Glavni meni

Od KTM za KLX -a

Započeo jura, 28 Avgust, 2012, 11:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jura

Pozdrav pre svega i prvo da se zahvalim Tarabi za donaciju auspuha [klanjam_se] [klanjam_se]  i Gasparu za dopremanje istog .Evo o cemu se radi na KLX-u je aupuh bio u losem stanju skoro u fazi raspadanja pa je prethodni vlasnik napravio neku budzevinu koja nije licila na auspuh ,i zimus saznam za majstor Andjela nazovem ga i dogovorimo se da uradi jednu reparaciju auspuha kako bi ga vratio u fabricko stanje znaci da odradi komore cevi i sve ostalo posto sam hteo lep i kvalitetan zvuk a ne buku koja je podsecala na rastimovan orkestar medjutim majstor je sve tako kvalitetno odradio da mi je dao motivaciju da pocnem da trazim drugi auspuh i desilo se cudo Taraba je donirao svoj aupuh od KTM -a ,radna zapremina motora priblizna aupuh kao nov samo sto je spolja bio izubijan ali i to se da resiti uz pomoc prohromskog lima.Kada je sve stiglo na gomilu brat i ja zakljucismo da auspuh onako u kompletu ne moze stati na motor i resimo da iskoristimo njegov stari fabricki "bubreg" i lonac od KTM dusa nas je bolela da secemo KTM auspuh ali moralo se malo smo skatili jednu cevku i sve to lepo izvarili prohromskim lektrodama posto je Tarabin auspuh ceo od prohroma i bio je zdrav kao dren nakon rasecanja.jedino je jos otala neka selna da se nabavi posto je ova od ko zna kakvog traktora pa deluje malo nezgrapno ako neko ima ideju u vezi selne neka se javi.I et sve to lepo namontirasmo i dosao je red  da upalimo motor,zvuk je bio fenomenalan bas ono sto smo zeleli dubok bas bez previse buke.Da vise ne smaram evo slika,koje nisu bas hronoloski poredjane ali razumecete sta je pisac hteo reci.


















Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?