Glavni meni

Auto plac u kraljevu iskustva?

Započeo PECA BMW, 28 Oktobar, 2012, 22:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit



                   Poznavao sam ga dobro ...ubio ga je neki Emil posle glupave svadje u jednom kaficu pre ima 16-17 godina otprilike.

markan90

bas tako...otkaci zadnji trap pa grej brenerom...a smrdi ona guma iz silen bloka kao djavo, pa nove dok ubacis da se otelis [rofl] ne podsecaj me...muke su to vaskolike  ;D ;D ;D

CBRR1

Citat: markan90 poslato 02 Novembar, 2012, 16:07
bas tako...otkaci zadnji trap pa grej brenerom...a smrdi ona guma iz silen bloka kao djavo, pa nove dok ubacis da se otelis [rofl] ne podsecaj me...muke su to vaskolike  ;D ;D ;D
[facepalm] [facepalm]

markan90

Citat: CBRR1 poslato 02 Novembar, 2012, 16:07
Citat: markan90 poslato 02 Novembar, 2012, 16:07
bas tako...otkaci zadnji trap pa grej brenerom...a smrdi ona guma iz silen bloka kao djavo, pa nove dok ubacis da se otelis [rofl] ne podsecaj me...muke su to vaskolike  ;D ;D ;D
[facepalm] [facepalm]
udri se jace manijaceee :D

Uncle Bob

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 16:01


                   Poznavao sam ga dobro ...ubio ga je neki Emil posle glupave svadje u jednom kaficu pre ima 16-17 godina otprilike.
[/quote Ma zato i pitam ti li si bio onaj ¹to nam je donosio grickalice dok smo igrali bilijar i radili posao??? Ono malo musavo?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: markan90 poslato 02 Novembar, 2012, 16:12
Citat: CBRR1 poslato 02 Novembar, 2012, 16:07
Citat: markan90 poslato 02 Novembar, 2012, 16:07
bas tako...otkaci zadnji trap pa grej brenerom...a smrdi ona guma iz silen bloka kao djavo, pa nove dok ubacis da se otelis [rofl] ne podsecaj me...muke su to vaskolike  ;D ;D ;D
[facepalm] [facepalm]
udri se jace manijaceee :D
Bo vas brener kad postoji presa
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 16:14
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 16:01


                  Poznavao sam ga dobro ...ubio ga je neki Emil posle glupave svadje u jednom kaficu pre ima 16-17 godina otprilike.
[/quote Ma zato i pitam ti li si bio onaj ¹to nam je donosio grickalice dok smo igrali bilijar i radili posao??? Ono malo musavo?


       A sad secam ...da da ti si bio velika faca u Nisu....kako su te ono zvali Antonio mafioza...da da sada se secam .Bio si poznat po tome sto si jedini iz te ekipe mogao da ga obzines a da ga ne ubalavis....i stalno si mi trazio da ti dam karu da vezbas .....pominjao si da treba da ides na neko gej takmcenje u duvanju kite. [hello] [rofl]

Uncle Bob

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 16:19
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 16:14
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 16:01


                   Poznavao sam ga dobro ...ubio ga je neki Emil posle glupave svadje u jednom kaficu pre ima 16-17 godina otprilike.
[/quote Ma zato i pitam ti li si bio onaj ¹to nam je donosio grickalice dok smo igrali bilijar i radili posao??? Ono malo musavo?


        A sad secam ...da da ti si bio velika faca u Nisu....kako su te ono zvali Antonio mafioza...da da sada se secam .Bio si poznat po tome sto si jedini iz te ekipe mogao da ga obzines a da ga ne ubalavis....i stalno si mi trazio da ti dam karu da vezbas .....pominjao si da treba da ides na neko gej takmcenje u duvanju kite. [hello] [rofl]
Pite zaista neznam velièinu tvoje maloumnosti ne nije mi ime antonio a mislim da prièam u ime dobrog dela foruma ajd malo sja¹i dok ima vremena  ok po¹tujem svako maèe na svom pragu jaèe NAJLEP©E TE MOLIM UBUDUÆE KAD VIDI© MOJ POST IGNORI©I .
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

#128
 [blahblah] [blahblah]

pit


                 Ma sjasi bre ti jel ti jasno hebo te Aca Krastavac iz Nis...pominjes mi ga zeleci da sebi das neki znacaj ,ko ti si sad neka velicina.Kao prvo taj lik koga sam poznavap a ne i druzio se snjim je bio jebeni narko diler pa ako si ti igrao s njim bilijar i radio poslove valjda si hteo da pomislim ja da si i ti iz te struke....e pa ako jesi onda si bio mnogo sitna riba cim si zavrsio u Obrenuvcu kao prodavac prasica ....aj ne seri vise smucio si mi se.

