Glavni meni

Kako zajebati Massima Tamburinija ili kako od 30000e napraviti 300e..

Započeo WOLVERINE, 04 Oktobar, 2012, 11:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: sibin poslato 04 Oktobar, 2012, 21:13
Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 19:11
Citat: sibin poslato 04 Oktobar, 2012, 17:25
hteo covek moderan dizajn, belo sa karbonom  [rofl] [rofl] [rofl]

jel te podseca to na nekog koga poznajemo?

da znam jednog auto- moto dizajnera iz borche :D koji bi zajebo sve talijanske dizajnere.  
Uff serpa boja na BMW,Sibin crna boja za ograde na alfi,a Andrej na hondi kao cirkus Corona... P.S. nasisate mi se qrca sva trojica...mrs kucke... [prebicute]

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=10083.0;attach=55580;image



CBRR1

Salu na stranu,ali ja bi pitao tog kad bi izbacio negde moj motor i sprdao se na racun tog istog,koji problem ima da to uradi i odakle mu takva smelost...a u najmanju ruku bi otisao kod tog lika polupao njegov motor uslikao i izbacio slike kako prepraviti  motor koji kosta 5000e u motor od 2000e...ova tema je totalni promasaj... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [nono]

Lazic

Citat: cbrr1 poslato 25 Oktobar, 2012, 01:32
Uff serpa boja na BMW,Sibin crna boja za ograde na alfi,a Andrej na hondi kao cirkus Corona... P.S. nasisate mi se qrca sva trojica...mrs kucke... [prebicute]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :o :-*

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2012, 01:52
Citat: cbrr1 poslato 25 Oktobar, 2012, 01:32
Uff serpa boja na BMW,Sibin crna boja za ograde na alfi,a Andrej na hondi kao cirkus Corona... P.S. nasisate mi se qrca sva trojica...mrs kucke... [prebicute]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :o :-*
Ja sam bre TATA za te tri kuckice... ;D

con3

Citat: cbrr1 poslato 25 Oktobar, 2012, 01:44
Salu na stranu,ali ja bi pitao tog kad bi izbacio negde moj motor i sprdao se na racun tog istog,koji problem ima da to uradi i odakle mu takva smelost...a u najmanju ruku bi otisao kod tog lika polupao njegov motor uslikao i izbacio slike kako prepraviti  motor koji kosta 5000e u motor od 2000e...ova tema je totalni promasaj... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [nono]
+

nano



CBRR1

Citat: nano poslato 25 Oktobar, 2012, 02:36
@cbrr1 kakva ti ono mecka?
e to je kod drugara u dvoristu,a mecka je stara pitaj tuki koliko,al pali jbte,to je drugarov stric iz nemacke doterao da je sredjuje....

Kengur


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cbrr1 poslato 25 Oktobar, 2012, 01:44
Salu na stranu,ali ja bi pitao tog kad bi izbacio negde moj motor i sprdao se na racun tog istog,koji problem ima da to uradi i odakle mu takva smelost...a u najmanju ruku bi otisao kod tog lika polupao njegov motor uslikao i izbacio slike kako prepraviti  motor koji kosta 5000e u motor od 2000e...ova tema je totalni promasaj... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [nono]
paaaaaaaaaaa, da.
Ali slike je okacio Darko Wolwerine, pa nije bas bilo uputno da neko ide kod njega kuci da mu olupava motor i slika rezultat....verovatno bi opet dobio isto. Darko wolwerinw bi slikao doticnog sa nalovom "kako od kurceitog napraviti slomljenog u 5 minuta".....jebi ga negde moze da prodje a negde ne.
p.s.
Tebi nema potrebe da dolaze i slikaju....ti to sam okacis da se hvalis.....pa onda za kaznu glavom u autobus.:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milomir27

Citat: UFF poslato 25 Oktobar, 2012, 06:34
cbr ima seljacke polirane felne  [facepalm]
pa sta seljak drugo i da ima,sad ce i na IMT da polira  [facepalm]

mareskin

Citat: Milomir27 poslato 25 Oktobar, 2012, 10:09
Citat: UFF poslato 25 Oktobar, 2012, 06:34
cbr ima seljacke polirane felne  [facepalm]
pa sta seljak drugo i da ima,sad ce i na IMT da polira  [facepalm]

Na traktoru su veæe felne...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: mareskin poslato 25 Oktobar, 2012, 11:12
Citat: Milomir27 poslato 25 Oktobar, 2012, 10:09
Citat: UFF poslato 25 Oktobar, 2012, 06:34
cbr ima seljacke polirane felne  [facepalm]
pa sta seljak drugo i da ima,sad ce i na IMT da polira  [facepalm]

Na traktoru su veæe felne...

