Glavni meni

Red Bull Srbija kumovao unistenju jedine motocross staze u BG

Započeo MXHC, 28 Avgust, 2012, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Poslacemo bre Lazica samo da im gleda u stazu, ova ce sama da se raspadne.
Smrt SVIMA!!!!

Vlajko

Meni seo u kola i polomio balans ¹tanglu  [plazi_se_2]

dodu¹e zadnju..pa smo se dovukli nekako  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

monsterbnt

Znaci samo ostavimo Lazica sa gajbom piva i nema vise bmx staze
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Major


monsterbnt

Interesantna ideja od Enduro kluba Koper. Da se obratimo koka-koli za pomoc jer oni debelo ratuju sa RB i moze se desiti lako da nam pomognu iz inata ovim papcima.
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

Kako Coca Cola mo¾e da pomogne ako vlasnik Gravela ka¾e da nema vi¹e vo¾nje motora na njegovoj stazi?
Jedino da naðemo lokaciju pa da ih smaramo za sponzorstvo da napravimo stazu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Citat: Taraba poslato 29 Avgust, 2012, 10:24
Kako Coca Cola mo¾e da pomogne ako vlasnik Gravela ka¾e da nema vi¹e vo¾nje motora na njegovoj stazi?
Jedino da naðemo lokaciju pa da ih smaramo za sponzorstvo da napravimo stazu.

Pa bas to.
Inace vlasnik gravela ne bi zatezao da RB ne jede govna. Licno sam cuo bicikliste kako jedu govna da im je staza nebezbedna jer mototristi jurcaju oko njih......
A moram nadjem neku zestoku korovcinu koja se tesko moze unistiti da im pobacam tamo po bmx stazi.....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

evo, imas kod mene u kumodrazu korova pa ga slobodno preseli tamo

skijash

Lepo sam rekao jo¹ pre nego ¹to su pretvorili onu hrpu dasaka u stazu da treba spontano da zapalimo taj kr¹ :)

monsterbnt

Resenje moze da se nadje samo pitanje ko i koliko ce da istraje u resavanju.
Najlakse sto mozemo da uradimo, a sto nece vratiti stazu je da se unisti bmx staza.
Mogu se mozda nadju neki sponzori da se napravi druga staza, a mozemo i da zapnemo, da popravimo ovu, i da ignorisemo i RB i bicikliste i gazdu......
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Jebo mater svoju, moracu da vidim sa matorim dal mogu da orem njivu pa da vam dam da se zanimate drogisi nijedni...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Jebo plus, uostalom, ima njiva pun kurac po avali, opletes od auto puta preko njiva do vrha avale, pa se spustis do vojske u zucu.

Ako te ne upuca vojska, onda je voznja do jaja.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx

Citat: monsterbnt poslato 29 Avgust, 2012, 11:50
Resenje moze da se nadje samo pitanje ko i koliko ce da istraje u resavanju.
Najlakse sto mozemo da uradimo, a sto nece vratiti stazu je da se unisti bmx staza.
Mogu se mozda nadju neki sponzori da se napravi druga staza, a mozemo i da zapnemo, da popravimo ovu, i da ignorisemo i RB i bicikliste i gazdu......
Jutro je pametnije od noci, a sinoc sam popizdeo kad sam sve cuo :)

Gazdu ne mozemo da ignorisemo, zemlja je njegova i vrlo lako moze da nas doceka sa nekom sprednjacom i da se pravda kako smo ga prvi napali.
Sa RB nisu cista posla, trebali bi da napisemo otvoreno pismo i da stanemo imenima i prezimenima na zalbu i posaljemo u centralu, sa jedno 100tinak mejlova, u nadi da ce iko to procitati ko treba.
Garantovano ima vise ljudi u BG sposobno da provoza krug po stazi nego sto ima biciklista u Srbiji sposobnih da se ne polome na ovoj novoj.
A mozemo i da vidimo sa Coca Colom ili Monster energy (Madjarskom centralom npr) oko izgradnje nove.

monsterbnt

Od monstera ce da dobijes 6 limenki i 3 majce.........provereno i potvrdjeno u praksi........
Ma bmx staza nece opstati jer ljude jednostavno mrzi da idu tamo. Ova saka jada sto vozi bicikle ide na usce. Zarasce to brzo u korovcinu........jos ako mi malo pripomognemo...... Do sad sam 4 puta bio tamo, sto preko nedelje sto za vikend, i nikad nikog nisam video da vozi. Cak ni tragove bicikla....

Da se napravi nova staza kosta djavo i po. Kamioni, bageri....... niko od nas nema bre te pare, bez nekih sponzora nema nista od toga. Ja sam definitivno za popravku ove staze i ignorisanje gazde u fazonu ''a otkad to ne sme da se vozi....''
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

ma koji vam je. likovi koji dodju u taj skejt park uglavnom su tu da bleje sa biciklom, tacnije, pozerisu. sad verovatno pricaju po parku kako ima nova staza, ali se nalazi u PM