UFF

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 01:44
Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 01:37
desni ce mu rikne za mesec dana
i onda dok nadje vremena da njega zameni i vozi razjeban levi trpi previse opterecenja i onda kad zameni desni opet ce levi da rikne prvi i pre vremena i tako u krug jer je pokusao da ustedi


          Aahahahahah ne mogu da se ne nasmejem koji si strucnjak....prvo nema uopste potrebe da se menja u paru jer je drugi skoroz ok i ne pokazuje tragove ostecenja a i ima novu maticu(sto pokazuje da je menjan skoro).Drugo ne skida se ceo zadnji trap kako si cuo od nekih strucnjaka vec se smo oslobodi zadnja villjuska da padne dole i onda se lepo izbije caura i to je to.
            Trece u paru se menjaju samo amortizeri ...recimo samo prednji ili samo zadnji....a ovo je SELEN BLOK caura najobicnija koja je dobila malo lufta i nista drugo.
             To bi bilo isto kao kad bi ti crko lager na levom tocku a ti menjas preventivno i na desnom za svaki lsucaj.Uffe ,Uffe nije bas sve kako si ti cuo da je.

a nosaci motora ne?
kugla do tocka na primer isto se ne menja u paru?

Kengur

moze a i ne mora. :)

Ja sam sad promenio samo jednu kuglu i jedan stabilizator. Oba sa leve strane, verovatno vise bijem po rupama sa levim tockom... A da i zadnji levi silen blok :) Ima tu nesto... :)

pit

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 19:04
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 01:44
Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 01:37
desni ce mu rikne za mesec dana
i onda dok nadje vremena da njega zameni i vozi razjeban levi trpi previse opterecenja i onda kad zameni desni opet ce levi da rikne prvi i pre vremena i tako u krug jer je pokusao da ustedi


          Aahahahahah ne mogu da se ne nasmejem koji si strucnjak....prvo nema uopste potrebe da se menja u paru jer je drugi skoroz ok i ne pokazuje tragove ostecenja a i ima novu maticu(sto pokazuje da je menjan skoro).Drugo ne skida se ceo zadnji trap kako si cuo od nekih strucnjaka vec se smo oslobodi zadnja villjuska da padne dole i onda se lepo izbije caura i to je to.
            Trece u paru se menjaju samo amortizeri ...recimo samo prednji ili samo zadnji....a ovo je SELEN BLOK caura najobicnija koja je dobila malo lufta i nista drugo.
             To bi bilo isto kao kad bi ti crko lager na levom tocku a ti menjas preventivno i na desnom za svaki lsucaj.Uffe ,Uffe nije bas sve kako si ti cuo da je.

a nosaci motora ne?
kugla do tocka na primer isto se ne menja u paru?

                Vidi Uffe godinama sam vozio Meredese tako da nemam bas neka iskustva sa promenama elemenata na trapu ...ali znam da sam ranijih godina kad sam vozio druge marke menjao sta je kad stradalo.....amortizere nisam nikad ni menjao ...bolielo me uvo sto tropa.
                Po nekoj mojoj logici paknove treba menjati u paru i amortizere,,,pogotovu amotrizere zbog ujedncavanja oslanjanja....cak msilim da  bi bilo potrebno izmenjati sva cetiri odjednom jer ako recimo stavis zadnje nove  a ostavis predje koji su na 50% zadnji ce imate vece opterecenje i moguce da brze stradaju.

UFF

E pa vis ja sam na matorom bmw-u kocki izmenjao 5 nosaca motora i svaki put menjao po jedan i uvek mi nedelju dana posle zamene jednog pukne drugi, pa par dana vozim tako dok ne nadjem vremena da odem da zamenim i onda se opet pojebe onaj nov zamenjen jer je tih par dana on trpeo svo opterecenje i tako u krug sve dok nisam oba promenio u isto vreme

nisam majstor i ne pravim se pametan ali nikad nisam promenio samo jednu kuglu na trapu
kad radim radim obe strane i mislim da tako treba

Kengur

Pa kad vozis BMWa :P

Lepo si rekao ''I MISLIM DA TAKO TREBA'' Misljenje ko dupe, svakom tudje smrdi :)

Ja u paru menjam diskove, plocice, amortizere. Ostalo, sta crkne to promenim, bez nekog mudrovanja. E sad, zavisi i do marke kola,  tj zavisno ko je kako resio vesanje...

Sto se tice nosaca motora, to ima smisla ako je jaci motor. Na mom 1.6 koji nema snage da umre nikad nosaci nisu promenjeni... A presao 260000 iz treceg puta verovatno... :)

MIGE

imao sam dosta golfova al ih vise  ne bih nikada kupio...izvikani su....a i brate ,precenjeni...ja bre uzeo xsaru 2001 god za manje para nego sto se prodaje golf isto god...gledao sam samo da mi je ispravan auto,jebalo mi se za opremu..ispostavilo se da imam:
senzore za kisu
pranje farova
grejace sedista
bocne air bag-ove
mf volan
abs
esp
bord
el.retrovizore kao i grejace istih
naravno klima (auto) kao i podizace...mislim da sam nesto zaboravio al ne mari  ;)

PECA BMW

Izvinite sto vas prekidam !

Danas sam obisao taj auto plac kao i sve placeve u Kraljevu ,Cacku i KG-u . Pogledao preko 20-tak Punta i mili brate krs do krsa . Nasao 2 komada da vrede jedan u privatnom vlasnistvu jedan na placu ...

E sad vi nastavite gde ste stali ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !