Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

evo da i ja upotpunim asortiman....
sljiva - 400 din
jabuka - 500 din
dunja - 600 din

rakije su bruka dobre....nemaju trunku secera ,znaci , ne boli glavudza...naravno , degustacija dozvoljena ;)

CBRR1

Citat: Darko poslato 27 Decembar, 2012, 00:03
evo da i ja upotpunim asortiman....
sljiva - 400 din
jabuka - 500 din
dunja - 600 din

rakije su bruka dobre....nemaju trunku secera ,znaci , ne boli glavudza...naravno , degustacija dozvoljena ;)
salji po litru od svega da prenjesem ljudima utiske posle... ;D ;D ;D

mkt


K0le

Citat: mkt poslato 30 Decembar, 2012, 11:37
jel ima jos te radze

Ima, ima, samo reci koja te zanima  [cheers]

Joker

Mene zanima dunja.. Jos kada bi bilo kajsije... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

K0le

Citat: Joker poslato 30 Decembar, 2012, 13:53
Mene zanima dunja.. Jos kada bi bilo kajsije... :D

Ima¹ PP :D

mkt

i ja bi dunju ako ima
kako i gde

Darko

dunja ima , ostalo jos malo...crko mi komp pa nisam bio tu neko vreme... 064/5517804 je moj mob pa se javni da se dogovorimo...samo mi je dunja i ostala

Joker

Rakiaj je stigla.. Hvala domacinu, lepo je to upakovao i dodao brendi... :) Steta sto ne mogu odmah da probam, pod lekovima sam ali cim padne degustacija, javljam utiske... Jos jednom hvala!  [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

K0le

Mora biti upakovano kako dolikuje, ovi na¹i po¹tari tra¾e k'o da transportuju osiroma¹eni uranijum  :D.
Domaæa je uvek bila lek, popiti za unutra¹nju dezinfekciju a bolno mesto utrljati fla¹om  [yahoo]. Samo ti  ozdravi, pa javi rezultate nakon degustiranja, svaka kritika je dobrodo¹la  :D  [cheers]  [cheers]  [cheers]

Gašpar

Citat: Joker poslato 10 Januar, 2013, 20:41
Rakiaj je stigla.. Hvala domacinu, lepo je to upakovao i dodao brendi... :) Steta sto ne mogu odmah da probam, pod lekovima sam ali cim padne degustacija, javljam utiske... Jos jednom hvala!  [cheers]

Da li sam ja to èuo degustacija?  ;D

mkt

dobih i ja alkoholne sokove
hvalaaaaaa

Joker

Citat: Ga¹par poslato 11 Januar, 2013, 00:42
Citat: Joker poslato 10 Januar, 2013, 20:41
Rakiaj je stigla.. Hvala domacinu, lepo je to upakovao i dodao brendi... :) Steta sto ne mogu odmah da probam, pod lekovima sam ali cim padne degustacija, javljam utiske... Jos jednom hvala!  [cheers]

Da li sam ja to èuo degustacija?  ;D

Ooooo da! :) Dugujem coveku odgovor, to mora da se ispostuje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Samo da obavestim javnost da je stigla droga od KOleta, kao melem na ranu, pije se k'o sokiæ, a onda greje lagano, ¹to bi rekao moj drug, dobra domaæa je kao teèni kokain, ima jedan tako fini rad... [yahoo] [yahoo] [yahoo] :-* [cheers] [cheers] [cheers]

Simon69

Komsija,mogao bi i ja jednu dunju..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

K0le

Kein problem kom¹o , javni se na pp da ugovorimo detalje transakcije  [cheers]
Ja vidim ne javlja se od kako je dobio drogu, reko' gotovo je ubio sam Laziæa  :o :o ;D. Izuzetno nam je drago ¹to su utisci tako pozitivni  [yahoo]  :-*  [cheers]

Napomena, cene  8)

Viljamovka 800
santa marija 700
dunja 800
breskva (vinogradarka) 1000
loza 400
jabuka 400 etc
[cheers]

K0le

©truc iliti BUMP  ;D

Izuzetno aktuelno i dalje  :P
Po¹to vilje i jabuke imam podosta, mogao bih ne¹to i kompenzirati . Tako da ako kogod ima ¹togod za trampu za vatrenu vodicu, otvoren sam za predloge (ne¹to manje, veæe, skuplje, jeftinije ... [neampojma])  8)  :D.
Otvoren poziv za degustiranje i dalje stoji, jo¹ malo æe i otopliti pa ko ima ¾elju neka svrne  [callme]

P.S.
Kompresije imam dovoljno,  imam i traktor a i èerupaè piliæa  [dancing]  ;D


Lazic

jel mo¾e taj èerupaè piliæa da depilira ¾ene...? :D

K0le

 [facepalm]

Ja jo¹ nisam sreo tako 'pernatu' da joj treba èerupaè  ;D a i da bi funkcionisalo uopæe, prvo bi je morali potopiti u vrelu vodu...   :P
Sad ne znam ko bi bio dovoljno lud da se prvo o¹uri pa onda skoèi u èerupaè... ?  [zvizdi]

Lazic

ma samo onako pitam...:D