Glavni meni

Kawa ili "zelena sekta"

Započeo kawa ninja, 19 Decembar, 2010, 15:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


nuadal85

Леле.. Ти рече да то не ваља.. Да је Р1 чудо технике.. Зато немој да се брукаш, проследи га до Великог Градишта, мени је у тоталном фулу ;-)

Darko

Ko bre ?!? Ja ?!?

Ja sam ti kawasakijevac u dusi , pomesao si me sa nekim

nuadal85

Citat: Darko poslato 22 Avgust, 2016, 09:12
Ko bre ?!? Ja ?!?

Ja sam ti kawasakijevac u dusi , pomesao si me sa nekim

Freepartyman :-D зна он само мудро шути болан не био ;-)

Lazic

Citat: freepartyman poslato 12 Avgust, 2016, 01:47
Odusevljen sam motorom. Upitanju je kawasaki zx10r 2012 godiste. Motor je agilan i lak kao neki motor od 600cc. A ima blizu 200ks  [yahoo] Kod mene je ceo avgust,pa nam druzenje tek sledi  ;D
Provozao kratko jednog ba¹ takvog 2012-te, posle minut pomislio da æu da putujem kroz vreme... ;D

Mik

Citat: Laziæ poslato 24 Avgust, 2016, 10:22
Citat: freepartyman poslato 12 Avgust, 2016, 01:47
Odusevljen sam motorom. Upitanju je kawasaki zx10r 2012 godiste. Motor je agilan i lak kao neki motor od 600cc. A ima blizu 200ks  [yahoo] Kod mene je ceo avgust,pa nam druzenje tek sledi  ;D
Provozao kratko jednog ba¹ takvog 2012-te, posle minut pomislio da æu da putujem kroz vreme... ;D
0

Pa lepo je @rev kazao da nije stradao ko je brzo vozio, nego ko je brzo stao. I kratko je, vremenski, da to stane, medjutim rastojanjeeeeee ... Cuvaj se!

mali_zmaj

Nisam vozio zx10r ali ga je imao Mile Fazer,koji je vrlo kratko bio ovdje na forumu,a covjek ima staza u dupetu,da kazem kilometara,i kaze da je motor zvjer,jos cak mislim da je njegov imao neki racunar nabrijani.....  Veli covjek da je par puta upao u kriticne situacije i da se prepao..,kaze da je motor prejak....,vuce te da ga vozis brzo..,jer je za to i napravljen....,ja bih volio to da probam na stazi,al samo na stazi..,valjda je DEKA u meni jaci od svega,da ne kazem pussy.. hehheheh..
jin-jang

Lazic

Mile pobegao zbog par hejtera, a ¹teta... :(

mali_zmaj

Lik je inace ljudina,ima puno iskustva,za neupucene Srbin je,al je ostao u Puli devedesetih,ugostio nas kad smo bili u Umagu,pa navratili u Pulu na kafu,meni pomogao prije par godina,kad sam imao problema sa motorom..,stvarno extra covjek,uvjek pijem kafu sa njim,kad sam u Puli...
jin-jang

Lazic

Nikako da se upoznamo, dopisujemo se 8 godina...

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2016, 15:47
Nikako da se upoznamo, dopisujemo se 8 godina...

neki su se tako smuvali

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2016, 15:47
Nikako da se upoznamo, dopisujemo se 8 godina...

e do mog,uplaniraj slijedece godine moto skup u Puli,ustedi kintu,nemoj sve trositi na pranje motora....,hehhe..
pa sa mnom na skup,zadnja sedmica osmog i pocetak devetog mjeseca..,pa cemo upoznati Mileta,tj. ti ja ga znam..treba ti oko 150 eura..,ako se stisnes malo i manje...
jin-jang

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

dokle sa pozerajem tebra nisi vise klinac?

Andreja

Ti nisi ni¹ta bolji a stariji si vi¹e godina :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

prioriteti tebra, motori i qrve su za klince, teretana za adolescente kao sszgo  [rofl]

Lazic

Za prave mu¹karce u zrelim godinama kao ti, rintanje oko kuæe po ceo dan, nema stomaka, sve sam mi¹iæ... :o ;D :-*

Mik

Fali mi jedna ruka da dam neprakrican savet i uputstvo za pogresnu odluku  :).

Medjutim, u tome se uziva - pri cemu treba zanemariti neispravnu ruku , to je do korisnika, vlasnika, nosioca, vise potpisanog, dole naznacenog ...

Aj" sad opet o Kawi!  :)