Ljakse uff ne pravi razliku izmedju poliranih felni i niklovanih...uffeeee ovo su barracudine niklovane felne 18 cola... [facepalm] [facepalm] [facepalm] [farmer]

CBRR1

Citat: revolution poslato 25 Oktobar, 2012, 09:51
Citat: cbrr1 poslato 25 Oktobar, 2012, 01:44
Salu na stranu,ali ja bi pitao tog kad bi izbacio negde moj motor i sprdao se na racun tog istog,koji problem ima da to uradi i odakle mu takva smelost...a u najmanju ruku bi otisao kod tog lika polupao njegov motor uslikao i izbacio slike kako prepraviti  motor koji kosta 5000e u motor od 2000e...ova tema je totalni promasaj... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [nono]
paaaaaaaaaaa, da.
Ali slike je okacio Darko Wolwerine, pa nije bas bilo uputno da neko ide kod njega kuci da mu olupava motor i slika rezultat....verovatno bi opet dobio isto. Darko wolwerinw bi slikao doticnog sa nalovom "kako od kurceitog napraviti slomljenog u 5 minuta".....jebi ga negde moze da prodje a negde ne.
p.s.
Tebi nema potrebe da dolaze i slikaju....ti to sam okacis da se hvalis.....pa onda za kaznu glavom u autobus.:)
brate ma boli me tuki sta bi bilo,o tome ne bi ni razmisljao,jer bi mi bilo u glavi srecasreca radost kako bi mu otreso tormo ponavljam da je meni neko ovo uradio...ali ova tema je bre kurac,javno sprdanje i ponizavanje decka i njegovog motora...! ja znam mozes da budes ma i 60 metara veliki ako se sprdas na moj racun i ponizavas pa jebo sam ti kevu,I OVO NIJE SAMO MOJ STAV STO SE TICE PONIZAVANJA I SPRDANJA VEC STAV  SKORO SVIH...AJDE BRE..a isto tako onaj deo gde je tebe vlasnik motora ocrnio,ja iz svog iskustva ka tebi tvrdim da ni u jednom jedinom delu nije u pravu...nemam nista protiv volverina i sta bi blo kad bi bilo,mozda bi meni taj volverin bio najbolji covek na svetu najaci sta vec,ja kazem da ovo ponizavanje i sprdanje na racun necijeg motora i licnosti nije apsolutno ispravno  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] i boli me tuki dal bi on nekog olupao il sta vec ja bi svakom ko bi se sprdao na racun mog motora na ovaj nacin otisao kod njega i rekao mu izvini i slobodno nastavi sa sprdnjom i e da kralju ali aj prvo da se upoznamo ja sam taj i taj,pa bi bar tu sprdnju time malo ublazio,a ne ne ne salim se ja malo...ipak bi mu olupali motor i uslikali...a mozda i nega zajedno sa motorom ipak je on gazda motora,ne bi da se on oseti ponizeno sto i njega nismo prestavili,daj bre revolucio,ne licis mi na nekoga ko bi glumio drvenog advokata kao gore u postu...boli mene tuki za obojicu i ne znam ih ali totalno najgora tema do sad vidjenih..!

balcan girl

vidis ja se uopste ne sekiram kad mi neko kaze da vozim kantasaki, da je to sranje motor, da je ovo ono, jer to je njegovo misljenje i svako ima pravo na svoje misljenje a ja vozim ono sto volim :D i meni je jedino bitno moje misljenje, a ti svoje imaj i niko ti ne brani :D a ja ne kapiram sto se lik toliko iznervirao, fotka jeste izbacena od strane wolverina njegovo ime odnosno vlasnikovo ime nije nigde pomenuto, ovde se raspravljalo o ukusima a ukusi su razliciti..po meni je samo trebao da kaze jbg ima se moze se ko vam kriv sto vi nemate italijana da se igrate sa njim i tacka . :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Milomir27


