Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: K0le poslato 27 Maj, 2013, 10:00
@ Major
Eto ga, on se i dalje ¾ivcira :D. Rekoh ti bilo pa pro¹lo, idemo dalje  [thumb_up]. Sasvim normalna situVacija, tako je ispalo, ¹ta sad, nismo ba¹ toliko preki da se jedimo oko toga  ;D  [cheers]

Malo se jedim ali proci ce vec :) A posto Major nikom nije ostao duzan, uplacujem parice na ziro racun ;)

K0le

Nemoj da si tak'i, popijemo po  [cheers] i stvar re¹ena, raèun izmiren  [thumb_up]  :D

Major

Popicemo po koju to se podrazumeva ali sto se kaze cist racun duga ljubav ;)


Dr. Pop

#83
Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2013, 00:25
Ljubi te tvoj brat nisam zaboravio ni tebe ni Popovaèu, ali ona je samo za baaa¹ specijalne prilike... Ne videh te od 30. Septembra, da zna¹ da nedostaje¹ debelo...:-*

Ljubi te brat i vi meni jebeno nedostajete, a i ovaj jebeni forum, totalno sam ga zapostavio :)))
MK Arhangel

Lazic


misa-pei

A meni sve ne¹to neprijatno da pitam za tebe, Pope, da nisi banovan :P :P ili si se samobanovao.
®iv ti nama bio, znamo da misli¹ na braæu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Dr. Pop

Citat: misa-pei poslato 28 Maj, 2013, 00:57
A meni sve ne¹to neprijatno da pitam za tebe, Pope, da nisi banovan :P :P ili si se samobanovao.
®iv ti nama bio, znamo da misli¹ na braæu.

ma banovali me zbog rejklamiranja i govora mr¾nje  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

hahahahha ali se zajebali pa me ponovo pustili [doh] [doh] [doh]

ma ¹alim , se, hvala bogu ¾iv i zdrav [yahoo] [yahoo]

Ka koga bih nego na braæu mislio  :P :P :P
MK Arhangel

UFF

mene kritikuje sto mu se ne javim a on na sve nas i na forum zajedno zaboravio
ccc

Dr. Pop

Citat: UFF poslato 28 Maj, 2013, 18:38
mene kritikuje sto mu se ne javim a on na sve nas i na forum zajedno zaboravio
ccc

Dobio si minus :)))

Ja sam te zvao kada sam jednom prilikom bio u BG , i tebe i laziæa i Migeta i Despiæa....

Sa migetom sam bio ali ti si imao obaveze  :P :P :P

A kritikujem te jer si bio u Kikindi a nisi se javio  [prebicute]
MK Arhangel

UFF

Ma mislis da ja znam gde si se ti odselio? :D


neka neko okaci onu mapu srbije : picka materina, picka materina,  Beograd, picka materina, picka materina...   [rofl]

Dr. Pop

Citat: UFF poslato 29 Maj, 2013, 11:58
Ma mislis da ja znam gde si se ti odselio? :D


neka neko okaci onu mapu srbije : picka materina, picka materina,  Beograd, picka materina, picka materina...   [rofl]

hahahahhahahahhahahaah
MK Arhangel

Lazic

Neki su se tako smuvali...[rofl]

K0le

Dragi moji  ;D  ja sam opet u petak pre podne (a opet mo¾da i popodne :D) na Vraèaru  [yahoo]
Pa eto, ako neko ima ¾elju da naruèi , degustira, tuj sam - pp, ovdi ili na 065 541 09 49 od 00 do 24 h (brez dahtanja u slu¹alicu ako mo¾e  :P)

K0le

Opeeeet petak (21.06.), ista meta, isto rastojanje  ;D. Ako neko ima ¾elju , volju i ostalo  [callme]

Lazic

2*ipad...:D Pare oko prvog...:-*

K0le

Was, zwei jabolke :D ? Novci nisu problem, bitno da s' mi dru¾imo  :D  :-*

Lazic

Jo¹ kad bi imao vremena da bleji¹ na adi...:-*

K0le

Ti k'o da si gled'o u pasulj od jutros  [dunce]  ;D. Pazi kad sam planirao da se zadr¾im, a jo¹ treba da vidim da ispunim obeæana  [cheers] D¾imiki i Majoru. Tako da smatra¹ da si na**o - dolazim !  [yahoo]

Lazic


dzimika

moze onda okupljanje na adi kod baneta u kaficu :D tamo posle 14h :D