ili relativno skoro menjano. Akumulator je nov, prednja guma nova, zadnjaod pro¹le godine, filter vazduha nov. Svaka ¹elna na crevima je sa BMW znakom. Sve u svemu - fabrika!
Ja mu promenio ulje i filter ulja.
Sve to me ko¹ta 1800 evra.
A, da, imam i sva 3 originalna BMW kofera.
Ovaj ru¾ni na treæoj slici, sam ja.



[attachment deleted by admin]

ts.marko

Ovo je èudo od motora. Ide i po asfaltu i po brdu i po makadamu. Tro¹i 5l

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

nemoj da me pogresno shvatis...ali nikada nisam mogao da svarik tu generaciju K serije.....iako sam prilike i da radim i da vozim i K75, i K100, i K100rs....tih godina ih nije bilo mnogo po Beogradu. Posto je to bilo najavljena revolucija BMWa, ja sam bio razocaran. Posle R90s i Rs100r, ti motori su bili prilicno bezkarakterni i sterilni za moj ukus....cak i onaj pokusaj ABS nije popravio utisak kocenja....
Slazem se potpuno da ga je jako tesko ubiti, od odrzavanja ne zahteva skoro nista, kao i prethodne generacije BMW motorcikala, ali nekako....kad kazem BMW i dalje mislim na bokser motor sa dva cilindra, a ov sa polozenim tro i cetvorocilindrasem....nikako ni ne ulazi u glavu.
Na dodavanje gasa se nista ne desava....nekako masa ublazava osecaj ubrzanja, viljuska ne zadovoljava kriterijuma 80ih u drzanju puta...kocnice BREMBO kao da nisu od te firme....
Zelim ti da se vozis sa tim motorm do kraja sveta i nazad, i ako ti se svidja da ga nikada ne prodas.....ali za te pare si mogao da pazaris nekog FJ1200 i da se vozis bolje, lepse, komfornije i da vise uzivas u voznji....a opet da se vozis do kraja sveta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ts.marko

Probao sam FJ i nisam bio zadovoljan.
Ovde mi sve odgovara -  i polo¾aj i menjaè i potro¹nja.
Jedini koji bi mogao da mu parira je Diversion 900.