ЯЭВОЛУТИОН

@cbrbrmbrmbrm1234
Da bi se neko sprdao sa tobom, mora da izmisli razlog.....ali ako sam napravis nesto, pa se drugi sprdaju sa tobom, to je vec druga prica, a tek ako se ljutis....zna se sta sleduje....
Evo ja kad i pazario Tetku i prelepio je celu u foto tapet sa etno motivima i stavio jamboliju po sedistima i ofarbao felne u zlatno cetkom....nema sanse da ga vidis na ulici da ga ne slikas i ne okacis negde....makar na zid sobe....ali onda bi ja rekao da se meni tako svidja i da me boli kurac sta drugi misle i sve O.K., a ne bi krenuo da se vadim i da govorim kako ti velika glava , klempave usi i nemas pisu....e onda krene tovarenje....sa razlogom.
Ja bre nemam problem ni sa kim ko je normalno lud....imam sa onima sto hoce da me ubede da su normalni a ja vidim da su retardirani i iskompleksirani.
Zamisli da se ja naljutim kad neko napise "celavi freza majstor"....pa to i stvarno dokazalo dubinu dlana....plitko da plice ne moze biti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 25 Oktobar, 2012, 13:44
@cbrbrmbrmbrm1234
Da bi se neko sprdao sa tobom, mora da izmisli razlog.....ali ako sam napravis nesto, pa se drugi sprdaju sa tobom, to je vec druga prica, a tek ako se ljutis....zna se sta sleduje....
Evo ja kad i pazario Tetku i prelepio je celu u foto tapet sa etno motivima i stavio jamboliju po sedistima i ofarbao felne u zlatno cetkom....nema sanse da ga vidis na ulici da ga ne slikas i ne okacis negde....makar na zid sobe....ali onda bi ja rekao da se meni tako svidja i da me boli kurac sta drugi misle i sve O.K., a ne bi krenuo da se vadim i da govorim kako ti velika glava , klempave usi i nemas pisu....e onda krene tovarenje....sa razlogom.
Ja bre nemam problem ni sa kim ko je normalno lud....imam sa onima sto hoce da me ubede da su normalni a ja vidim da su retardirani i iskompleksirani.
Zamisli da se ja naljutim kad neko napise "celavi freza majstor"....pa to i stvarno dokazalo dubinu dlana....plitko da plice ne moze biti.
celavi freza maistor sa plavim psiho ocima ali si meni  [kralj] ..ali ti covece koji ne znas nista oko motora,ovo je motor decka clana foruma i jako neumesno..volverin nije to uradio sigurno iz zle namere  u pravu je da je sjeban motor potpuno,ALI NE MOZES DA IDES ULICOM I DA SE JAVNO NA GLAS SPRDAS SA LJUDIMA,E TEBI SU RUZNE LONE,E TI SI RUZAN,E TI DEVOJKO FRIZURA TI JE OCAJ,takva svoja misljenja ostavis za sebe...sjebao motor pa sta ,kazes tom liku sta uradi to,a ne ovako javno...ovo je sprdnja i ponizavanje...

balcan girl

ja i dalje tvrdim da ovo nije ponizavanje i kraj!!! a i sta proziva celavog pa nije mu on ofarbao motor, a i druga stvar ja uvek sve svima kazem u lice i to je mnogo bolje, pa zamisli da mi drugarica krene u grad u necemu u cemu izgleda na primer kao da je dosla sa vasara, pa ako sam joj drugarica sigurno necu takvu da je pustim da izadje nego cu joj reci skidaj bre to vidi nasta licis jebo te, po tome se valjda i poznaju prijatelji a ne da je lazem ne ne uopste ne izgledas debelo u tome..nema sanseeee ..iskrenost je vrlina retkih e sad sto istina neke ljude boli to je vec njihov problem, valjda je bolje da progutas jednu gorku pillulu odmah i prezivis nego da gutas godinama slatke bombone dok ta piliula ne naraste toliko da je vise nikad neces moci progutati ..ende
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!