Glavni meni

Moj pocetak Trkacke karijere

Započeo Mad Max, 26 Oktobar, 2012, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

dobio sam neku inspiraciju da podelim sa vama, nekima mozda zanimljivo nekima ne, ali eto. pisacu u vise postova po malo da je lakse citati.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

sve je pocelo 2003 u zimu, hteo sam ja i ranije ali niko nije bio da podrzi. sa autoprevoznistva predjem na ugostiteljstvo i tu su naravno svi moji drugari motoristi, svi ludi napaljeni brzi, a ja vozim jet force nov kupio, ne daju cale i majka nista drugo, cuti pa uzmi sta god. dolazi boban nosonja i prica da covek prodaje bus za trke, tj. sve uradjeno kamper vozilo, a koristili trkaci, ajmo da vidimo, ja nit imam motora ni jos uvek novca za motor al da mi to vidim i kupimo. pogledali probali sve stima osim boje, al farbat cemo mi to, kupljeno, dam svoj tal i ajmo dalje.
Brzi od smrti, Jaci od bola

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Mad Max

svi u cudu sta ce meni bus nemam motor nit ce mi ko dati da vozim trke, zezaju pale me, al ja znam sta sam naumio, pa to ce i da bude i samo lagano. lagano trazim motor, u to vreme pojavili se slot aparati i jedan kod mene u lokalu, ne obracam paznju na njega, al kako dodje kraj meseca on pun ko brod, oho ho, blic ideja, odo da kupim par komada tako uradim ubacim u posao i sljakaju oni samo tako. prolece na pragu, motora jos nema i vec sam razocaran, kad tras, zove covek, r6 skoro nova, sve super, al cena jao jao, sta cu, ma kupujem. odnesem avans (cetvrtak) kazem u onedeljak donosim ostatak i teram. gde da nadjem do ponedeljka, tamo vamo, pozajmim trte mrte, prodam 3 od 5 mojih aparata koji donose pare. platio i gas, 15dana je do prve trke-VRSAC, treba ocarinit reg, kako preko granice. vadi sve pare iz aparata i pazare daj, robu ne placaj samo narucuj.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

ako neko dobije neke pare na slotu mogu samo plakati jer nema ni marke u njima, al ko da misli sad o tome. skrpim lovu, dam na carinu i reg opet fali, zovem drugara daj brate gori,  kao da sam  ne daj Boze bolestan eto koliko mi treba. platim sve, motori napakovani u bus krecemo, ispred kafica cekamo coveka iz agencije da donese meni tablice i dodje gas. vrsac, meni sve gori, treperim ko list na grani, sta ce biti kako kuda, naravno nema ko voizit bus nego ja. da jos nesto, tendu smo pravili dan pre polaska, neka kisa ubi, ma zlo i naopako, do 1 po noci radili. u centru aznje je boban nosonja, R 1 nova+ full kit na njoj, hoce da ih sve otrese na pravcu (VRSAC) e moj bobane nema od toga nista al et. kod mene serijske plastike farovi ma sve, prelepili mi to malo i gas, e da SERIJski AUspUH, komplet serija. prvi trening gde cu sta cu kud cu, nalazim se nekako. zavrsen, onako, nije lose, mada niko i ne obraca paznju na mene, doslo deriste da se voza.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Havarisan


Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Kengur


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Mad Max

dugi trening, oho, pocelo deriste da daje gas, 7-8 sam ganjam se, mada opet svi, ide ti motor dobro trte mrte, nista ja. kako god sta mi treba da se vidi, jer ne znam nista ama bas nista,  ni da se prenos menja, da moze lakse se vozit tako, boki je u centru paznje, ali i ja sam usmeren na njega. ulozio veliku lovu i svima nam zelja da napravi nesto ozbiljnije, jer on nije bio toliko los 4-5-6, al hoce covek prvi da bude. mislim da sam se kvalifikovao negde na sredini, ne znam tacno, voleo bih negde naci te rezultate. uglavnom nedelja osvanula, ja u 5 budan, kapi tuku od krov busa, auu jbt kisa, pa nema sanse da vozim, gde cu po kisi, kako, sta, ima da se olupam, a farovi na motoru. bilo kako bilo, ostali u 7 na nogama, pitam bobana sta cu kisa, necu vozit nisam nikad po kisi davao gasove. boki kaze kako hoces, ali znaj da bolje vozi, nego sedi u boxu i posle da se kajes. sta cu kud cu,  warm up, ja izasao ma ko baba, ne znam kud cu, slupacu motor, sta onda. pred samu trku, krizni stab Markos Racing-a je tu na celu sa Zeljkom i komntarisu sa bobanom kud sta kako, ja slusam i razmisljam sta cu. na kraju Zeljko kaze meni: Mali izadji i vozi nemoj mislit sta ko kaze vozi za sebe i koliko mozes. izadjem ja sa "suvim gumama" svi na kisnim ma ljudi lete, kule me proletio salta covec tuku neke explozije iz auspuha, gledam ja, au jbt sta je ovo, svemirska letelica, ko je ovaj. uglavnom zavrsim ja i odmah po listu plasmana (koliko se secam balkansko se vozilo) ja drugi odpozadi, au dobro je nisam zadnji mogu u grad nazad.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

