Glavni meni

BMW R 1200 GS 2013

Započeo UFF, 04 Oktobar, 2012, 19:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


feelgod

Zar to nije R 1250 GS, barem su ga tako njavljivali.
U svakom slucaju ne normalan je!!!!!

UFF

Nadrkali su ga za sve pare
Sad ce verovatno da kosta 20k

feelgod


MIGE

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 19:24
Nadrkali su ga za sve pare
Sad ce verovatno da kosta 20k
pa ako bude stvarno toliko,onda se vise isplati uzeti triumph xc...lep je moped,samo me nerviraju bokser cilindri

Bori¹a


Slaninar

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 19:24
Nadrkali su ga za sve pare
Sad ce verovatno da kosta 20k

Nekog 20 k, a nekog 20 minuta straha.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Simon69

 [balavi] [balavi] [balavi] [balavi],ovo kad kupim penzija!
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

vasqez

Koliko sam ja cuo (a imam neke insajdere)  cena ce mu biti ista kao i predhodonog modela. Doduse to su jos nezvanicne govorancije videcemo a da izleda  [balavi]

Nego nema ga Pit da se javi [rolleyes]  [zvizdi]

pit


El Jefe

Ovo nema veze sa starim.Kardan sa druge strane  usis i izduv na sasvim drugom mestu.I hladjen vodom jer se vidi ogroman hladnjak
Друштво за заштиту од животиња

MILJAN

Citat: El Jefe poslato 04 Oktobar, 2012, 22:00
Ovo nema veze sa starim.Kardan sa druge strane  usis i izduv na sasvim drugom mestu.I hladjen vodom jer se vidi ogroman hladnjak
Tako je..ogromna novina je vodeno hlaðenje...konaèno bre...
Cave ab homine unius libri

nano

Svi su mislili da ce hp4 biti skuplji, pa nije...

easy


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 04 Oktobar, 2012, 22:00
Ovo nema veze sa starim.Kardan sa druge strane  usis i izduv na sasvim drugom mestu.I hladjen vodom jer se vidi ogroman hladnjak
Ogroman hladnjak je pre za ulje nego za vodu...mislim da ostaje vazdusno-uljno hladjem motor....vidi se da su neke stvari popravili....oni usisi sa zadnje strane cilindara su bili najveca mana starog motora...sada su to sve izmestili odozgo ...i kardan su okrenuli na pravu stranu....stari se jako tesko servisirao (lamela) nadam se da su na novom resili to pametnije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Da ga jebem, meni se ovo sviða koliko god ru¾no bilo...
It's the ride that matters, not the bike…

easy

kakvi su ovi cilindri pri nedajboze sudaru, jel odlamaju cevanice?
(ozbiljno pitanje)

Taraba

Neki lik se prošle godine polupao u tunelu u Crnoj gori. Cilindar mu spasio nogu jer je samo poklopac glave stradao. Da nije bilo njega odvalio bi nogom, dal beše u kombi ili u zid tunela.
Meni je odbojnija toplota koja ti zrači noge. Jeste to lepo kad je hladno, ali leti... :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

velimlje

Citat: revolution poslato 05 Oktobar, 2012, 10:18
Citat: El Jefe poslato 04 Oktobar, 2012, 22:00
Ovo nema veze sa starim.Kardan sa druge strane  usis i izduv na sasvim drugom mestu.I hladjen vodom jer se vidi ogroman hladnjak
Ogroman hladnjak je pre za ulje nego za vodu...mislim da ostaje vazdusno-uljno hladjem motor....vidi se da su neke stvari popravili....oni usisi sa zadnje strane cilindara su bili najveca mana starog motora...sada su to sve izmestili odozgo ...i kardan su okrenuli na pravu stranu....stari se jako tesko servisirao (lamela) nadam se da su na novom resili to pametnije...

Ovaj je hladen vodom , ne uljem

ima dva manja hladnjaka , a ako pogledas presek motora , hlade samo sam vrh cilindra

inace kvacilo je sad napred , pa nema vise raztavljanja pola motora da bi se doslo do njega , samo prednji poklopac ( direktno iza prednjeg tocka .. )
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

ranko

Citat: revolution poslato 05 Oktobar, 2012, 10:18
Citat: El Jefe poslato 04 Oktobar, 2012, 22:00
Ovo nema veze sa starim.Kardan sa druge strane  usis i izduv na sasvim drugom mestu.I hladjen vodom jer se vidi ogroman hladnjak
Ogroman hladnjak je pre za ulje nego za vodu...mislim da ostaje vazdusno-uljno hladjem motor....vidi se da su neke stvari popravili....oni usisi sa zadnje strane cilindara su bili najveca mana starog motora...sada su to sve izmestili odozgo ...i kardan su okrenuli na pravu stranu....stari se jako tesko servisirao (lamela) nadam se da su na novom resili to pametnije...

Revo kad ne drzis usta zatvorena... videli ovi iz bmw tvoje ranije postove i sada sredili ovo... sada odvrnes 3 srafa, ubacis novo, vratis srafove i cao... musterija ne stigne ni pivce da svuce...

onako lepo, vidimo se za mesec dana, prodaj kucu pa da izmirimo racune za servis :)

mada sigurno su ostavili nesto na cemu ce da zaradjuju ... garant ... nisu oni sisali vesla progutali camac...

mada lepo izgleda... znam da ga nikaka u zivotu necu voziti tako da me i realno zabole kita dal mu nesto radi ili ne radi... eto lepo izgleda...