Glavni meni

odrzavanje cbr-a '11

Započeo SSZGO, 26 Septembar, 2012, 00:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

danas sam odradio servis u hondi

promena ulja, sipano honda HP4 fullsint 10-40, 3 litre i filter + 1litar rezerva
zamena lanca i lancanika, imao sam nove od ranije
+ ti u servisu operu motor kad zavrse !!

cena 550aed ili 115 eur sve zajedno

svi problemi sa trzanjem skripanjem i bukom/cudnim zvukovima ovim su nestali


ostalo mi je jos da zamenim gume
imam nove batlax prednju i zadnju, da li da ih menjam istovremeno, zadnja mi je losa a prednja dobra?



takodje, svidja mi se poklopac zadnjeg sedista, ali ovde je 170 eura, gde to da nadjem povoljnije?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Zeljkamp

Gume promeni u paru jer je samo tako pun dozivljaj! ;)
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: SSZGO poslato 16 Decembar, 2012, 12:57
danas sam odradio servis u hondi

promena ulja, sipano honda HP4 fullsint 10-40, 3 litre i filter + 1litar rezerva
zamena lanca i lancanika, imao sam nove od ranije
+ ti u servisu operu motor kad zavrse !!

cena 550aed ili 115 eur sve zajedno

svi problemi sa trzanjem skripanjem i bukom/cudnim zvukovima ovim su nestali


ostalo mi je jos da zamenim gume
imam nove batlax prednju i zadnju, da li da ih menjam istovremeno, zadnja mi je losa a prednja dobra?



takodje, svidja mi se poklopac zadnjeg sedista, ali ovde je 170 eura, gde to da nadjem povoljnije?

              Menjas kako se koja izlize ....nema nijedam valjan razlog da menjas obe ako ti je recimo prednja na 60-70 % a zadnja otisla.Promeni samo zadnju pa   sledece sezone prednju. i jos nesto uoste ne mora da budu iste marke....ja recimo vozim Metzeler z-6 nazad a Mishelin Pilot napred ili obrnuto i tako zadnjih nekolio godina praktikujem i sve ok.

SSZGO

odlucio sam da sacekam da zadnja skroz propadne i onda da zamenim obe, ko ce da se cima posle da menja posebno...

nasao sam i kupio na ebayu kopiju poklopca zadnjeg sedista, kineska kopija 25 eura sa postarinom a original 7 puta toliko

videcemo oce li da mu cuci dobro...

i jurim neki izduv da stavim... samo lonac ce biti dosta
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor