Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


K0le

Zmaje ja ti to sad u sredu ponesem , ostavim kod nekog (vrv Ziæla) pa ti preuzimaj kad ti odgovara.. mo¾e? i Reci kako hoæe¹ upakovano , hoæe¹ u komad u balonèe, ili po litrovke (staklo ili plastika) ?
@ Ziæla - ti se podrazumeva¹ :D. Samo jo¹ treba da se utanaèim kakav æe mi biti raspored taj dan po¹to idem da prevedem ¾utaæa  [panic]
Treæa stavka - jope napominjem zamena za opremu vrlo atraktivna i po¾eljna! Ne ¾alim litra¾u  [flashing] [flashing] treba da s opremim, planirah du¾i put a bulja zinula i za novi lanac i lanèanike, z gumu.. nema se za sve  :'(

DebeliZmaj

ma ne treba mi sad
tamo iza 10.06 ...
svejedno za ambalazu ...
treba mi ionako za avgust
za rodjedan, jer ce dodje
lazic pa kapiram 2l rakije
dosta :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

doði jednu subotu u 7 na buvljak, ima opreme za male pare. ima i na najlonu, al na bubnju je bolja ponuda i jeftino

Kostić

aj doði motorom da se provozam malo ;D

K0le

@ Zmaj - oket, onda 2. put  [thumb_up]
@ Kole sr - kako da doðem motorom kad treba tablicu da vratim  :P. I mislim da mi lak¹e da platim 'teèno' jerbo ovo ¹to je papirnato i ¹areno mi treba tebe da se ratosiljam  [flashing] i ¾utaæa malo da obradujem, tako da ako mogu da izbegnem ¹u¹ke za opremu... ja bih  :violina:

Kostić

pareeeeeeeee  [yahoo]

ovo za opremu, ja ti ka¾em bubanj potok subotom. tamo sam kupio one moje ko¾ne lone nove za 2500 dinara, jaknu za 35 e sidijeve èizme za 1500 din i kojekake gluposti jeftino. samo treba da bude¹ tamo do osam ujutro pa cunja¹ do podne i onda kupuje¹

K0le

Sve mi je jasno, al kad se smislim da bi mi trebalo sve kompljet, nedajbo¾e i kakve tank torbe, boènih torbi... pa kad se saberem u glavi kolika to cifra izaðe  [rofl]

Andreja

Kasno je, ja sam na buvljaku pre sedam, sve dobre stvari se prodaju do pola 7+1.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ma jebe¹ opremu na kraju, putuj u opancima ko ja. nek ide tradicija ;D

lord_oblivion

I da nosi kompresor sa sobom  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


DebeliZmaj

bas ti kucam sms za ovo da ce
biti kod tebe :) sjajno .. eto
da te napijem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le


Lazic


K0le

Novo gostovanje 7.7. tj ovije èetvrtak ! Vina oba pretoèena, bistra kao suza i spremna za bahanalije  ;D a i krke raznorazneeeee imamo kao i uvek [callme] [yahoo]

Lazic

2+1 kao i uvek... ;D :-*

K0le

Opaaaaa eto mene vrv sutra u BeGe na Vraèar  8) 8) [flashing]. Ni me dugo bilo  :o, jesen stigla, mesta u podrum malo... mo¾e jo5 da se ra¹èisti - poooopust, loza 300 kinti i breskva 600 kinti za manijake i sve one koji se tako oseæaju  [dancing].
SMS , GPRS, PP, sve mo¾e kao i uvek  [callme] [callme] [callme] [flashing]

K0le

Èetvrtak trinaJsti (skoro petak) na¹ cirkus ponovo u va¹em gradu   [flashing]
Ima svegaaa  [callme] [callme] [callme]
Praznim burence s medovaèU da napravim novu turu, ova tura spec 600 kinti za kilu, navali narode  [welcome]