Glavni meni

Svi moji motori

Započeo UFF, 28 Oktobar, 2012, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

uffe a jel sa ktm-om nemoguce putovati?
nisam vozio nikad nista slicno sem ful krosa pa nemam predstavu o tome..

Hohštapler

...kad skupi pare, ako bude hteo, cimaæu te, mada sumnjam da æe davati tolko para, ipak mu je to treæi motor....
ne verujem da æe hteti preko 2.5-3k da gleda...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Bori¹a poslato 26 Novembar, 2012, 00:32
uffe a jel sa ktm-om nemoguce putovati?
nisam vozio nikad nista slicno sem ful krosa pa nemam predstavu o tome..

nije nemoguce
putuju i neki forumasi sa vespama i sa skuterima od 50ccm
ali ja to jednostavno ne zelim

em sto nije udoban, em sto ne mozes da ga natovaris, em sto nemas vecu max brzinu, a najvaznije zato sto necu da ga amortizujem na pravcu sa konstantnim gasom i smor voznjom
zao mi, steta je, iz njega je izvucena max snaga i zato sigurno nece trajati kao fmx,xtx,drz.. pa se onda trudim da ga koristim samo za divljanje po gradu za sta je i napravljen

put sa 690 mi dodje kao da si kupio formulu i otisao sa njom na more

mislim koji qrac kad na ulici ne mozes da iskoristis njenu snagu, nece ti biti udobno a amortizacija i odrzavanje nije bas povoljno :)

bolje da si kupio golf II ili stari pasat karavan za do mora i nazad a formulu zadrzao za stazu
e zato sam ja i kupio trandzu
to je moj golf/pasat za drkanje po dzombama i za put

Bori¹a

kontam nece bas ni da se sjebe na duzem putu kao exc, wr i slicni hard enduro motori..
hvala ;)

Hohštapler

Pièkice...
Svi bajkeri a poèeli da kukaju ko ¾ene, te neudobno, te vetar, te nema mesta za kofere da mu stane ¹minka...
BUDI MU©KO! Pa ¹ta ako je hardkor enduro! Stisni zube...


Vidim ja da je truli zapad smislio namerno da nam ukinu slu¾enje vojnog roka, da bi nam omladina postala pièkasta...
(kad bolje razmislim, ni ja neæu videti vojske, al mene su bar stariji èelièi, tad se jo¹ smelo da pukne¹ klincu "vaspitnu"... ovom prilikom se zahvaljujem... ;))
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Ako sam musko ne mora da znaci da volim sado mazo

Ko voli nek izvoli, ako ti volis dodji da te bicujem dok vozis ajde nemoj da si pickica stisni bre zube


Nisu oni pre bili maco muskarci vec bolji i udobniji motor nisu imali

aj ti sad lepo u lov pa da jedes sirovo meso kad sam ulovis a ne ko pickica kuvanu hranu iz prodavnice  [facepalm]

Hohštapler

...ajde bre UFFe, ima¹ pravo ¹to se tièe dugog putovanja na KTMu i da nije tome namenjen, kad ima¹ izbor od jo¹ 2-3 motora, normalno da on nije za taj posao... ko ¹to si rekao on je formula, treba neki radni konj...
Ali, priznaj, kukaju danas mnogo ljudi, svi su se razmazili...

Ja na bajsu obi¹ao pola Vojvodine, na sicu koji je garant neudobniji od bilo kog KTMa, i verglao od jutra do mraka...
'99godine, za vreme bombardovanja (ja tad 11god), sam obilazio sa jo¹ 2 drugara skoro ceo banat, na starom brzincu od starijeg burazera... i nikad nisam bio sreæniji ¹to se vozim. Motor je tad za mene bio samo lep san..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Nigde ja nisam rekao da ne moze
Samo kazem da ne zelim kad vec imam mogucnost da biram
Kad kukaju na tvrdo sediste razumem ih, ne razumem samo one sto se zale na vetar na naked-u
pa brate ako ti smeta vetar vozi auto, on ima sofersabnu
meni ne smeta ni malo do 150kmh bez obzira na kom sam motoru

