Glavni meni

Honda CBR 1000RR Repsol 2011

Započeo SSZGO, 22 Septembar, 2012, 20:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

#101
da osvezim temu

od prosle god jedino sam menjao ulje filter i gume dva puta, i evo skoro akumulator

stavljen je i rucni zatezac lanca u agregatu

promenio sam rucice i stavio puig koje sam uzeo zaboravih i od koga iz bg-a

motor sada ima predjenih 50000km, od 2011 do sad u proseku za svaku godinu voznje presao po 10000km


ovaj klip sam zaboravio da okacim a star je 3 godine tj kraj 2012te

! No longer available
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

i ovaj klip sam zaboravio da okacim, septemabr 2014te

! No longer available
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

Za voznju je vrh sve siroko i za tockarenje lepo, al nema nesto ljudi po ulicama?

Bori¹a

ima li saobracajne policije tamo, prave li problem za prekoracenja i tockarenja?

SSZGO

Citat: zorzgti poslato 31 Oktobar, 2015, 19:33
Za voznju je vrh sve siroko i za tockarenje lepo, al nema nesto ljudi po ulicama?


niko ne tockari , nema nesto ni motora, ljudi nisu na ulici jer je sred dana i na poslu su, a deca su u skoli

policije nema jer se uzdaju u kamere, sve kazne idu automatski osim u slucaju da neko nema tablicu kao ja jer je sakrivena pod repom...
kazna za prekoracenje brzine (maks dozvoljeno uglavnom 120kmh) je 150e i automatski ide na onoga na kog je auto registrovan
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

Pa to je raj za tebe ako je tablica ispod i nema murije :-)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

kosta92

vozi li se bmw, jel ima neki snimak !?
Sam biras kako zivis ! :)

Kostić

tebi duplo br¾e idu bele linije na 150 nego meni na 250. a i vidi se po pe¹acima i pokretu ruku inkriejs. ne kapiram èemu, jel da br¾e izgleda? muziku kapiram da mora, da se ne èuje zvuk mlaznog motora. lep taj dubai, svi na poslu nema ljudi a putevi zakèeni :)

milomir22

Citat: zorzgti poslato 31 Oktobar, 2015, 19:33
Za voznju je vrh sve siroko i za tockarenje lepo, al nema nesto ljudi po ulicama?

Lepo i urbano, ali (po meni) za motor kurac, nit' sume, nit' krivina (makar ne ozbiljnih), nit' livade, nit' polja. Dobar je asfalt, pa je steta sto nema malo vise krivinarenja, siroki, bezbedni bulevari, lici mi na SAD.

Za motor mi vise prijaju brdsko-planinski predeli, nasa zemlja je lepa, narocito juzni deo, jos da nije asfalt iz doba jure. Bas pre neki dan pricam s bratom (i on tera motor) kako je steta sto nam je asfalt govno, nema guma za sta da uhvati, sve neki nabori, zakrpe, rupe + dok teras razmisljas da ti ne otpadne koja plomba i izbegavas rupe k'o u igrici. Predeli prelepi, a put govno.

Alpi=motociklisticki raj, makar za mene.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

SSZGO

Citat: kosta66 poslato 22 April, 2017, 21:31
tebi duplo br¾e idu bele linije na 150 nego meni na 250. a i vidi se po pe¹acima i pokretu ruku inkriejs. ne kapiram èemu, jel da br¾e izgleda? muziku kapiram da mora, da se ne èuje zvuk mlaznog motora. lep taj dubai, svi na poslu nema ljudi a putevi zakèeni :)

Nesto si se istripovao treba ti bolja kamera
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor