Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

захваљујем Другу дарету што је јавно признао да се каје што ме је довео на форум (надам се да се каје и што ме је уопште упознао) и ево обећајем да напуштам базу за добробит форума и њеогвих чланова ( да га частите пиво целу годину јер је спасио једно овакво дивно место својим кајањем) :)

има долистате ко пролеће без змаја и косте  8) :)

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

dzimika

Ja se slazem sa Darkom :)

mrle

zahvaljujem se Laziæu na osposobljavanju kompa za decu , ubrzavanja win10 za ¾enu i lepom dru¾enju pro¹le nedelje.

Biker-Boy

Do neba se zahvaljujem kolegama Grofu i Hostapleru, pogotovo Grofu, covek je ladno uzeo kintu iz svog dzepa i otiso kupio mi akumulator i doneo mi na auto putu kod Novog Sada gde sam bio u kvaru,
inace, kupio sam danas masineriju Yamahu mini Tandzaru, i krenem da je teram kuci i ladno mi rikne akumulator u povratku i to na auto putu, znaci ne moze gore, ali sreca pa su tu Motomaniijaci :)
Hvala jos jednom  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

p.s. evo je ridjokosa :)


I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Gavrolini

Uffove omiljene munje i maèke

mali_zmaj

kongraèulej¹n!!  ;)
jin-jang

Lazic

Èestitam dragi nevernièe...  ;D :-[ [srce]




Ovom prilikom bih ¾eleo da se zahvalim dragom Jugoviæu ¹to me za sat uz malo kukanja spasao bede parkiranja motora bez æopave... :o :D :D :D    :-* [srce] [ljubav] :-[ [cheers]

Nemili incident se desio prilikom rutinske inspekcije mini krematorijuma... :o :D



















Takoðe bih iskoristio priliku da se zahvalim dragom Uraganu ¹to mi je na brzaka ofarbao na motoru sve ¹to je trebalo i ¹to nije trebalo, ne¹to i na podlozi od piva... :o   [rofl] :-* [srce] [ljubav] [cheers]

Takoðe hvala i dragom Viktoru koji se sve vreme krstio i podjebavao... :o ;D ;D ;D  [srce]



















Hurricane

..sve ludaci jbmti  :-* [srce]  [cheers]

Gavrolini

Sve sve ali ovo sjajno crveno sediste...jezivo :)

Lazic

Kamera je ¹ano du¹o, u stvari je vrlo mat i dosta tamnije... :)

Neki ai kurac, ni¹ta ne valja, sve usjaji... :o ;D

mrle

Zahvaljujem se ¹urikenu na velikoj podr¹ci. Sam nikada ne bih krenuo na sveæice. Zavuèene, rasturismo pola motora.

El Jefe


Јебеш ми све ако сам било кад чуо да неко поправља мотор кесером
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Specijalni alati brale!!  ;)
jin-jang

Glava Dole

Jok nego ce penkalom :)

Lazic

©efe, nisi video Jugin zimski èekiæ... Kad ga potegne motori se samopopravljuju momentalno... :o ;D

Miki Mecava

Hteo bih da se zahvalim:
Dzimiki sto mi je pozajmio stop svetlo
Hurricanu za migavce
Megaidiotu sto mi je iz Nemacke porucio i doneo damper gume koje ovde niko nema
I na kraju Jokeru ali to tek ako me pusti u ponedeljak na tehnickom 😂
Hvala Vam svima na savetima i ponudama za delove, da nema vas verovatno bi bio neregistrovani odmetnik. U ovakvim situacijama se vidi koliko je lepo biti Moto Manijak! ;D

mrle

Hurrican na delu.
Pre i posle