zaboravio sam najbitniji detalj, caletu i majci sam rekao da idem na susret u vrsac, posto uopste prica motora im se ne svidja, a o trkama i ne pomisljaju, bus kakav bus da sam kupio reci im
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mad Max

zao  mi sto nemam sad slika sa pocetka 04-te to cemo zajdeno da zamolimo mog brata Gogu koji je i clan naseg foruma, gogo42, da mi posalje ili postavi
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

e trka zavrsena, dosli kuci sabiramo utiske i lose i dobre, bilo kako bilo, ja sam resio, trkacki oklopi i auspuh mora biti do bataje. e da, prenos je bio u nedulju vece na rts-u 2, nazovem kuci majku i kazem:gledaj majko rts 2, tu sam negde zuti motor. zvoni tel posle 15-20min, alo jesi ti normalan, nisi valjda isao na trke, ma jok ti si, brze kuci polazi, ma eto me za minut. ujutro frka kuci, ja kazem moram u lokal pozdrav i cutim ja cute oni. plastike nadjem kod barkovica, pun gas u suboticu, uzmem,  e sad treba farbat a nema se bas toliko, preko drugara mi ofarbaju samo da platim materijal. sredjeno to, e sad najbitnije, auspuh, treba da osetim kako dise masina a ne kao fen vozim, nadjem negde u slavonskom brodu, krenuli ja i drugar, dosli na granicu, kad ono trt, njegov pasos nevazeci, izasli novi, e da se ubijem. posto ja kad nesto namerim il sad il nikad, ne odustajem. vrtim par brojeva i nadjemo u tuzli kod drugara-poznanika leo-vinci sa zx10 top, ajmo gas. dosli gledali dobar citav, daj evo pare i cao. pun gas kod jadranka da se to namontira. stavimo oklope, posto je kupljen slip-on od zx10, ne stima slip-on, odsece jadranko od serije krivu i nabudzimo na top. treperim ja samo da se upali, jao srece, upalili, radi motor ubija, tuce plamen nekad pukne, e sad cu vas sve pocepat, mislim ja.
Brzi od smrti, Jaci od bola

zemunboy


Mad Max

dolazi termin za bataju, ja inace nemam posla, blejim u lokalu, 7 dana pre sredjujem bus, pranje, podmazivanje, pregled, pakovanje, uostalom i nece niko drugi. kuci ratno stanje, frka svadja, al ne obracam paznju koliko mogu. trkacki oklop na sestici, vec se gledamo drugacije, (ostala secanja, ali vrlo draga i meni vredna) pakujemo motore svi omognu ubacit, al ko ce vezat nego ja, sav se u vodu stopim dok povezem, boban ocinje izmislajt hoce i "astal" za motor da se ubaci verga teska da se sve ubaci al ajd. sad sam ja kao "trkac" mada i dalje niko ne obraca paznju. nista ja ladovina znam sta sam zacrto. da, dobijo sam racing cizme alpinstars, dzabalesku, drugar mi to zavrsi. krecemo, krecemo, ja cepam bus, umalo da ga izvrnem od autoputa do aerodroma, sve hoce da otpadne. svi srecni, ful tim je tu, drustvo, ma ekipa zlo, rostilj meso, pivo, ma u fulu. raspakovali se mi, prosetam ja kroz boxove, oho, neki novi motora, auu, valja se upoznavat sutra sa ovima. trening ujtro, ja izaso, pa ko lud samo gas, a pisti sestica ma nema, vrtio ja ko lud, vidm vec nesto ozbiljno radi, kad na laktu (izlazak sa poprecnog pravca) tras, izklizim 5 krug, skocim dignem motor i u box, pukla rucica kvacila. trazi rucicu, vlada estrada dolazi, velik covek treba mu vremena da dodje do boxa, alo jesi ti normalan, mislis ti malo kocit prije krivine, nisi dzaba otreso. ne cujem ga ja, nego daj rucicu da vozim, skrpimo rucicu i gas, 5 vreme na kvalifikacijama, svi se zgledaju, al niko meni nista ne govori. dok je 1000-ka vozila ja izadjem da gledam i Soneta sam pazljivo posmatrao i skinuo par njegovih fazona tj. uspleo mi.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola