Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

  ;) E ovako nije tema da bi se sprdao u njoj,krajnje ozbiljno,prvi auto,ali ne u voznji,ne u udesima,ne u nicemu,nego prvi auto u kome je pao MOJ prvi sex u autu...golf 2ka caletova,otisao u pm,em sto se lomim muvam,nackli,al vidim bice sexa...preskaci preko sedista,auto dvoje vrata,napokon zadnje sediste,pa spustaj nogu levo,pa desno,pa ovako,pa onako,vise sam nabadao sediste nego nju...i jebi ga nek zenski deo ovog foruma mi oprosti na vulgarnosti,ali i u tom autu je zensko bilo,jeste oprostice te,jer i vi ste nekada bile u autu i probavale sedista... :D :D :D I valjda ce te imati 00 da pricate o desavanjima i blamovima... ;D

UFF

ako nisi dokumentovao kao da se nije ni desilo

Bishke


sto nisi oborio sedista, tad ima prostora skoro da se ispruzis ;)  [zvizdi]  [rofl]
You should do one thing every day that scares you

CBRR1

Citat: Bishke poslato 05 Septembar, 2012, 19:21

sto nisi oborio sedista, tad ima prostora skoro da se ispruzis ;)  [zvizdi]  [rofl]
joj brate tad nisam ni mislio,bitno mi je bilo da padne sex,ih i to presrecan... [rofl] [rofl] [rofl]

MIGE

ja sam i zaboravio kad je to bilo  [neampojma] davno bese ,jebem te u temu,ludace borcanski  [ludak] :D [klanjam_se] [rofl] [rofl] [rofl]
[srce] :-*

CBRR1

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 19:19
ako nisi dokumentovao kao da se nije ni desilo
pa gde da dokumentujem tada,cime fenom za kosu...jebote 3310 tel u dzepu...

CBRR1

Citat: MIGE poslato 05 Septembar, 2012, 19:25
ja sam i zaboravio kad je to bilo  [neampojma] davno bese ,jebem te u temu,ludace borcanski  [ludak] :D [klanjam_se] [rofl] [rofl] [rofl]
[srce] :-*
brat moj,videces bilo je svega i svacega,da krenu polako,pa nek neko opise i juce sta se desilo...nema ko nije doziveo cirkus od blama dok je boje u kolima...NEMA TOG.... [rofl]

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 05 Septembar, 2012, 19:27
Citat: MIGE poslato 05 Septembar, 2012, 19:25
ja sam i zaboravio kad je to bilo  [neampojma] davno bese ,jebem te u temu,ludace borcanski  [ludak] :D [klanjam_se] [rofl] [rofl] [rofl]
[srce] :-*
brat moj,videces bilo je svega i svacega,da krenu polako,pa nek neko opise i juce sta se desilo...nema ko nije doziveo cirkus od blama dok je boje u kolima...NEMA TOG.... [rofl]
ma kako nisam,cu pisem,samo da mi se zena odmakne od lapa topa  :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: cbrr1 poslato 05 Septembar, 2012, 19:25
Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 19:19
ako nisi dokumentovao kao da se nije ni desilo
pa gde da dokumentujem tada,cime fenom za kosu...jebote 3310 tel u dzepu...

telefon sluzi za telefoniranje

TEEfqd

prvi auto koj sam overio je bio mazda 323f. sve zivo sam polomio po kolima a kad sam izasao bio sam dobar jedno dve tri cvoruge po glavi, odrane noge (poza na zadnem sedistu, kad pomeris prednja sedista unapred, ona sedi a ti kolenima na podu), odrane ruke, zamalo nisam pao u nesves jer nismo otvorili ni jedan prozor i nista od toga ni ne bi palo tesko da nisam isprskao i sebe i nju i vrata i sedista. od tada u kolima dolazi u obzir samo oral. al da guta :D

despic

Opel corsa..mrtav pijan,parkiran na uzbrdici..prednje suvozacevo.jedva svrsih.rekao sam tad nikad vise..al naravno bilo je..bas letos na avali,svrsih za 17 sekundi..bruka blam
klasican divljak

despic

Al bio je dan i prolazili neki klinci a ja prepaljen
klasican divljak

CBRR1

Citat: despic poslato 05 Septembar, 2012, 20:02
Opel corsa..mrtav pijan,parkiran na uzbrdici..prednje suvozacevo.jedva svrsih.rekao sam tad nikad vise..al naravno bilo je..bas letos na avali,svrsih za 17 sekundi..bruka blam
Cuti ne pricaj bruku.. [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

#14
Citat: despic poslato 05 Septembar, 2012, 20:04
Al bio je dan i prolazili neki klinci a ja prepaljen
:o :o :o :o :o :o na klince se lozis  :o :o :o :o :o :o [rofl]

despic

Cekaj zajebo sam se..zastava 101...al to je pusenje samo..jel se to racuna?
klasican divljak

CBRR1

Citat: despic poslato 05 Septembar, 2012, 20:05
Cekaj zajebo sam se..zastava 101...al to je pusenje samo..jel se to racuna?
pa i to..ja obicno kazem ribama,AJ DA ME LJUBIS MALO PO STOMAKU....i uvek upali nisam vulgaran drzak,kao aj ga pusi...i idemo...mojoj sreci nema kraja... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

despic

E pa mislis da si iskusan?
meni se suvozaceva vrata ne otvaraju iznutra..hvala dovidjenja! ;)
klasican divljak

CBRR1

Citat: despic poslato 05 Septembar, 2012, 20:11
E pa mislis da si iskusan?
meni se suvozaceva vrata ne otvaraju iznutra..hvala dovidjenja! ;)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] oces neces moras ahahhahahhhaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

despic

Pitaj bambija .. sta sve moze da se desi u mojim kolima..posebno kad se cirke vracamo od migeta ;)
klasican divljak