Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


FANTOM

    Ja nisam znao ovako da okacim jbg .

Lazic

Odlièan filmiæ i perverzija od kola... Ali onda sin od Dragana Pavliæeviæa pet sekundi sporiji sa Pe¾oom 106 koji ceo ko¹ta k'o koèione ploèice na Audiju... :o [rofl]





mrle

Aaa, to je Luka, sada kapiram.

sremac

pa laki  po toj logici i Andrejev  Jugo(jako ozbiljan auto) je 7 sekundi sporiji od TTa i 3 sec od m5 i R8, al sekund na stazi ume da bude jako skup.

po meni je  jako glupo ¹to nema vremena fabrièkog auta, i onda vreme nakon svih modifikacija.

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Znam po¹to je sekund, ali Pavliæeviæ junior u¾iva podjednako za mnogo manje para... ;D Drugo, ako poklopi¹ vreme, gume i vozaèe, mo¾e taj Pe¾o i da br¾e, dodu¹e sigurno i TT...

FANTOM

    A sigurno je i Pezo pretpeo neke izmene i modifikacije ne verujem da je bas fabrika .No nebitno , Audi je napravljen da bude nadrkano vozilo da se poboljsa sve sto moze, a ne da bude najbrzi na stazi . Uzgred video sam kola uzivo i mogu vam reci da je jako ozbiljan prevoz . To je ono da svako od nas ima viska love svako bi budzio sebi nesto za svoju dusu . Kao ja golfa  [facepalm] [rofl]

Lazic

Vozio sam Pe¾oa pro¹le godine kod Uffa po nasipu, ono je zlo... Ne seæam se ¹ta je sve menjano na njemu, al' ni¹ta fensi... I fabrièki Audi je brzi luksuz, sad je predrkan brzi luksuz... ;D

sremac

Na strani pe¾oa je masa, veæa masa treba vi¹e konja da ide, o vozaèima neæu da prièam verujem da oba i momka umeju pun gas Luka koliko sam upuæen vozi trke.

meni je za oko zapala R8 koja mi deluje ,,sporo,,
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

I ja bih bio spor sa R8... ;D Pogotovo od kad sam video kako mu pucaju ko¹evi... :o

sremac

Pa kod nas je to bar lako re¹ivo, to proseèan vlkanizer koji radi felne, mo¾e u svakoj zabiti i to nedeljom popodne da zavari za gajbu piva.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Jo¹ da ko¹evi(i ostatak) nisu od marinijuma... :o ;D

milomir22

Onda se resi pop-nitnama...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Vari se i aluminijum najnormalnije... a popnitnama onda moze ojacanje :)

Lazic

Naravno da mo¾e da se zavari...

https://www.youtube.com/watch?v=QOlvG1QbCDU#





Citat: sremac poslato 27 April, 2019, 00:58
Pa kod nas je to bar lako re¹ivo, to proseèan vlkanizer koji radi felne, mo¾e u svakoj zabiti i to nedeljom popodne da zavari za gajbu piva.
Htedoh reæi, ovo te¹ko da ba¹ mo¾e za 5 minuta uz gajbu piva... :)

sremac

meni to deluje kao da je ¾estoko bubnuo neku rupu, sam ram ne mo¾e onako da pukne.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

To im je stara boljka... Mo¾da se ne de¹ava na nemaèkim putevima...

freepartyman

 Ja nikada ne bih budzio kola na ovaj nacin. Brate ako volis brza kola a imas novca lepo uzmes polovnu kareru i cao.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

pre i posle audija 80 nista dobro iz te fabrike vise nije izaslo. ili da ne poseca na enterior jajeta  [rofl]

FANTOM

#759
    Neko je spomenuo Porshe
 


Bolje ovako... ;D