Glavni meni

22,23 septembar , istocno evropski sampionat Batajnica

Započeo Mr.Racer, 13 Septembar, 2012, 23:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ove fotke su bukvalno slikane sa oboda staze. Na metar od motora ;D

Kengur

Zavisi na kom si mestu. Ima redara, neki drkaju kad se prilazi stazi neki ne...
Mozda te puste na unutrasnjem delu sikane sa dolaznog pravca... Ali mozda i nece... Sve zavisi... Ne moze niko da ti da tacan odg.

Mozes na prvoj posle startnog sa spoljne strane da udjes na prosirenja... Bar na prosloj je bio tu neki lik koji je slikao...

mkt


monsterbnt

Citat: mkt poslato 24 Septembar, 2012, 22:39
joker-u jedno pitanje tebra
reci mi koliko blizu modjes da pridjes stazi da bi fotkao,jel imaju redare i tako to
nikad nisam fotkao trken a imam zelju bas, pa me zanima  [hello]

Konju sto nisi reko svabi da oces to da slikas za NIN, uzmes 300mm/2.8 vaucer il vozaca, upises snimanje i odes?!?!?!? Gori si bre od ruskinje!!! Ja sam kao hteo al me mrzelo da opet slobodan vikend provedem iza aparata....
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Ove godine niko nije mogao da ide gore. Dok novinari Moto Vesti nisu prvi prosli [rofl]
Kad si s foto aparatom, pustaju te bukvalno da se popnes na motor ako hoces ;D

mkt

e jbga nije mi palo na pamet, a i morao sam da radim snimanje reklame za 24 sata a i zaglavio sam do 18h

monsterbnt

Sledeci put misli na vreme. Upises snimanje i onda neces da radis reklamu za 24 za koje im je inacevechiljaduputarecenodaseneradivikendommajkeimganesposobne. Fala bogu bar sa svabom i djurom mozes sve da se dogovoris.....
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Joker

Objasnili su ti sve... Samo da te vide sa ozbiljnim aparatom i sve moze...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Pa recimo ako ponese ovako nesto......



(da dacu ti D3 za to i dodjes gomilu alkohola)
Smrt SVIMA!!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt



Mr.Racer

Eto zavrsi se i ova sezona , nasa prva . Uz probleme , pad na treningu , krpacenje motora pomocu stapa i kanapa ( vozac na srecu nepovredjen ) dodjosmo do 4.  mesta u trci za sampionat srbije i ako sam dobro preracunao 6. mesta u generalnom plasmanu .
Nije ni tako lose za prvu sezonu . Ujedno koristim priliku i da se zahvalim svima na podrsci , a ima ih dosta i ovde na forumu !

easy

ja bi navijao da imam pojma ko je ko, od trkacha znam samo ovog Kengura Sofoglua :D
stavi bre tu sliku na avatar i moto manijaci nalepnicu na motor, ovako moram Gasu da jurim po njivi gore da mi kaze ko je ko


[cheers]