Glavni meni

Martin Garaza

Započeo Mad Max, 05 Oktobar, 2012, 21:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

posto volim da cackam i sredjujem motore, sto mi je sad vrlo cesto, malo opustanja, koja kinta se uzme, popije pivo zapali cigara  masnim rukama  [cheers]... malo da podelim moje slatke muke sa vama.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

   aerox je bio lep na oglasu, a kad sam otisao i video, poludeo i ne znam vise koji sam jezik pricao, kod mladjih prolazi ova sema, odmah cena dole. kupljen kao neispravan, proverim ga na kurblu, fina kompresija, samo se opustim dam lovu i gas. dodjem u garazu , nema kontakt, preko kablova pokusam nece, kad, glavni osigurac pregoreo, mrsko mi ici kupovat, par licni i kljuc pali. detaljno pranje, skidanje masine sona kiselina...... zardjao za ginisa, malo spreja, malo cal-ovih nalepnica i tri dana nije izdrzao, ode sa srecom
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

  ova masina je prava, kupio preko oglasa u sloveniji, platio papreno, drugar isao po neki auto za ch i doveze ga. na slici slovenac ga lepo oprao i slikao mokrog, ma kao azdaja, dodje drugar u ch ja ko dete, kad ono azdaha sva u blatu, bukvalno se raspala, sobzirom kakva je bila na slici. ja kakav sam, sve u saraf i ispocetka, ram, zadnju viljusku, masinu... na farbanje, nove plastike rucice lanac semeringe plocice ma sve izmenjam. Najzalivije mi sto jos nisam ni isprljao je, stoji u garazi, prodat nema sanse, dao sam bruku para, uskoro mozda odletim na stazu da je probam, mada kako imam ruzno iskustvo sa krosom ne zurim. voznja od 10min, kljucna kost tras
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

tzr-ka, posebno mi draga, bas sam uzivao radeci je. kupim od nekih klinaca, negde u brdima, garaza napustena, vec se bio uplasio da nije ukradeno, al imaju saobracajnu pa sam se smirio. nazalost nemam slika u kakvom stanju su bili motori, jer tek onda se vidi sta i kako. bila je ocajna, najvise sto stoka uopste ne pere motore nego samo vozi, masno prljavo, uljano ma da poludim. povezem je kuci (isao na odmor, celi potrosio na nju) sve u saraf, plastike na varenje pa farbanje, ram takodje farbanje. nove rucice, kit lanac, plocice, lezajevi, semerinzi... najjace je bilo upalim je i radi na leru broji, nisam mogao da se naslusam, taman sve sredio ostavio je kuci, kad ono pismo, poziv na tehnicki pregled, jao ja se malo skenjao, ko zna sta ludaci mogu da nadju. ponovo transport za ch, oteram na teh, covek gleda i iznenadio se da je sve kao novo, posto su mnogi zardjali, ispravni ali rdje kolko hoces. prodje masina bez problema, stavljao na oglas neke svemirske cene i klinci zovu, na kraju odustam i ne prodam, jos je kod mene.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

to je nesto sto sam imao slika, proslo je aerox-a kroz garazu kolko hoces, nema boljeg skutera i za prodat i radit. najgori mi bio jet force, nece niko ni da se nasali i kupi, stojao mesec dana na prodaju, kisa tamo vamo, dodje musterija ja upalim, crkla instr. tabla, jebem ti skuter, usla voda. sreca covek uzme, malo spustim cenu i gas, vozi djubre napolje
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

trenutno u pripremi, vec je sve gotovo, cekam plastike sa farbanje, bila crno bela, ali radim u Biaggi replicu mnogo je lepse, do sad najprljaviji motor, 10lit benzina sam potrosio na pranje, masno na sve strane, sreca nema rdje, oprana sredjena, sad je napola, zadnju viljusku izvadio morao ofarbat, jer lanac je istgnut bio i spadao, pocepao viljusku i prljavstina je usla u aluminijum, mada trebalo bi da bude ko bomba. sutra par slika iz garaze
Brzi od smrti, Jaci od bola

Bori¹a

sve to imas?
pa sto ne napises tamo gde treba sve masine ;D

Mad Max

he he he, pa to su male masinice, ono sto je glavno je napisano       (   S    )
Brzi od smrti, Jaci od bola

nano

Citat: Mad Max poslato 05 Oktobar, 2012, 22:14
masno na sve strane, sreca nema rdje

to je super pa jos s` prsta prasine, nema sanse da zardja :D

Mad Max

ovde je najveci problem sto sol ne stede, a mali motorici se bukvalno voze celu godinu, pa pojede aluminijum, na svakom cilindru aerox-a jedan saraf se mora otkinuti sto drzi auspuh, ne moze bez toga proci
Brzi od smrti, Jaci od bola

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolefer

ako je imaso ponovo trasport za ch onda nije svica,,,  verovatno voralberg :D
:D

Mad Max

Iz Bijeljine, a od nedavno sam u Ch. djolefer, nisam razumeo sta ponovo za ch
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

par fotki i detalja prljavstine aprilie, mada ovo je smesno kako je to izgledalo
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

aprilia je na pola, nemam inspiracije da je sklapam jos uvek
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

ovo prljavo....pa ti nisi video Popsy-jev i Lazic-ev motor....od tada mi nista nije prljavo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

he he he, ma ovo nije ni blizu kako je bilo. da dodje neko meni na servis i sve umazano, pa cistio bi taj 5 dana pa ponovo, bar neke osnovne stvari treba znati. sve ja to (ne) razumem   i onda dodje neko prica pricu kako voli motor, ne volis ti motor, nego ga koristis za prevoz, druzenje, fatanje riba, razlog za izaci iz kuce.......i milion razloga, samo nemoj reci da volis
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Pa neko voli motor, a neko voli da ga vozi...velika je to razlika...nije kao sa zenama :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

ima veze, sve je moguce, kod mene je i jedno i drugo, mozda ja gresim
Brzi od smrti, Jaci od bola