Glavni meni

Yamaha Tzr 50

Započeo drager95, 04 Septembar, 2012, 02:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

drager95

Pozzz

Zanima me ako neko moze da mi kaze nesto o Yamahi tzr 50  :D  
kakav je kao prvi motor (nisam nikad vozio na brzine)

razmisljao sam da menjam skuter za njega posto me mrzi sad da polazem za A1  jer cu sl godine za A2

hvala  [cheers]

Bori¹a

polazi a1 i uzmi 125cc ovo ces brzo da prerastes (bar ja tako mislim)

Gašpar

Ja ne razumem vas koje mrzi da polažete. Ja sam jedva dočekao da napunim dovoljno godina da polažem...

Rođen 16.08.90

PSP - 29.08.04.
A - 20.08.06.
B - 19.08.08.

Sad mi krivo što nisam i C overio.

Bori¹a

ja vec uplatio polaganje tj spremio sve uplatnice koje je tek 28og septembra :D
i zar nije ako imas a1 onda a2 dobijas cim napunis 18?

perlx

Dobijes samo mogucnost da ponovo polazes za vise.

Bori¹a


nano

smorice te tzr brzo, imao sam ga mozda 2 meseca ako ne i krace... kad si sam ide jos i nekako...

RS125 i polako...

Hohštapler

Citat: perlx poslato 04 Septembar, 2012, 03:11
Dobijes samo mogucnost da ponovo polazes za vise.

Ja mislim da ne...
JA sam pro¹le godine dobio A2 i ove godine u februaru kad sam napunio 24god sam samo oti¹ao u SUP i predao zahtev za novu dozvolu, i oni mi sad ubacili i A...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

drager95

a nije da me mrzi nego ono....finansije  :D
nista onda
cekacu sledecu godinu :D

hvala na odgovorima

Bori¹a

brate kakva ti je razlika izmedju AM i A1 kad su ti iste godine potrebne?

Toma RR

Citat: Borisa Motorisa poslato 05 Septembar, 2012, 00:35
brate kakva ti je razlika izmedju AM i A1 kad su ti iste godine potrebne?
to sto sa A1 mozes da vozis motor do 125 ccm i moras da polazes voznju i poligon a sa AM mozes da vozis 50ccm i polazes samo testove

Bori¹a

dobro to znam nego kad vec moras da se bakces sa tim zar nije jednostavnije poloziti sve to ;D

Toma RR

Citat: Borisa Motorisa poslato 05 Septembar, 2012, 02:59
dobro to znam nego kad vec moras da se bakces sa tim zar nije jednostavnije poloziti sve to ;D
Jeste lakse za one koji imaju para i ambiciju i znanje da voze nesto jace od 50ccm ;)

Bori¹a

pa pazi, zar nije lepse voziti 125cc za iste pare kao i za 50cc?
jbg, ne voli svako motore, nekome treba samo skutercic do grada a neko bi sa se vozi i uziva ;)

filipkrneta

Je l prodaje neko mozda yamahu tzr 50,imam 15 godina i sad cu da polazem AM kategoriju i hteo bih taj motor da kupim

Balsa Wrx


Ovo ti je slika od moje yamahe sve ti je jasno ako ti kazem da sam to vozio sa svojih 10 ili 11god naci ja u zivotu gori motor nisam posjedovo a vjeruj mi imo sam ih ko go*ana,tom motoru isaltas sve brzine u 20m a ne ides nidje hehe  [neampojma] tako kao motor za pocetnika nije ni za to bolje da uzmes neku 125icu vjeruj mi bices dosta zadovoljniji govorim ti iz iskustva jer te yamahice kostaju bar kod nas u krv po 1500 1600e po 8 9god stare sto je apsurdno dat za motor od 50cc no eto nadam se da sam pomogo pozz
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

filipkrneta

Ma ja nisam mnogo lud za motorima ali volim yamahe i bas mi se ta svidja,je l bi mozda prodao tu tvoju?

Balsa Wrx

A brt prodo sam ja taj motor prije jedno 3 4 god imo sam ga pola god al vjeruj mi uzmi 125cc 4t isti princip ovog tzr bices mnogo zadovoljnji ovo malo cudo trosi 5 6 litara jer je cvaja am6 agregat u nju joj je moja bila malo nasvirana prox klip kovani malossi karb 20mm  malossi cilindar leovince v6 auspuh protocniji filter...I nakon svega toga potrosnja se digne I na 8 9 a opet imas motor koji ide 100 MAX PRAVIH po satu 110 112 eto brt moj predlog ti je 125 4t..POZZ
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

filipkrneta

A ne volim kroserice,ako bi uzimao od 125 cc uzeo bi apriliu rs125

Balsa Wrx

Pogledaj na net r125 yamahu msm da je jako lijepa I ima istu masinu ko moja Yamaha wr125x samo sto je mn kraci prenos..A rs ti nebi preporucio jer ako nikad prije nisi vozio brzinca to nikako nije motor za salu jer I limitirana verzija ide ko mutava em je odrzavanje ne normalno znaci taj motor je samo lijep :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.