Glavni meni

Svi moji motori

Započeo UFF, 28 Oktobar, 2012, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

KTM 690 SM

O ovom motoru ne znam sta da pisem...

Svi me po njemu verovatno i znaju tj pamte jer me je na njemu vecina i upoznala

On jedini ostaje dok drugi dolaze i prolaze..

Ozenio sam se izgleda (srecno) i ne zelim da se razvedem, mislim da imam pare ozenio bi se i sa jednim 990SMT kao i sa ducati streetfigter-om i multistradom pa da kako se kod nas prica uvek imam sta da popravljam

Za mene ne postoji bolji prevoz za grad i zajebanciju po krivinama, samo evo vec par godina izdrkavanja na njemu i nikako da se pokvari ne znam sta pogresno radim  [neampojma] pisacu pismo ktm-u "zasto se samo moj ktm ne kvari?" (cak ga i lazic vozio na tresnji kad su se svi na njemu izredjali, jahale ga i skakale po njemu cak i neke zene u pescari i nije mu nista..)

evo koja slika sa mog prvog izlaska na adu huju, par dana posle kupovine dok smo se jos upoznavali

UFF

Honda CBR600F

Uzet namenski za put do Italije i Rumunije za sta je besprekorno i posluzio (isto kao i mazzi-u na putu do engleske) mada sluzi odlicno i za po gradu kao i za stazu...

U medjuvremenu nadrkan sa pun qrac dodatne opreme i sad je na prodaju jer sam za sledecu godinu uzeo trandzu

Heblovi mi za divno cudo nisu problem bili ni na putu a ni po gradu ali hocu malo da sidjem sa asfalta i kampujem sledece god, necu vise da gledam autoput


[attachment deleted by admin]

UFF

Honda XL650V Transalp

Ovaj motor ce biti na slikama sledece sezone na putu po evropi, alpi ili spanija nemam pojma jos... na put cu verovatno sa mazziem i yoyom

Za sad je u fazi nadrkavanja cresh barovi, povisen vizir, nosaci bocnih kofera, uticnica 12v, scotoiler, nautilus, navigacija i sta jos bude potrebno...

Jbg zeleo sam F800GS (zelim ga jos uvek) ali resio sam da ubuduce i da imam NE DAJEM vise od 5k za motor (nemam a i da imam odakle mi?  ;D ) jer se jednostavno ne isplati..
Previse se gubi na njemu vremenom, stajao ti ili se vozio sve jedno..
Bice efosamsto ali za koju godinu..
A do tad ce posluziti ova nova trandza sa starim DOT-om


[attachment deleted by admin]

UFF

A bilo je tu i nekih trange frange skutera sa muzikom i bez i nekih testera za cigane da vuku karton...  [rofl]

[attachment deleted by admin]

UFF

#24
I na kraju zavrsih na hiljadarci  [yahoo]
i to kakvoj  :o

[attachment deleted by admin]

UFF



UFF

#27
stigao i sledeci, ok ne racunam tu jos neke od 30 leta koji su bili pa otisli

verovatno ste mislili da ce biti 1290 super duke ili slicno a ja uzeh 250ccm?  :wtf:


http://s18.postimg.org/enhb3veh5/20180319_145451.jpg


i sat vremena kasnije vec sam ga rasklopio  [rofl]


http://s18.postimg.org/52xoh175l/20180319_180328.jpg

UFF

Rezervacija za sledeci motor

UFF

Rezervacija za sledeci motor

UFF

Rezervacija za sledeci motor

UFF

Rezervacija za sledeci motor

UFF

Rezervacija za sledeci motor

UFF

I tema je sad otkljucana za vasa pitanja, komentare i naravno off-ovanje  [talas]


balcan girl

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]  [watching]
inace htedoh da napisem za tvog v stroma da mu nisi ugradio sebine crash barove moj pedja bi ostao bez noge oni su mu spasli nogu od onog setvopripremaca  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

con3

Jesi pustao muziku dok si se vozio  V3  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nixazzar

Samo? pa sto tako malo motora? :D  [thumb_up]

pit


          Sve neke igrackice i traktorcici kad ce bude jedan ozbiljan motor?

UFF

@ nixzar pa cekaj vozim tek 5-6 godina

@ pit dobro bar si priznao da tdm 850 nije ozbiljan motror :)

ako mislis na hiljadarke i vise trudim se da na njih predjem sto kasnije (iako je to skoro nemoguce izbeci ako menjas i dugo vozis i na njima svi pre ili kasnije zavrsimo) jer cu posle 1000ccm sam sebi drasticno suziti izbor motora u buducnosti

Pojavi se bilo koji dobar motor od bilo kog prozivodjaca koji mi odgovara i kako izgleda i kako lezi i kako koci i sve to je dzaba jer nece me zadovoljiti zato sto ce mi biti slab pa se trudim da taj trenutak odgodim za sto kasnije moguce


dr32

Fina tema, al zao mi je sto ide F4 mislio sam da ce da padne na nju rep od Horneta 03-06... pa da imam s kim da diskutujem ako na prolece udjem u tu pricu.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy