Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Da se zahvalim Havariji na vi¹e nego ekspresnoj usluzi krpljenja mojih gluposti  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

kiboa

Zahvalnica èika uff-u ¹to mi omoguæio auspuh  [cheers]


kiboa

zahvalnica majstor jugi sto mi odrzava motor   [cheers]




Hohštapler

Citat: kiboa poslato 07 Septembar, 2016, 22:12
Zahvalnica èika uff-u ¹to mi omoguæio auspuh  [cheers]

auuuuuu!!! moram ga cuti :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: kiboa poslato 07 Septembar, 2016, 22:12
Zahvalnica èika uff-u ¹to mi omoguæio auspuh  [cheers]



[cheers] :-*

BOKYBOY

...jedno VELIKO hvala Hostapleru i Perixu...znaju oni zasto... :-* :-* :-* [srce] [srce] [srce]

BOKYBOY

Hvala Brani i bravarskoj radnji Petko sto mi je sredio malopre daljinac od alarma na autu... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

mrle

da se zahvalim kosti666999 na unimeru i pomoæi pri merenju.
Nije ga mrzelo da se provoza do grada da bi ga doneo.
HVALA

Glava Dole

A ja nasem Darku jer ga nije mrzelo da ispise roman na PP, nadje mi pumpu cim je cuo da brka ima neku FZRku u delovima... skoro da sam pristao da bankrotiram ali nije bio siguran brka da li je ta i odustao sam na vreme, glava me zabolela... jbs to kad se molim da ne odgovara :D Sta ce mi kocnica, mogu i bez nje kad sam cuo cenu od 50e za parce aluminijuma i 23  god star motor :D Sto se mene tice isto kao i da sam je kupio :)
Hvala puno Dare, okreni- obrni manijaci zakon :D

Darko


Havarisan

Sta je sa tvojom pumpom?

Glava Dole

Ma nabija vazduh nakon nekog vremena... ozracim lepo, radi lepo par dana i opet pocne da propada... reko da se ne zezam nego uzmem drugu... skinem, namestim, ozracim za cas i zavrsim posao al moracu ipak gumice po uzorku... na klipovima koliko vidim odokativno ne masti, ulje ne gubi... tacno tu nabija, posebno je to izrazeno kad je hladno a motor odstoji...

Andreja

Zahvaljujem se foruma¹u i drugaru Nikolaaaaw ¹to mi je napravio plastike koje pokrivaju kutiju osiguraèa na VFR-u, iscimao se da se naðemo zbog primopredaje a nismo se ni znali do danas. Kul deèkonja skroz! :)  [klanjam_se]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Nikolaaaaw

 [cheers]
Samo nemoj slike namontiranih plastika da postavljas ovde javno, neka misle ljudi da je kao fabrika ;D

Andreja

Sve u svemu, mnogo bolje nego rupa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Èudo, a ba¹ volim rupe od 1985-te... ;D

Lazic

#516
Koristim ovu sveèanu priliku da se zahvalim Kostinom malom ¹to mi je u roku od odma' poslao ruèice sa grejaèima da mogu da grejem prste dok vozim po zimi... :D

Ispod nabavne cene i bez peripetija naruèivanja iz Kine...
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers] :-* [srce] [ljubav] :-[ [gej] [rofl]








Glava Dole

 [ljubav] [ljubav] [ljubav]  :-* [srce] [cheers]
(samo cekam da neko kaze da su se neki tako i smuvali  [rofl] )

Gavrolini

Zamisli sta ce biti ako jos i rade.

Lazic