Glavni meni

cafe racer forka

Započeo farbach, 06 Oktobar, 2012, 12:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Gašpar

Ovaj projekat mi se mnogo sviða  [klanjam_se]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

rtaku

Citat: farbach poslato 07 Oktobar, 2012, 21:46
Zadnja viljuska je od neke Gilere, svidela mi se zbog ekscentara za zatezanje lanca.

Ne vidi se na slici, taj exsecntar kod nekih modela podize i spusta zadnji deo motora :( ne preterano ali se vidi.

UFF

tako se zateze na ktm duke 2 i popizdeo sam zbog toga  [veryangry]
nepotrebno komplikovano resenje

sibin


doktor

Konacno nesto za uzivanciju...
U junu sam bio u Ace Cafeu na Triumph day-u, rastao sam se s mozgom od gomile cafe-racera.
Bikers work is never done!

mali_zmaj

jin-jang

Andreja

Kod vas nema zezanja, oèekivao sam da æe ova tema da se rastegne, ¹to je potpuno normalno ali ne kod vas Farbaèa! Thumbup
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

rboban

Zanimljivo, pratim......
Ride It Like You Stole It

Hohštapler

Ako i¹ta volim, volim teme o prepravkama, a ova je u startu osuðena na jednu od najboljih, s obzirom ¹ta se prepravlja, ¹ta je cilj i ko ga radi!  [thumb_up]

[watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Simon69

Citat: farbach poslato 07 Oktobar, 2012, 22:52
... razmisljam kako dobar deo motorista nema pojma kako im motor ide, jer stalno voze sa dvoje. Neko mrsavu ribu, a neko debeli stomak.
Negde sam se pronasao u farbach-evom razmisljanju.Ko zna zasto je to dobro,praticu ovaj projekat i mozda dok ne bude gotova forka skinem i ja koji kg.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ЯЭВОЛУТИОН

Farbach je ekstrem....prvo je skinuo sve sto je visak sa TTa a onda je da bi testirao mogucnosti i performanse seo na njega maksimalno olaksan (nisam siguran da li otisao u toalet da se olaksa)....samo fila patike i to plave....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Alera


mi¹ko_kolo


Picasoo

Da potpomognemo Majstorovim vijugama... mos' da padne jos neka ideja!

...doduse ova je 550 ccm!