Plazma Keks

meni je smesno samo kad ljudi kukaju da im je tvrdo kvacilo ili kocnica... provozajte se malo na izu pa ce svaka kocnica i kvacilo biti mekani

con3

Posle 3 sata konstantne voznje nebih mogao da pogodis wc solju  :P

Slaninar

Citat: UFF poslato 26 Novembar, 2012, 01:35
Nigde ja nisam rekao da ne moze
Samo kazem da ne zelim kad vec imam mogucnost da biram
Kad kukaju na tvrdo sediste razumem ih, ne razumem samo one sto se zale na vetar na naked-u
pa brate ako ti smeta vetar vozi auto, on ima sofersabnu
meni ne smeta ni malo do 150kmh bez obzira na kom sam motoru

Andrej je u pravu da sad mnogi puno seru i filozofiraju. Sa druge strane, kad mo¾e¹ da bira¹, lako se navikne na bolje i lep¹e, a posle se te¹ko vraæa na lo¹ije. Ja sam putovao bajsom i tu nema reèi o neudobnosti jer rade noge (a i ruke na usponima), pa se dr¾i¹ na mi¹iæima, ne na sicu. Na motoru uglavnom sedi¹ (osim pri veoma agresivnoj vo¾nji), pa je udobnost sica va¾nija. Na skuteru od 50 cc mi je bio ¹it polo¾aj sedenja. Previ¹e je pe¹kast skuter. Onda sam putovao dosta sa 125 cc èetvorotaktnim nakedom. E, to je bila milina, vo¾nja motora ipak. Jedino ¹to ogibljenje i motor ne dozvoljavaju iole br¾u i agresivniju vo¾nju. To je bio glavni nedostatak. 500 i 600 cc za mene prava mera - motor nije prete¾ak za guranje, ne tro¹i previ¹e, snage dovoljno... E, onda odem na put sa drugarom na 125 cc. Lepim predelima uz Dunav. 40 i 50 na sat putna brzina. Bio je to pravi zen do¾ivljaj. Ima¹ vremena za razgledanje okoline, u¾ivanciju, kao na prvim vo¾njama motorom. Mogu ja uvek tako na 600ki, al' realno kad æe¹ uzeti na jaèem motoru da vozi¹ 40, nikad. Tako da sve to ima svoje, al' bajs je najbolji izum ipak! :)  Ovo sve ostalo je samo da nam otmu pare.

Vetrobran - na nakedu je uvek odeæa u kojoj je OK dok vozi¹ bila pretopla kad stane¹/uspori¹. Meni je to najveæa prednost vetrobrana.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: con3 poslato 26 Novembar, 2012, 02:03
Posle 3 sata konstantne voznje nebih mogao da pogodis wc solju  :P
gresis :P

Taraba

Citat: Plazma Keks poslato 26 Novembar, 2012, 10:37
Citat: con3 poslato 26 Novembar, 2012, 02:03
Posle 3 sata konstantne voznje nebih mogao da pogodis wc solju  :P
gresis :P

Veæ posle 20 minuta ne mo¾e¹ da potrefi¹ ¹olju. Posle 3 sata ne mo¾e¹ da uvati¹ ðoku [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

http://www.cbr1000rr.de/der_webmaster/sc60.html#07

al mu je legla crvenaaaa  [balavi]

[attachment deleted by admin]

AndreyRR


Major

Odlicna je, samo ovi kruzici u sred srede bas bodu oci, a i onaj Honda znak sto je isto ofarbao kruzno bas mu ne lezi.
Ostalo je  [balavi]

Kengur


UFF

popunjeno jos jedno rezervisano mesto na spisku  [dancing]
sto samo cbrr1 da bude smeker sa crno mat+zlatno?  hocu i ja da budem samuraj :) (kengure ovaj nije crven ali je brzi veruj mi  :o)

balcan girl

ruzan ti je bre ovaj R1 a tek sto mu ruzaaaan zvuuuuk :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

odkud to uffe, oduvek si pricao da neces Ra jer mora da se zavrti da bi povukao..