Glavni meni

Kako se NE kreæe na more... [facepalm]...:-)))

Započeo Lazic, 08 Oktobar, 2012, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Posle mnoooooooogo peripetija, kockice se skoro sklopile da se makar na 5 dana osolimo u moru, motor skoro pa ispravan, gume skoro pa dobre, koènice nove, jo¹ samo da montram tablicu koja veæ mesecima bleji u koferu, otkrijemo idealno mesto ispod repa, samo da je nekako uèvrstim da ne otpadne, divna ideja hol¹raf, komada dva, 5 minuta, gotovo... Uzmem najmanje ¹rafove koje sam imao, reko valjda neæu ne¹to da sjebem, zategao, gledam, ne vidim gde izlaze, èim ih ne vidim, mora da je sve u redu, popnem se kuæi da pijem kafu... Posle sat kreæem na nbg do profaka po ulje, da upalim motor, CVRC... Wtf??? Ah da, sinoæ u neko doba povezao punjaè za navigaciju, koji bi trebalo na suvo da ne tro¹i ni¹ta, mora da je zbog njega, rekoh ne mogu sad da se bakæem, dopuniæe se do nbg, upalim na gurku, izdivljam do Yubc-a, ugasim motor, da zaverglam, muuuu... Aaaa, jebem ti ravnicu, a mo¾da i ne puni kako treba(menjao sam i magnet ovih dana), nekako ga upalim na gurku, doðem kuæi, skidaj sedi¹te da izvadim akumulator da ga zakaèim na punjaè, kad ne lezi vra¾e, ne¹to ga dr¾i, ne mogu da ga izvuèem... Dok se ja tako vrtim kao hrèak u toboganu, nailazi Una, isprièam ukratko, kad reèe Otrovna, pa ¹ta misli¹ gde su ti ¹rafovi zavr¹ili... [facepalm] [facepalm] [facepalm] odvijem ih, i eto ga akumulator napolju, a kiselina lipti na sve strane... Dakle, prokleta retardirana budala... [facepalm] [facepalm] [facepalm]

U nastavku sam rupe zapu¹io sa dva raèunarska ¹rafa, sad je na punjaèu, mada su prilièno osakaæene dve æelije, tako da nam se verovatno sme¹i dosta guranja ovih dana, ali po¹to smo dvoje, bolje gurati, nego 4-5k sad za akumulator, koji je kao i sve na KLE-u do sad bio savr¹eno ispravan... [facepalm] [facepalm] [facepalm]

[attachment deleted by admin]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Jel ima bre nesto sto ne opravljas srafovima?
[klanjam_se] [kralj]

jevta


Gašpar


Major


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

 [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] koji si ti  [ludak] jbt  [dunce]


nisi imao krace srafove ?

Major

Vec znam Lazicev odgovor:

Ima i kracih srafova?

Lazic


Zverka

 :'( [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :'( [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

brate  stvarno si    [kralj]

aj  majke ti  nemoj  vise da jebavas po  jadnom  motoru ... jos mu jedino  dusu  nisi  probusio ...sa "SRAFOM"

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D

The One

treba da pokupimo vozaèku i kreæemo!  [yahoo] to sa vozaèkom je tek posebna prièa  [rofl]
on ume da kuva (mljac kakva èorbica), ja da popravljam (detektujem kvar/problem), oèekujte nasatavak pute¹estvija i slike - ljube vas Zlo&Naopako!  [cheers]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF

idete na more u oktobru?  [ludak]
da dobijete upalu pluca ili sta? :)

Taraba

Kakvi su oboje udareni, pre æe jadransko more da dobije upalu. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Poslednji unos za sada, kreæemo na gurku, javljamo se iz Kosjere, neka neko da moj broj cbrr1 da se vidimo, èuo sam da je tamo...:D [hello]

easy

daj stvarno, neka coveku javi neko da je oktobar :D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

MIGE

pa jbt,imao sam za tebe bateriju...sto se ne javi  [veryangry]

Boban_m

Svratite u povratku Lazicu, da se vidimo malo :D